Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 18, 12:52)
O Ideeli ir Talbots dar nepirkot? Negavau patvirtinimo ax.gif

Ir ar AEROPOSTALE gal nesusirinko, kad irgi patvirtinimo negavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2012 11 18, 14:01)
Ir ar AEROPOSTALE gal nesusirinko, kad irgi patvirtinimo negavau ax.gif

rase, kad daugiau nebesiusti, nes nespes visko supirkti smile.gif
tai jus jei anksciau siuntet, reiskia dar nespejo nupirkti.
ten sunkiau renkasi, kai be nuolaidu, su nuolaidom didesnem - greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 18, 15:04)
rase, kad daugiau nebesiusti, nes nespes visko supirkti smile.gif
tai jus jei anksciau siuntet, reiskia dar nespejo nupirkti.
ten sunkiau renkasi, kai be nuolaidu, su nuolaidom didesnem - greitai  4u.gif

Siunciau vakar nevelu vakara, viskas buvo gerai, mergaites nieko neatrase, kad nepirks ax.gif Sveika LOCKETS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 18, 14:05)
as irgi isbandziau, na tai pilnos kainos tikrai nemokeciau.
normalus, veidukas ryte labai svelnus po jo buna.
bet man kazkaip estee lauder dieninis ir clinique naktinis patiko labiau, gal kad pripratusi prie ju ax.gif


gal galite parodyti kokius kremukus naudojate? ax.gif ar tiktu misriai odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2012 11 18, 14:06)
Siunciau vakar nevelu vakara, viskas buvo gerai, mergaites nieko neatrase, kad nepirks ax.gif Sveika LOCKETS 4u.gif



Mano buvo nusiustas vakar diena, gal kokia 12 val., tai kad nupirkta gavau tik siandien paryciui . Mergaites manau turi labai daug uzsakymu nespeja 4u.gif
Atsakyti
mamakubu, 4u.gif

QUOTE(Linute:) @ 2012 11 18, 14:07)
gal galite parodyti kokius kremukus naudojate?  ax.gif  ar tiktu misriai odai  smile.gif

sveiki,
as cia pagal mergaiciu rekomendacijas juos bandziau ir tikrai faini. mano oda misri i sausuma siek tiek.
dieninis toks, man jo konsistencija, susigerimas labiau patinka nei white tea g.gif bet as tikrai ne specas kremuose biggrin.gif
user posted image
o naktinis toks
clinique

manau visos zinot siuos kremukus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O gymboree kainytes jau galutines ar nuo raudonu kainu dar kokia nuolaidele bus?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 18, 12:49)
Pamenat, pirkom iš Hautelook masiškai pirkom White tea & shea butterkremuką. Ar visom tiko? Aš vakar vakare pasitepiau, tai visas veidas raudonas, išbertas patinęs tokiom dėmėm  unsure.gif  gal čia man kažkas sualergizavo  g.gif

As dukrai Shea lotion pirkau. Karta istepiau po baseino, isbere vos ne visa kuna biggrin.gif Bet nelaikau to kremo minusu, tiesiog naturalios medziagos gali alergizuoti, juk shea yra riesutas. Dabar pati susitepliosiu ji, man nieko 4u.gif

O vat kur dziovyklei serveteles pirkom, boze boze koks kvapas, net nepraplesiau blink.gif Jei kas norit, galiu atiduoti, nes teks mest.
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2012 11 18, 15:07)
gal galite parodyti kokius kremukus naudojate?  ax.gif  ar tiktu misriai odai  smile.gif

Mano mišriai odai idealiai tinka
http://www.paulascho...combo-oily-skin

Dar gyvenime neturėjau tokių fainų kremų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2012 11 18, 15:24)
O gymboree kainytes jau galutines ar nuo raudonu kainu dar kokia nuolaidele bus?


Atsisiuskite i pastuka ir turesite minus 20 % viskam mirksiukas.gif



http://www.gymboree....D=1343459907135
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 18, 15:23)
mamakubu,  4u.gif
sveiki,
as cia pagal mergaiciu rekomendacijas juos bandziau ir tikrai faini. mano oda misri i sausuma siek tiek.
dieninis toks, man jo konsistencija, susigerimas labiau patinka nei white tea g.gif bet as tikrai ne specas kremuose biggrin.gif
user posted image



Oi ir as toki turiu nedideli kieki. LOCKETS kur ji pirkai, nes pas mus UK jie brungoki rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2012 11 18, 14:31)
As dukrai Shea lotion pirkau. Karta istepiau po baseino, isbere vos ne visa kuna biggrin.gif  Bet nelaikau to kremo minusu, tiesiog naturalios medziagos gali alergizuoti, juk shea yra riesutas. Dabar pati susitepliosiu ji, man nieko 4u.gif

O vat kur dziovyklei serveteles pirkom, boze boze koks kvapas, net nepraplesiau blink.gif Jei kas norit, galiu atiduoti, nes teks mest.

bet zinokit jos tikrai ant rubu taip nesijaucia, prakstiskai isvis nesijaucia, gal pabandykit, tada atiduosit, jei nepatiks ax.gif

as 2 serveteles dedu, bet tikrai to kvapo nesijaucia ax.gif
Atsakyti