Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Fabiana ir jus berods apie ta antipersperanta atsiliepet kaip geriausia ? g.gif

Seniai ieskau gero, tikiuos nupirks mums ir nenuvils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 11 17, 20:10)
Jis issispaudzia kaip kremas? Netepa drabuziu?

ne manęs klausiat, bet išsispaudžia kaip kremas ir netepa drabužių 4u.gif gerai panaikina prakaito kvapą mirksiukas.gif man jis tikrai nepakeičiamas ax.gif blush2.gif kaip tik baigėsi, tai kiek teko pirkti, nė vienas neprilygo šiam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 19:17)
ne manęs klausiat, bet išsispaudžia kaip kremas ir netepa drabužių 4u.gif  gerai panaikina prakaito kvapą mirksiukas.gif  man jis tikrai nepakeičiamas ax.gif  blush2.gif  kaip tik baigėsi, tai kiek teko pirkti, nė vienas neprilygo šiam wub.gif


sakes,kiba reik du imt.. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 19:17)
ne manęs klausiat, bet išsispaudžia kaip kremas ir netepa drabužių 4u.gif  gerai panaikina prakaito kvapą mirksiukas.gif  man jis tikrai nepakeičiamas ax.gif  blush2.gif  kaip tik baigėsi, tai kiek teko pirkti, nė vienas neprilygo šiam wub.gif

o as galvojau kad cia shiaip kuno kremas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 20:19)
sakes,kiba reik du imt..  g.gif  biggrin.gif

aš išsiunčiau vieną, bet ir mąstau apie du, bet jo pakankamai ilgai užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 20:17)
ne manęs klausiat, bet išsispaudžia kaip kremas ir netepa drabužių 4u.gif  gerai panaikina prakaito kvapą mirksiukas.gif  man jis tikrai nepakeičiamas ax.gif  blush2.gif  kaip tik baigėsi, tai kiek teko pirkti, nė vienas neprilygo šiam wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nebera kas priduria biggrin.gif kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 17, 20:14)
Mergaites, gal kuri esate pirke tokia striukyte - http://www.landsend....419244-_-419242
Noriu mamai nupirkti, tik nesigaudau dydziuose. vyrui tai esu atitaikiusi is Landsend dydi, tai zinau jau, bet va moteriskuose dydziuose  g.gif
padekit ka  ax.gif Gal kuri turite L dydi, galetumet ismatuoti ar siaip pakomentuoti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Butent sios neturiu, bet apei sia galiu pasakyti kad didinta geru dydziu ar net daugiau http://www.landsend....~244265_59.html

QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 20:16)
Fabiana ir jus berods apie ta antipersperanta atsiliepet kaip geriausia ?  g.gif

Seniai ieskau gero, tikiuos nupirks mums ir nenuvils smile.gif

Man geriausias kiek esu naudojusi Matis, dabar Clarins turiu, tai visgi Matis geresnis, labiau patiko.

QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 20:17)
ne manęs klausiat, bet išsispaudžia kaip kremas ir netepa drabužių 4u.gif  gerai panaikina prakaito kvapą mirksiukas.gif  man jis tikrai nepakeičiamas ax.gif  blush2.gif  kaip tik baigėsi, tai kiek teko pirkti, nė vienas neprilygo šiam wub.gif

Kreminiu labai nemegstu, bet gal reikia pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 17, 20:21)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  nebera kas priduria  biggrin.gif  kvapas  wub.gif



Kitiems kaip tik kvapas nepatinka. Man kvapas nieko, o pats irgi patiko. Kartoju vel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 19:21)
aš išsiunčiau vieną, bet ir mąstau apie du, bet jo pakankamai ilgai užtenka mirksiukas.gif


as jau du nusiunciau..
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 20:24)
as jau du nusiunciau..

tik nekeikit jei netiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 11 17, 19:25)
tik nekeikit jei netiks lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  cool.gif


lotuliukas.gif netiks, turiu kam padovanoti, gal tiks kazkam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 17, 16:29)
Siūlau David Khan juodus vaškuotus džinsiukus. Dydis 24.Kaina tik 160LT bigsmile.gif

PARDUOTA 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pupen @ 2012 11 17, 19:24)
as jau du nusiunciau..

aš jį jau antrą naudoju, patinka, bet jis nėra labai geras, trečio nebepirksiu smile.gif
Atsakyti