Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

mergaitės, ar parinksit drugstore arba Real Techniques? labai reik tų šepetukų biggrin.gif gal drugstore kokia papildoma nuolaidėlė yra?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 19, 11:18)
būna kartais 40  4u.gif
bet gali striukėm ir negaliot

dekui 4u.gif

Man gap pukines striukes nepamainomos ziemai vaikams.Atnesiojom pora metu,dabar jaunelis brolis dar pora metu nesios,o dickiui pirksiu nauja ax.gif
Atsakyti
Pvz dabartiniai Gap atskiri kombinezonai berniukams(pukine striuke ir kombinonkelnes)atitinka dydi sakyciau,nes buvau saviskui uzsakius 2t skendom,o 18-24 geras,aisku kitiems metams jau nebus,bet man kai vaikas visas apsimukes tai nei jam patogu,nu nei vaizdelis geras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2012 11 19, 10:36)
o mano pukine dar irgi spintoj guli nugrusta giliai lotuliukas.gif man dar karsta,i kokia parde tai isvis pukines nesidedu,nes nors ir su plona bliuskyte po apacia visa slapia bunu doh.gif

Kai pukine is nekvepuojancios medziagos, tuomet kaip siltnamyje mirksiukas.gif kokybiskose taip nebuna rolleyes.gif turi MB viena toka sena is Silver Fox doh.gif o jau su Geox taip nera - ji puikai prisitaiko tiek lauke, tiek ir patalpoj ir su ja nebuna siltnamio efekto biggrin.gif Pati turiu DKNY pukine - prekybcentriuose galiu su ja vaikscioti ir nesukaistu smile.gif
Atsakyti
Alaniuk, gal yra geru naujienu? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
GAl kuri šiandien iš pilaitės planuojate pas alaniuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga7 @ 2012 11 19, 07:27)
8 dydyje apie 16cm, sunku pamatuoti, kai vidpadis neissiima  unsure.gif manyciau 25 atitinka  4u.gif

turejau vaikams paemus conversiukus wub.gif , bet nepataikiau su dydziais doh.gif Mergaitei emiau 8, tai su 14cm pedute buvo kaip su lastais. Davar jau zinociau, kad 14cm pedutei reik 7. berniukui emiau 10, tai irgi nepavaiksciojo su 16cm pedute doh.gif Reikia 9d.
Atsakyti
kur pirkti balinimo juosteles Crest? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fiatlux @ 2012 11 19, 11:50)
kur pirkti balinimo juosteles Crest?  4u.gif

drugstore.com, dar amazon paziurekit 4u.gif
Atsakyti
aciu uz pasidalinima apie converse dydzius.
maniskiui reiskia pavasariui 8-as turetu tikti. matysim. reik dabar issirinkt ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti