Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

gal matet kazka panasaus su nuolaida?
http://www.ebay.com/...=item3f1f155a90
Atsakyti
Sveiki,

Ar uzsakote is uggaustralia?Kazin, jei siandien uzsakyciau- spetu iki svenciu ateiti?

Aciu!
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2012 11 18, 14:43)
Oi ir as toki turiu nedideli kieki. LOCKETS kur ji pirkai, nes pas mus UK jie brungoki rolleyes.gif

as irgi kolkas maziuka baigineju blush2.gif . bet kainos uk su usa panasios man atrodo g.gif
paziuresiu, jei pigiau su taxais is usa, tada is ten paimsiu, bet jei tas pats - tada greiciau bus vietoj.
arba reik miniuku gerom kainom gaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 18, 15:48)
as irgi kolkas maziuka baigineju blush2.gif . bet kainos uk su usa panasios man atrodo g.gif
paziuresiu, jei pigiau su taxais is usa, tada is ten paimsiu, bet jei tas pats - tada greiciau bus vietoj.
arba reik miniuku gerom kainom gaut  biggrin.gif

Paskutine gera mintis biggrin.gif
Atsakyti
www.talbots.com - 30% nuolaida ir sale ir clerance??
Atsakyti
Siūlau L Space maudomuką XS - 77 Lt
user posted image
Atsakyti
Prisijunkit prie Carters, geros kainos, radau koda dar 20% nuolaidai, nusiusiu mergaitems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2012 11 18, 13:32)
Mergaites, gymboree pizamytes dydi atitinka?mergytes ugis apie 94cm 2T nebus mazoka?o kaip su kokybe?galvoju ar Gap ar Gymborre geriau. 4u.gif

Mes is gymbo turim laaabai daug pizamyciu lotuliukas.gif Nu nerealios jos man - pacios paciausios. Kitokiu neperku schmoll.gif Berniukas mano, pvz, 103cm, perku 4T - rezervo dar pakankamai. Mergyte mano 90-92cm - perku 2T - didesnes nenoreciau mirksiukas.gif Bet jau grozis ju wub.gif
Atsakyti
Ar Nike.com buna nuolaidos koduku?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 18, 17:48)
Ar Nike.com buna nuolaidos koduku?



Buna 20 off. Tik kazkaip senai bebuvo
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 11 18, 09:46)
O TALBOTS dar papildoma -30 nuolaida nuo raudonų kainų ar ten jau parašyta galutinės kainos?

Jei būna parašytas kodukas, tai visada bus papildoma nuolaida, kitaip nebūtų tas kodukas reikalingas smile.gif Talbots minusuojasi nuolaida su koduku.

QUOTE(Cheerafa @ 2012 11 18, 11:15)
Laba
ar armani exchange yra taksai?

Rūbams ir batams nėra niekur taxų smile.gif

QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 18, 11:52)
O Ideeli ir Talbots dar nepirkot? Negavau patvirtinimo ax.gif

Ideeli pirkom, talbots trūksta iki nemokamo siuntimo.
Papildyta:
QUOTE(perliuke86 @ 2012 11 18, 14:24)
O gymboree kainytes jau galutines ar nuo raudonu kainu dar kokia nuolaidele bus?

Papildoma nuolaida yra.

QUOTE(drugelisss @ 2012 11 18, 14:48)
Sveiki,

Ar uzsakote is uggaustralia?Kazin, jei siandien uzsakyciau- spetu iki svenciu ateiti?

Aciu!

Užsakom,dar turėtų spėti ax.gif

QUOTE(pupen @ 2012 11 18, 16:48)
Ar Nike.com buna nuolaidos koduku?

Kartais būna clearance prekėms.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2012 11 18, 15:32)
Mano mišriai odai idealiai tinka
http://www.paulascho...combo-oily-skin

Dar gyvenime neturėjau tokių fainų kremų wub.gif


O kuris cia konkreciai kremukas? Nes visa linija atsidaro...

QUOTE(mamakubu @ 2012 11 18, 15:43)
Oi ir as toki turiu nedideli kieki. LOCKETS kur ji pirkai, nes pas mus UK jie brungoki rolleyes.gif


As irgi turiu miniuka jo, tai man be galo patinka smile.gif bet dideliam kiekiui pagailiu vis pinigu... blush2.gif
Atsakyti