Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 18, 13:59)
Kaip keista jis man toks elementarus kremas jauciu net vaikui tiktu  g.gif nors siaip tai man nieko gero jis  ax.gif

Cia turbut kaip kam, mano pvz oda labai sausa, tai man sis kremukas stebukla padare, naudoju tiek vasara, tiek ziema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 18, 13:49)
Pamenat, pirkom iš Hautelook masiškai pirkom White tea & shea butterkremuką. Ar visom tiko? Aš vakar vakare pasitepiau, tai visas veidas raudonas, išbertas patinęs tokiom dėmėm  unsure.gif  gal čia man kažkas sualergizavo  g.gif

Man ir netika, veidas toks raudonas doh.gif
Atsakyti
Siūlau per R pirktą Cole Haan paltuką-tik už 350Lt-pradinė kaina 495$

dydis L-atitinka 4u.gif

user posted image

Atsakyti
7 dydis, gaila, kad didesnio nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 18, 12:44)
Ačiū. Bet aš jei pirkčiau tai tik XS ir tai vat abejoju ar nebūt didoka g.gif Bet gal ne  g.gif
Jei kas XS išmatavimus turėtų būtų fainai  bigsmile.gif

Jei nesiojat XS, tai S bus didoka... man nesiojanciai S, teko parduoti ir nusipirkt xs, siaip tai labai faina, miela striuke
Atsakyti
Noriu pasiulyti netikusius rubelius 4u.gif
Lininis/medvilninis JCrew megztukas
Dydis S
Kaina 150lt.

Sudėtis:
55% Linen
45% Cotton


user posted image

user posted image

user posted image

JCrew sijonukas
Dydis 4 (manau atitinka)
Kaina 80lt.

Sudėtis:
100% Cotton


user posted image

Rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiste P.: 18 lapkričio 2012 - 13:23
Mergaites, gymboree pizamytes dydi atitinka?mergytes ugis apie 94cm 2T nebus mazoka?o kaip su kokybe?galvoju ar Gap ar Gymborre geriau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trepsiuss @ 2012 11 18, 13:06)
Man ir netika, veidas toks raudonas doh.gif

Bet man tai žiauriai, niežti veidą net, pabertas visas raudonas doh.gif dar nėr taip buvę nuo kremo. Kažkas labai netiko matyt g.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės, gal kas galit pakomentuot šios dydžius? atitinka ar didinta? ax.gif
http://www1.macys.co...-...9&RVI=Bag_8
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2012 11 18, 14:32)
Mergaites, gymboree pizamytes dydi atitinka?mergytes ugis apie 94cm 2T nebus mazoka?o kaip su kokybe?galvoju ar Gap ar Gymborre geriau. 4u.gif


Tik gymboree biggrin.gif

Saviskei 1.6 m perku 2T ugis apie 83 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 18, 13:42)
Bet man tai žiauriai, niežti veidą net, pabertas visas raudonas  doh.gif  dar nėr taip buvę nuo kremo. Kažkas labai netiko matyt  g.gif

Tikrai sualergizavo ,bet gerai ,kad tik tiek,ta prasme tik paraudonavo ,man nuo vieno kremuko buvo akys taip uztine ,kad nieko nemaciau ir pro nosi net ikvept negalejau blink.gif ,taip uzburko.MB ziauriai issigando ,kad net norejo "greituke" kviest lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 18 lapkričio 2012 - 13:56
Man sitas kremas isvis niekuo neipatingas, nepastebejau nuo jo nei gero nei blogo poveikio, Isvis jokio nera smile.gif
Atsakyti