Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

Merginos,
O TBS nuolaida 25 nuo 50 tik naujom ar jei krepsys clearence irgi bus ta nuolaida ?
Turbut per gerai noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 14, 13:52)
Aš, kadangi šiaulietė, tai perku iš pasažo ten siūnamus ortopedinius žeiminius, rudeninius batukus, basutes (su supinatorium, kietu užkulniu). Buvo ir internete katalogas su tais batukais, net kainom vos ne dvigubom pasibaisėjau  doh.gif

Gaila, as ne is siauliu g.gif O gal kur internete butu pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 14, 14:52)
Aš, kadangi šiaulietė, tai perku iš pasažo ten siūnamus ortopedinius žeiminius, rudeninius batukus, basutes (su supinatorium, kietu užkulniu). Buvo ir internete katalogas su tais batukais, net kainom vos ne dvigubom pasibaisėjau  doh.gif

kiek pamenu jie ir siuncia, bet su jais tik telefonu bendrauti reikia g.gif internetu nesinaudoja

nu va, kataloga radau
http://public.fotki..../usakomi-batai/

bet cia perpardavinetojai. Reikia gauti telefona gamintoju. Gal kuri siauliete galetu paimti ax.gif galetume ideti info i pirma puslapi, nes tikrai aktuali problema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 14 lapkričio 2012 - 14:29
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 12:55)
Man rodos is Siauliu siuncia g.gif gal kuri tiksliau parasys. Tikrai nuoroda i albuma buvo ir tel merginos zinojo, bet tu tikru gamintoju su padoriom kainom  ax.gif

Kaip gerai butu, atsiliepkit merginos, kurios zinot, kur butu galima paziureti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 14:23)
kiek pamenu jie ir siuncia, bet su jais tik telefonu bendrauti reikia  g.gif internetu nesinaudoja

O minejot, kazkur lygtais albumas su pavyzdziais buvo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 14, 15:21)
Merginos,
O TBS nuolaida 25 nuo 50 tik naujom ar jei krepsys clearence irgi bus ta nuolaida ?
Turbut per gerai noriu smile.gif


Pas juos psl parasyta, kad outlet prekem negalioja, tai tik naujom bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 11 14, 15:24)
Kaip gerai butu, atsiliepkit merginos, kurios zinot, kur butu galima paziureti 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

O minejot, kazkur lygtais albumas su pavyzdziais buvo g.gif  blush2.gif

pataisiau savo zinute mirksiukas.gif ten kataloga ikeliau
Atsakyti
Sveiki,

sakykite gal zonite ar kodukas GAPSAVE30 galioja is gap.eu? Ar tada yra galimybe pasinaudoti ir 15% nuolaida, naujai prisirasant? kada matytis turetu nuolaida? perku pirma karta tai iskyla daug klausimu.

Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
Renku užsakymą iš buvusio www.aposparer.de Klaipėda, galiu siųsti.
Užsakymus siųskite d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 10:41)
kazkodel LT jiems ne EU. Rasykite ant sienos FC mirksiukas.gif jau ir kiti matau raso
https://www.facebook...4...e=1

Panaikino rupuziukai visus komentarus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2012 11 14, 15:38)
Panaikino rupuziukai visus komentarus unsure.gif

as ir maciau, reikia dabar ant sienos parasyt WTF biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 14:23)
kiek pamenu jie ir siuncia, bet su jais tik telefonu bendrauti reikia  g.gif internetu nesinaudoja

nu va, kataloga radau
http://public.fotki..../usakomi-batai/

bet cia perpardavinetojai. Reikia gauti telefona gamintoju. Gal kuri siauliete galetu paimti ax.gif galetume ideti info i pirma puslapi, nes tikrai aktuali problema  4u.gif

Aciu uz informacija, labai padejote, o jei tikrai butu galima gauti tel nr, visai butu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 12:12)
P.S. pirkite SD eurais, man pigiau gavosi. Sutaupiau 30 lt, nors krepsiukas nedidelis buvo 110 eur


Kadangi nesiregistruoju, o iš karto perku per paypalą, tai automatiškai man eurais pervertė. Bet ačiū 4u.gif
QUOTE(draugė_lija @ 2012 11 14, 12:30)
gal kas planuojate iš SD užsakymą daryti? norėčiau prisijungti

Na, vakare vėl bandysiu su jais laimę, gal pasiseks ax.gif Bet aš Panevėžyje.
Kas norėtų susimažinti siuntimą iš SD, prašom:)

QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 15:39)
as ir maciau, reikia dabar ant sienos parasyt WTF  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti