Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 17, 19:28)
PARDUOTA 4u.gif
Papildyta:

aš jį jau antrą naudoju, patinka, bet jis nėra labai geras, trečio nebepirksiu smile.gif



o kam antra pirkot jei nelabai geras?
koki trecia pirksit?
savita galima to matis nuoroda?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 12:16)
Fabiana ir jus berods apie ta antipersperanta atsiliepet kaip geriausia ?  g.gif

Seniai ieskau gero, tikiuos nupirks mums ir nenuvils smile.gif


man tai jis visai nepatiko, nei kvapas, nei tai, kad ji reikia kaip krema spausti schmoll.gif

QUOTE(savita1 @ 2012 11 17, 12:22)

Man geriausias kiek esu naudojusi Matis, dabar Clarins turiu, tai visgi Matis geresnis, labiau patiko.
Kreminiu labai nemegstu, bet gal reikia pabandyti g.gif


man sitie du irgi geriausi, nepastebejau didelio skirtumo tarp ju, abu vienodai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 19:30)
o kam antra pirkot jei nelabai geras?
koki trecia pirksit?
savita galima to matis nuoroda?

nes gi rašiau patiko, bet visgi nėr jis toks stebuklingas, nesulaiko išvis prakaito, patiko,kad tepamas ir gerai susigeria,ne daugiau 4u.gif ir kainos geresnės buvo,kai pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 17, 20:23)
Kitiems kaip tik kvapas nepatinka. Man kvapas nieko,  o pats irgi patiko. Kartoju vel smile.gif

drinks_cheers.gif

Sunku visiems itikti biggrin.gif ir tai neimanoma, bet geriausia kai pabandai daikta tada galima susidaryti savo nuomone smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 17, 20:31)
nes gi rašiau patiko, bet visgi nėr jis toks stebuklingas, nesulaiko išvis prakaito, patiko,kad tepamas ir gerai susigeria,ne daugiau 4u.gif ir kainos geresnės buvo,kai pirkau smile.gif



Man nei vienas nepadeda sulaikyti prakaito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 20:30)
savita galima to matis nuoroda?

http://www.feeluniqu...-Deodorant-50ml

QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 17, 20:31)
man tai jis visai nepatiko, nei kvapas, nei tai, kad ji reikia kaip krema spausti  schmoll.gif
man sitie du irgi geriausi, nepastebejau didelio skirtumo tarp ju, abu vienodai patinka  rolleyes.gif

Na va, jauciu reik atsaukti uzsakyma biggrin.gif
Man Matis labiau patinka, nes jis kaip vandenukas, skaidrus, greit susigeria, Clarins toks baltas tas skystis, ilgiau geriasi i oda.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 19:16)
Fabiana ir jus berods apie ta antipersperanta atsiliepet kaip geriausia ?  g.gif

Seniai ieskau gero, tikiuos nupirks mums ir nenuvils smile.gif

Taip taip,aš biggrin.gif Man jis tikrai gėrių gėris. Kvapas neerzina, gerai laiko, greitai geriasi. Nu super thumbup.gif O pvz. clarins nepatiko, antrą kartą nepirkčiau schmoll.gif Ir dar kainų skirtumas akivaizdus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 17 lapkričio 2012 - 19:39
Savita o cia gera kaina to Matis ?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 20:37)
Savita o cia gera kaina to Matis ?

Is cia gera, jeigu dar koks kodas yra nuolaidos. Parduotuvese pas mus apie 80lt atrodo jis, senokai pirkau, tai nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 17 lapkričio 2012 - 19:39
Labuka 4u.gif Mergaites ar renkat Aeropostale ? Nusiunciau maziuka ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif sakykite ar renkate GNLD?
Atsakyti
o as ka tik atradau nerealu antiperspiranta VICHY thumbup.gif
niekad negalvojau kad rutulnis dezodorantas bus toks geras, o kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 17, 19:39)
Is cia gera, jeigu dar koks kodas yra nuolaidos. Parduotuvese pas mus apie 80lt atrodo jis, senokai pirkau, tai nepamenu.


dekui, teks imti abu.matis ir arden.Bus proga palygint smile.gif
Atsakyti