Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

na ne tokio nematau, reik ziuret pgl sudeti ir pagooglinti
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2012 11 15, 06:51)
Labas rytas. Kur galima b0tų rasti paauglei laikrodį g.gif ? Tarp moteriškų beviltiška rasti, nes labai dideli jos plonutei rankytei verysad.gif . Norėtų melsvo, mėlyno.  Gal kur užmatėte tinkamą tokiai panelei?



QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 08:00)
Onele o kiek metu mergaitei?


14 metų panelei bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 15 lapkričio 2012 - 14:43
QUOTE(babija @ 2012 11 15, 14:42)
Gal dar kas  jungtūsi prie šio kremuko http://www.puritan.c.../product-015479 atsiliepimai geri  būtų idealu 5 surinkti, kainytė nei 5 dol tuomet nesiektų

Dar ir šis naktinis http://www.puritan.c.../product-002700 

turbūt jau neperdaugiausiai ir trūksta  4u.gif

tikrai ne daug truksta iki akcijos bigsmile.gif
Onele o kaip jum toks? as ji sau pirkaus bet man jis per mazas na reik smulkaus zmogaus blush2.gif jis nera vaikiskas bet gal patiks
user posted image

nes naujas jis, tik syki uzsidejau.. ir nusiemiau,ne mano gabaritam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 14:45)
Onele o kaip jum toks? as ji sau pirkaus bet man jis per mazas  na  reik smulkaus zmogaus  blush2.gif  jis nera vaikiskas bet  gal patiks


Parašiau až mirksiukas.gif .
Atsakyti
Yra sauniu ziniu!!!
kaunas ir vilnius gavo dezutes, ne uz ilgo mergaites turi parasyti pakvietimus atsiimti prekytes, negaliu pasakyt kuriu dienu atejo... bet pajudejo dezutes
Papildyta:
troliuke gavau sias tigrines kelnes.. julija jau pracekino turim isiparkuot i ta dydi mudvi biggrin.gif

sake neispasakytai dailios
http://factory.jcrew...69412/69412.jsp

greiciau man ratus atvestu.. leksiu galvotruksciai pasiimti.. atejo mano jcrew lobiu ojjj matuosiuosi
Atsakyti
Vilnius gavo 2012-11-06 dezute ir 2012-11-08 dezute, einu rasytis pakvietimu i svecius!!!!
Atsakyti
vaziuosiu pasiimti, jei kuriai is lazdynu ar naujininku patogiau, parasykit pasiimsiu
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2012 11 15, 16:56)
Vilnius gavo 2012-11-06 dezute ir 2012-11-08 dezute, einu rasytis pakvietimu i svecius!!!!



puikios zinios thumbup.gif


kam atsiemimui tinka zirmunai, rasykit man AZ. paimciau vakare 4u.gif
Atsakyti
Gavau Juliejos žinutę thumbup.gif

Na mergaitės iš Perkūnkiemio, pasikooperuokim biggrin.gif
Gal kas važiuojate pas Julieja? Šiaip galėčiau ir aš vakare palėkti.
Nežinau kaip pas kitas, bet mano vyro tai yra limitas kiek galima prašyti važiuoti paimti prekes. Tai geriau limitą pataupyti, kol nėra būtino reikalo vyro neprašyti lotuliukas.gif
Tai parašykit kas galėtumėt paimti mano siuntinuką arba kas norėtų, kad aš paimčiau vakare 4u.gif
Ei, zivukas.d, jums nieko nereikia atsiimti? biggrin.gif


Ale kaip nuotaika pakilo lotuliukas.gif Čia lyg buvau mačius Laureta rašė, kad Vilniuj bus kitą savaitę dėžės.
Ot sulaukiau savo TH striukes, kaip tik tokiems orams kaip šiandien. Tik tikiuosi dydis tiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 15 lapkričio 2012 - 16:16
QUOTE(kipitun @ 2012 11 15, 17:13)
Gavau Juliejos žinutę thumbup.gif

Na mergaitės iš Perkūnkiemio, pasikooperuokim biggrin.gif 
Gal kas važiuojate pas Julieja? Šiaip galėčiau ir aš vakare palėkti.
Nežinau kaip pas kitas, bet mano vyro tai yra limitas kiek galima prašyti važiuoti paimti prekes. Tai geriau limitą pataupyti, kol nėra būtino reikalo vyro neprašyti lotuliukas.gif
Tai parašykit kas galėtumėt paimti mano siuntinuką arba kas norėtų, kad aš paimčiau vakare 4u.gif
Ei, zivukas.d, jums nieko nereikia atsiimti? biggrin.gif
Ale kaip nuotaika pakilo lotuliukas.gif Čia lyg buvau mačius Laureta rašė, kad Vilniuj bus kitą savaitę dėžės.
Ot sulaukiau savo TH striukes, kaip tik tokiems orams kaip šiandien. Tik tikiuosi dydis tiks biggrin.gif

Zivukui tai reikia reikia ir jau seniai reikia atsiimt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2012 11 15, 16:19)
Zivukui tai reikia reikia ir jau seniai reikia atsiimt.  biggrin.gif


Tai jūs jai el.p. parašykit ar ji norėtų, o aš galėsiu paimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2012 11 15, 17:22)
Tai jūs jai el.p. parašykit ar ji norėtų, o aš galėsiu paimti smile.gif

taip ir padarysim! drinks_cheers.gif
Atsakyti