Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!


Vis dar siulau bodziukus drinks_cheers.gif

nauji carters bodziukai 18 men, 2vnt ilgom rankovem, violetine realiai zymiai grazesne, kaina uz abu 25 lt arba 1 vnt - 14 lt
lygiai tokiu pat turim - smagus, gerai devisi, nenusiskalbia spalva wub.gif

user posted image

nauji carters bodziukai 24 men, balti, universalus, 7 vnt, 70 lt arba po 1 vnt - 12 lt

user posted image

Atsakyti
Mergaites, gymbo renkat su -20? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2012 11 17, 11:27)
Nedidinti  jie  4u.gif



QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 17, 13:16)
Mano 39 dydis, tai bearpaw usa 9 dydis tiko


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
LOREN, gal kokiu ziniu bus siandien geru? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2012 11 17, 13:04)
Kokie man tie treningiukai grazus  wub.gif kaip prisiruosti juos nusipirkti doh.gif  gaila biski tiek pinigu kaip uz treningus  ax.gif

Tai as pilna kaina ju irgi neperku,ranka nesiverstu kaip uz palta moketi biggrin.gif Ju buna kaip dabar ismeta sale ir dar plius 30proc tai tikrai gera kaina gaunais tik vat kaip dydi zinoti koki pirkti,jeigu nieks nepataria verysad.gif
Atsakyti
Fabiana, ar gaudysit JCREW? bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites kur ieskot graziu delninukiu?gal ka rekomenduosit uz padoria kainyte? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,kaip jums toks paltukas,gal kas turit,kazin ar dydis ju atitinka?
http://www.modnique....ze/seeac/gseeac
Atsakyti
Sakykit, o per ta Black friday galima tiketis kokiu nors fantastiniu biggrin.gif nuolaidu kosmetikai?..
Reiketu is anksto apgalvoti, ko reikia, kad paskui protelis neaptemtu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linamoc @ 2012 11 17, 13:12)
Sakykit, o per ta Black friday galima tiketis kokiu nors fantastiniu biggrin.gif nuolaidu kosmetikai?..
Reiketu is anksto apgalvoti, ko reikia, kad paskui protelis neaptemtu  tongue.gif

nebuna tikrai kosmetikai fantastiniu nuolaidu...didziausia nuolaida kosmetikai per tiek laiko kiek perku maciau drugstore kai buvo -40%, sephoroj didziausia -20%, bet jau neseniai buvo ax.gif
Atsakyti
apie juisycouture treningų dydį ir aš jau antra diena klausiu, bet niekas neatsako
Atsakyti
QUOTE(jurgitulisb @ 2012 11 17, 14:03)
Sveikos merginos,kaip jums toks paltukas,gal kas turit,kazin ar dydis ju atitinka?
http://www.modnique....ze/seeac/gseeac


man grazus wub.gif
Atsakyti