Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Lince1 @ 2012 11 18, 10:55)
Kaip gaila, vakar rinkausi rinkausi, sakau išsiusiu kaip šiandien verysad.gif O dėl panevėžio siuntinuko kokios naujienos? smile.gif



QUOTE(linamoc @ 2012 11 18, 11:41)
ir mane labai domina.. 4u.gif

Kol kas neturiu jokių žinių unsure.gif Gal rytoj gausim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 18, 12:10)
Gal kuri turit tokią TH striukę? Kaip su dydžiu?
http://www.hautelook...product/6237950

aš turiu rolleyes.gif
atitinka arba puse dydžio didinta.. tikrai ne daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2012 11 18, 13:30)
aš turiu  rolleyes.gif
atitinka arba puse dydžio didinta.. tikrai ne daugiau  ax.gif


O šiaip faina? bigsmile.gif Šilta?
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 18, 11:10)
Gal kuri turit tokią TH striukę? Kaip su dydžiu?
http://www.hautelook...product/6237950


as turiu tokia L dydzio, siaip is TH puslapiuko viska imu M dydzi, bet bijojau, kad gali buti trumpos rankoves, tai emiau L, super duper atrodo biggrin.gif
jei reiks galesiu ismatuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2012 11 18, 13:42)
as turiu tokia L dydzio, siaip is TH puslapiuko viska imu M dydzi, bet bijojau, kad gali buti trumpos rankoves, tai emiau L, super duper atrodo  biggrin.gif
jei reiks galesiu ismatuot  ax.gif


Ačiū. Bet aš jei pirkčiau tai tik XS ir tai vat abejoju ar nebūt didoka g.gif Bet gal ne g.gif
Jei kas XS išmatavimus turėtų būtų fainai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 18, 11:31)
O šiaip faina?  bigsmile.gif Šilta?


man labai patinka, pukine, jei parduotuvej kur vaikstau nusirengiu, nes labai silta
siaip lauke dar jos daug nenesiojau, nes nelabai buvo kada, nes jei kur einam su vaikais, tai pagrinde is masinos ir i masina
Atsakyti
O Ideeli ir Talbots dar nepirkot? Negavau patvirtinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2012 11 18, 12:15)
Laba
ar armani exchange yra taksai?

Kazkada rase, kad ne 4u.gif
Atsakyti
Pamenat, pirkom iš Hautelook masiškai pirkom White tea & shea butterkremuką. Ar visom tiko? Aš vakar vakare pasitepiau, tai visas veidas raudonas, išbertas patinęs tokiom dėmėm unsure.gif gal čia man kažkas sualergizavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 18 lapkričio 2012 - 12:51
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 18, 13:49)
Pamenat, pirkom iš Hautelook masiškai pirkom White tea & shea butterkremuką. Ar visom tiko? Aš vakar vakare pasitepiau, tai visas veidas raudonas, išbertas patinęs tokiom dėmėm  unsure.gif  gal čia man kažkas sualergizavo  g.gif

Jau daugiau kaip metus naudoju tik si kremuka, taip pat pirkau ir is hautlook, bet nieko tokio man nenutiko unsure.gif Gal Jusu odai kazkokios sudetines dalys netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 18, 12:49)
Pamenat, pirkom iš Hautelook masiškai pirkom White tea & shea butterkremuką. Ar visom tiko? Aš vakar vakare pasitepiau, tai visas veidas raudonas, išbertas patinęs tokiom dėmėm  unsure.gif  gal čia man kažkas sualergizavo  g.gif

Kaip keista jis man toks elementarus kremas jauciu net vaikui tiktu g.gif nors siaip tai man nieko gero jis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 18, 12:59)
Kaip keista jis man toks elementarus kremas jauciu net vaikui tiktu  g.gif nors siaip tai man nieko gero jis  ax.gif

as irgi isbandziau, na tai pilnos kainos tikrai nemokeciau.
normalus, veidukas ryte labai svelnus po jo buna.
bet man kazkaip estee lauder dieninis ir clinique naktinis patiko labiau, gal kad pripratusi prie ju ax.gif
Atsakyti