Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(valyte_7 @ 2012 11 15, 07:36)
O man tas melynas su juodu akyse stovi, net slabno, kaip noriu.



ech jus gundytojos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O ner tokio panasaus tik ilgesnio iki keliuku, darbe negaliu baisiai knistis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 11 15, 10:40)
Mergaitiškas, oranžinis vidus  rolleyes.gif

nu cia dabar blink.gif
jei tik ne ruzava - tai berniukui puikiai tinka
Atsakyti
aš ir manau,kad mergaitėm visos spalvos tinka, o berniukas netinka tik rožinė ax.gif
Ingakalni smagu dėl 3kg thumbup.gif
Atsakyti
linada.. diedas liepe palauk kol dukra bus,tada galesiu sake pirkti,dabar imu si
http://www.childrens...10001_-1_940891

ir kepurikiu koookiu po 6 -30% doh.gif kai bankrutuosiu nepykit lotuliukas.gif

QUOTE(lilget @ 2012 11 15, 10:48)
O ner tokio panasaus tik ilgesnio iki keliuku, darbe negaliu baisiai knistis  doh.gif

mm ilgesni
nu melyno ner..kitokios spalvos visokios..ale kaina 78usd nu padarytume nuolaida iki 68 usd biggrin.gif
user posted image
http://www.wilsonsle...rentPage=family

arba
nu cia ilga striuke,bet net 60proc plunksnos ir jai -25% is kart
user posted image
http://www.wilsonsle...mp;clickid=cart

nuo 295usd numesta iki 129.99 ir dar - 25% automatu kasike tai 97 dolerai tik thumbup.gif thumbup.gif
nu einu mamai skambitni,ji megsta tokias iki zemes vos ne lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 11:46)
brungioji,pasidairyk te yr ir pigensiu varianciju ir brungesniu  bigsmile.gif

ir tax bus sitoj pard 7%  4u.gif
klausiat merkiges i az CP tax yra  4u.gif
katras cia melynas su juodu  rolleyes.gif  siaubekas...jus mane  mergos i bankrota ivarysit..as jcrew uzblokuosiu sau greit nu jau maniau pries kelis metus persirgus jcrew manija.. bet kad neturiu kuom rengtis,tai factas nors  pati kalta kas isstorejau ir negristu i vezias  blush-anim-cl.gif


Na buvo vakar toks placios juodos/melynos juostos, tu dar sakei, kad tau orandzinis fainas. Bet mano spalvos L nebuvo verysad.gif
Shian prie kompo sedziu, akys pastacius, neemkit neks, jei papildys, baisiai negrazus lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif aaa ne te ne mestinis te kaip palaidinuke, oranzine nereali spalva, turiu oranzini kazka V kaklu jcrew gerai kad priminet,reik imti kada laisvadieni ir revizija spintos padaryti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 08:06)
biggrin.gif aaa ne te ne mestinis te kaip palaidinuke, oranzine nereali spalva, turiu oranzini kazka V kaklu jcrew gerai kad priminet,reik  imti kada laisvadieni ir  revizija spintos padaryti laugh.gif

as noriu labai Tippio oranzinio, bet jauciu be sansu ji kazkur jau pagauti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 15, 11:46)
brungioji,pasidairyk te yr ir pigensiu varianciju ir brungesniu  bigsmile.gif


Nieko pigiau nemačiau.

QUOTE(linada @ 2012 11 15, 11:55)
nu cia dabar  blink.gif
jei tik ne ruzava - tai berniukui puikiai tinka

O man netinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 11 15, 11:12)
Nieko pigiau nemačiau.
O man netinka  tongue.gif

ruda melyna juoda? biggrin.gif dar kartais zalia smile.gif
Atsakyti
Ingut, tai galius siusti tuos batukus is ZULILY.COM biggrin.gif

dar paknisiu galva.laugh.gif su savo dydziais
jauciu reik imti 41..


va viena mamyte irgi sake peda 26.6 uzsisake CK ir mazi buvo. mano koja irgi tokia panasiai. bijau prasauti, jei 40 bus mazi..
gal geriau imti 41, bus didesni, isidesiu paduka.. g.gif g.gif
Atsakyti
Ačiū Ingut 4u.gif Man juodo reik, ale tas kurį imetei perdaug pripjaustytas, man reik visai paprasto doh.gif
Atsakyti