Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(troliuke @ 2012 11 15, 20:18)
Ingut, ar ziurejot emeila, ar man tikrai nupirktos tos kelnytes tigrines is Factory.. soriukas uz ikiruma  ax.gif  ax.gif  4u.gif

apgavau verysad.gif tadien pirkau factory bet iki jusu uzs.. dabar jusu ir kito mamuko teturiu ir free ship nera, nebeda.. papirksiu, nuolaida 30% iki 18d tikiuos dydis atsiras jis ten daznai tai yr tai ner 4u.gif 4u.gif doh.gif
Atsakyti
O Kaunas dar nesiuntinejo zinuciu del atsiemimo? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2012 11 15, 20:20)
o kaip dydziai dzinsu

Jauciu man reikia kokio 14 dydzio, mano storajai  lotuliukas.gif  g.gif

jau nuziurejau dvejus, jei dar nuo 69 $ - 40 % geriau ir negali buti  thumbup.gif  thumbup.gif

armani turiu sijonuka 10 ilendu iki klubu tik blush2.gif taip kad jie dydi atitinka, kainikes kasike matysis galutines 4u.gif

QUOTE(zeneta @ 2012 11 15, 20:23)
kaip man zulily pakeist valiuta lt i us dolerius  doh.gif

iki pacios apacios nuvaziavus rasit veliavele te pakeist reik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 17:23)
apgavau  verysad.gif  tadien pirkau factory bet iki jusu uzs.. dabar jusu ir kito mamuko teturiu ir free ship nera,  nebeda.. papirksiu, nuolaida 30% iki 18d tikiuos dydis atsiras jis ten daznai tai yr tai ner  4u.gif  4u.gif  doh.gif


o dabar nera dydziu? ,maciau yra lyg ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 17:25)
armani turiu sijonuka 10 ilendu iki klubu tik  blush2.gif  taip kad jie dydi atitinka, kainikes kasike matysis galutines  4u.gif



tai reik tada 14-16 g.gif
Atsakyti
14 imciau
troliuke o tu tigriniu jum liemuo nebus didelis 44x2?
gal 8tuka imti?
nes 10=44x2
Atsakyti
Aciu Ingute -jau ilindau 4u.gif Ingut ka tu savo septynmeciui pirkai Kaledom-savo maziui nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
jis nori lego monstru kazkokiu... da nepirkau... black friday laukiu, o o ka tu savajam mastai?
Atsakyti
O kitų miestų dėžutės nesimato? Mano lapkričio 3 mokėta... Labai laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2012 11 15, 21:35)
O kitų miestų dėžutės nesimato? Mano lapkričio 3 mokėta... Labai laukiu smile.gif

Vilniaus dezutej buvo pora zmoniu kitu miestu, bet Jusu nebuvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 17:29)
14 imciau
troliuke o tu tigriniu jum liemuo nebus didelis 44x2?
gal 8tuka imti?
nes 10=44x2



as turiu 8, norisi laisviau, tai 10 bus manau kaip tik ax.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu liuks,nupirksiu kai tik bus free ship kol dar tas nuolaida yra
Atsakyti
Mergytės, gal kas turit tokias 2 dydį ir nesunku būtų pamatuoti per liemenį ir klubus ax.gif
http://www.jcrew.com...~~~~~/57064.jsp

Seniai į jas žiūriu, bet vis dėl dydžio abejoju doh.gif
Atsakyti