Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(bagyraas @ 2012 11 14, 10:26)
sakykit prasau man "zaliai" apsipirkinetojai. noriu pirkti ir ebay, matau, kad siuncia i Lt. O kaip zinoti kiek kainuos siuntimas i LT?  blush2.gif  doh.gif  aciukas uz info  4u.gif

spaudziat "postage",pasirinkit lietuva, spaudziat "get rates" ir matysit kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2012 11 14, 11:20)
Pinigus laiko rezervaves Jūsų bankas, rezervaciją nuiima po 14 dienų ir bent jau Swedbanke jie nesileidžia į kalbas dėl rezervacijos panaikinimo anksčiau. Bandžiau aš su jais tartis po kelių nepavykusių užsakymų TBS. Deja nepadėjo nei persiųsti laiškai, kad užsakymas anuliuotas ir pinigai nuskaitomi nebus schmoll.gif

Ačiū Raimundux, bandysiu dar kartą užsakinėti 4u.gif
Tik man keista, praeina 4 dienos, o tada nebėr prekių. Nors pasižiūriu tinklapį, jų yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 14, 11:41)
kazkodel LT jiems ne EU. Rasykite ant sienos FC mirksiukas.gif jau ir kiti matau raso
https://www.facebook...4...e=1

ačiū
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2012 11 14, 10:47)
Ačiū Raimundux, bandysiu dar kartą užsakinėti 4u.gif
Tik man keista, praeina 4 dienos, o tada nebėr prekių. Nors pasižiūriu tinklapį, jų yra ax.gif

SD geriau ir nesistengt suprast ax.gif
Atsakyti
Kre-o transformeriams amazonkėj neblogos nuolaidos:
http://www.amazon.co...e...217&sr=1-10
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2012 11 14, 11:57)
SD geriau ir nesistengt suprast ax.gif

P.S. pirkite SD eurais, man pigiau gavosi. Sutaupiau 30 lt, nors krepsiukas nedidelis buvo 110 eur
Atsakyti
Ačiū Audry 4u.gif
Atsakyti
gal kas planuojate iš SD užsakymą daryti? norėčiau prisijungti
Atsakyti
Sveikos, merginos!
Atradau prancuziskos gydomosios kosmetikos (ir ne tik kosmetikos, yra maisto papildu, sveikatos prekiu) internetine parduotuve. Joje prekiaujama tokiu firmu produktais, kaip: Avene, Bioderma, Noreva, Uriage, Ducray, Vichy, Weleda ir kt. Pvz, mane dominancios Noreva prekes kainuoja perpus pigiau nei pas mus vaistinese, o Ducray isvis nera LT. Tik vat siuntimas 13,50 euru. O uzsakant prekiu virs 150 euru, siuncia nemokamai smile.gif
Tai kad siulau, jei susidomejote, daryti bendra uzsakyma smile.gif Prekes jie atsiuncia kazkur per savaite nuo apmokejimo.
Suprantu, kad mano "naujokes" statusas gali kelti nepasitikejima, todel visos norincios kartu uzsisakyti prekes gales virtualiai susipazinti su manim facebook'e (atsiusiu profilio varda).
Esu is Jonavos, bet galiu siusti i kitus miestus gavejo saskaita.
Internetine parduotuve: http://www.cocooncenter.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2012 11 14, 10:20)
Pinigus laiko rezervaves Jūsų bankas, rezervaciją nuiima po 14 dienų ir bent jau Swedbanke jie nesileidžia į kalbas dėl rezervacijos panaikinimo anksčiau. Bandžiau aš su jais tartis po kelių nepavykusių užsakymų TBS. Deja nepadėjo nei persiųsti laiškai, kad užsakymas anuliuotas ir pinigai nuskaitomi nebus schmoll.gif


O kur rezerve turi buti parasyta PIRKINYS, ar Atideta iki .... Nes man ir SD grybauja, praradau kiek pinigu 800lt, ir nesuprantu kur dingo. Viena uzsakyma neatsiunte, kita atsiunte ir pinigus nuskaiciavo uz neatsiusta uzsakyma
Atsakyti
QUOTE(mamaKajus @ 2012 11 14, 11:42)
O kur rezerve turi buti parasyta PIRKINYS, ar Atideta iki .... Nes man ir SD grybauja, praradau kiek pinigu 800lt, ir nesuprantu kur dingo. Viena uzsakyma neatsiunte, kita atsiunte ir pinigus nuskaiciavo uz neatsiusta uzsakyma

Kai buna parašyta atidėta iki, tai pinigėliai jau nuskaičiuoti, nebe rezerve 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal galite pasidalinti informacija, kur perkate savo maziesiems ortopedinius batukus (pilnapadziaims) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 14 lapkričio 2012 - 11:55