Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 12:55)
Man rodos is Siauliu siuncia g.gif gal kuri tiksliau parasys. Tikrai nuoroda i albuma buvo ir tel merginos zinojo, bet tu tikru gamintoju su padoriom kainom  ax.gif


Esu Šiaulietė žinau kur perka batukus ir basutes ortopedinius - jei domina parašykite į až 4u.gif
Atsakyti
Renku užsakymą www.boohoo.com. Vilnius-Kaunas, kitur galiu persiųsti. Kas norite jungtis, rašykite man į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(malvi @ 2012 11 14, 12:54)
giminaiciai vis tiek vaziuoja ir siuncia, des kita siuntini ir imestu batus prie to pacio, man siuntimas siuo atveju nieko nekainuotu, o per tarpininkus dar apie 20$ atsieitu, o as klausiau ar iseitu man atsiskaityti paciai o gaveja nurodyti kita gyvenanti jav?



iseitu mirksiukas.gif
Atsakyti
patarkit prašau, aštuonmetė mano užsimanė mp3 grotuvo, o aš apie tai nieko nė bum bum.
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 14, 14:37)
patarkit prašau, aštuonmetė mano užsimanė mp3 grotuvo, o aš apie tai nieko nė bum bum.


Atrodo būtent jums prieš kelias temas buvau atsakiusi į šį klausimą, dar prašiau patikslinti, bet atsakymo ir reakcijos nebuvo....
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2012 11 14, 14:33)


aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lliinute @ 2012 11 14, 13:41)
Kita savaite planuojamas uzsakymas is http://www.everything5pounds.com/

Norincios jungtis, rasykite man az  mirksiukas.gif

Veiksmo vieta Vievis, bet galiu siusti i kitus miestus 4u.gif



ar siuntimas mokamas?
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 11 14, 11:55)
Mamytes, gal galite pasidalinti informacija, kur perkate savo maziesiems ortopedinius batukus (pilnapadziaims) blush2.gif

Aš, kadangi šiaulietė, tai perku iš pasažo ten siūnamus ortopedinius žeiminius, rudeninius batukus, basutes (su supinatorium, kietu užkulniu). Buvo ir internete katalogas su tais batukais, net kainom vos ne dvigubom pasibaisėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 14 lapkričio 2012 - 13:54
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 14, 14:46)
ar siuntimas mokamas?

skaitykit pirmą puslapį. Siuntimas 15,99 svarų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2012 11 14, 13:41)
Atrodo būtent jums prieš kelias temas buvau atsakiusi į šį klausimą, dar prašiau patikslinti, bet atsakymo ir reakcijos nebuvo....

tikrai g.gif ,kad lyg neklausiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrka: 14 lapkričio 2012 - 14:04
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 14, 15:03)
tikrai g.gif ,kad lyg neklausiau.


Jei ne jums, tai atsiprašau smile.gif bet tikrai buvo identiškas klausimas. http://www.supermama...;#entry58892906
Naudokites paieškomis 4u.gif
Atsakyti
Megaitės, kodėl man išmetė:
ERROR: 05 : NOT AUTHORISED.

Sorry your transaction has been declined. Please check your card details and enter them again.
Pirkau parduotuvėje /live.barclaycardsmartpay.com
Sąsk, pinigų yra, kortelė mastercard... g.gif
Atsakyti