Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(troliuke @ 2012 11 15, 11:12)
as noriu labai Tippio oranzinio, bet jauciu be sansu ji kazkur jau pagauti..  biggrin.gif

troliuk, kai bus o jis buna L ar M paimsiu be atskiro laiko kad jo norit 4u.gif

QUOTE(troliuke @ 2012 11 15, 11:18)
Ingut, tai galius siusti tuos batukus is ZULILY.COM  biggrin.gif

dar paknisiu galva.laugh.gif su savo dydziais
jauciu reik imti 41..
va viena mamyte irgi sake peda 26.6 uzsisake CK ir mazi buvo. mano koja irgi tokia panasiai. bijau prasauti, jei 40 bus mazi..
gal geriau imti 41, bus didesni, isidesiu paduka..  g.gif  g.gif

galima, bet shipas pvz vakar tai vienam mamukui ir kliuvo... siandie nzn kaip bus unsure.gif
nzn nzn.. nu imkit 41 unsure.gif

QUOTE(lilget @ 2012 11 15, 11:21)
Ačiū Ingut  4u.gif  Man juodo reik, ale tas kurį imetei perdaug pripjaustytas, man reik visai paprasto  doh.gif

yr juodu ale brungus, macys budavo saunesniu kainu 4u.gif kita sav blak friday, bus to ko nematem bigsmile.gif doh.gif
Papildyta:
na ka.. arteja jcrew biggrin.gif oj laukiam laukiam gero papildymo laukiam biggrin.gif
tiek laukianciu krepsiuku kad tik viskas butu... laugh.gif

old navy ir gap truksta 15usd iki free ship wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 08:34)
troliuk, kai bus o jis buna L ar M  paimsiu be atskiro laiko kad jo norit  4u.gif
galima, bet  shipas pvz vakar tai vienam mamukui ir kliuvo... siandie nzn kaip bus  unsure.gif
nzn nzn.. nu imkit 41  unsure.gif



Man L reikia to Tippio, jei Ingut uzmatysi, o manes nebus, paimk ka blush2.gif blush2.gif ax.gif

na siunciu tada 41.. bijau kazkaip su 40..

gal dar kas prisijungs.. reik paraginti ..

kiek tas shipukas ten? 7 $ g.gif

Laukiam J.C drinks_cheers.gif
Tik nezinau ko man reik.

gal tu vilnos salikeliu.. wub.gif

ir noriu sios apyrankes. pazistama turi, sake viena mylimiausiu.
o kaip buvo, as jos neemiau doh.gif

http://www.jcrew.com...p;bmUID=jE6gTVC
Atsakyti
aha 6.95 zulily jei viena tebusit...

jcrew as noriu gyvatinio saliko biggrin.gif megstuko noriu dream gyvesniu atspalviu, noriu dar bliuzeles vienos kurios neturiu linko bet zinau kaip atrodo.. o panos nori daugumoj kelniu kuriu vis neideda... ir turiu prekiu su kuriom is kart free ship tai tik kad jos butu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
ar renkate vitacost?labai uzsireike papildu,galiu drasiai rekomenduoti baigiu pakuote super efektas kas turi reikalu su antsvoriu biggrin.gif man truputi kitoka buvo problema kelias dienas negaledavau i tualeta nueiti rolleyes.gif tai padejo labai per diena kelis kart begau biggrin.gif,o dar prie viso gerio ir svoris pradejo kristi, as jau du imsiu ,nes ir draugei daviau pabandyti,sake veikia thumbup.gif
super kaina pas mus uz 60tab. tiek iseitu moketi ,o cia 180tab.

http://www.vitacost....-mg-180-tablets

Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 08:45)
aha 6.95 zulily jei viena tebusit...

jcrew as noriu gyvatinio  saliko biggrin.gif  megstuko noriu dream gyvesniu atspalviu, noriu dar bliuzeles vienos kurios neturiu linko bet zinau kaip atrodo.. o panos  nori daugumoj  kelniu  kuriu vis neideda... ir turiu  prekiu su kuriom is kart free ship tai  tik kad jos butu biggrin.gif



vakar tas salis maciau buvo. sviesus ane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2012 11 15, 11:49)
Sveikos! 4u.gif
ar renkate vitacost?labai uzsireike papildu,galiu drasiai rekomenduoti baigiu pakuote super efektas kas turi reikalu su antsvoriu biggrin.gif man truputi kitoka buvo problema kelias dienas negaledavau i tualeta nueiti rolleyes.gif tai padejo labai per diena kelis kart begau biggrin.gif,o dar prie viso gerio ir svoris pradejo kristi, as jau du imsiu ,nes ir draugei daviau pabandyti,sake veikia thumbup.gif
super kaina pas mus uz 60tab. tiek iseitu moketi ,o cia 180tab.

http://www.vitacost....-mg-180-tablets

paimciau vitacost siandiena ne daug reik iki free ship, man ta problema su wc yra, jei padejo, imu ir as jas bigsmile.gif

troliuke, taip sviesus, as apie ji net nezinojau kol neklaidziodama neradau post factum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2012 11 15, 12:49)
Sveikos! 4u.gif
ar renkate vitacost?labai uzsireike papildu,galiu drasiai rekomenduoti baigiu pakuote super efektas kas turi reikalu su antsvoriu biggrin.gif man truputi kitoka buvo problema kelias dienas negaledavau i tualeta nueiti rolleyes.gif tai padejo labai per diena kelis kart begau biggrin.gif,o dar prie viso gerio ir svoris pradejo kristi, as jau du imsiu ,nes ir draugei daviau pabandyti,sake veikia thumbup.gif
super kaina pas mus uz 60tab. tiek iseitu moketi ,o cia 180tab.

http://www.vitacost....-mg-180-tablets

As irgi paimsiu, nes pas mane ta pati problema. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 08:56)

troliuke,  taip sviesus, as apie ji net nezinojau kol neklaidziodama  neradau post factum  doh.gif

°

tikekimes siandiena bus.. mirksiukas.gif 4u.gif

nusiunciau batukus 4u.gif
Atsakyti
aciu matau wink.gif priemiau.. su cp niekaip nebaigiu... vaiko komoda neuzsidaro nuo rubu bet ner ka nesiot vis dar biggrin.gif

nu ka... dabar jcrew imsime, paskui visa kita smile.gif

vitacost po jcrew imsiu 13-14h tam tarpe...
einu pamaitinu zmogu, reik traukt stebuklingu draudziamu zailsu.. ruosiames ... man jcrew labiau nei ideeli patinka biggrin.gif
Papildyta:
Troliuke tipiuka L orange jei bus imsiu wink.gif atsimenu
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 12:56)
paimciau vitacost siandiena ne daug reik iki free ship,  man ta problema su wc yra, jei padejo, imu ir as jas  bigsmile.gif

troliuke,  taip sviesus, as apie ji net nezinojau kol neklaidziodama  neradau post factum  doh.gif

MAn niekas taip nepadejo,kaip sie ,viska isbandziau nezinau kiek lepicol esu jau isgerusi doh.gif
Gydytoja stazavosi Jav ir patare ,kad geri,ten populiarus ,galvoju ,kagi prarasiu,jei pabandysiu smile.gif Bingo tiko thumbup.gif
Atsakyti
nu super as irgi jau nusiuntus, jau bus free ship, imsiu apie 15h
Atsakyti
Sveiki! Gal gymboree arba crazy8 kodukas nusimato? blush2.gif ax.gif
Atsakyti