Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 18, 13:24)
dar renku  nail.gif

oj kaip mane tie paskutiniai gundo. ir dydis butu geras jei teisingai cm surasyti tai mum 35reiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muliere @ 2012 11 18, 13:33)
http://www.crocs.eu 50% nuolaida antrai porai tik šį savaitgali.  4u.gif

aciu uz priminima 4u.gif spejau biggrin.gif
Atsakyti
is mytoys.de planuoju uzsakineti, gal yra norinciu prisijungti ir siuntima pasidalinti, jis ten kainuoja 13,95 eur g.gif
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2012 11 17, 18:01)
Renku SD uzsakyma. Galiu priimti i kompanija, siuntimo islaidoms pasidalinti  4u.gif

Dar laukiu prisijungianciu iki siandien vakaro 4u.gif
Atsakyti
Ar gavot kas nors ta ebay nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 18, 14:41)
is mytoys.de planuoju uzsakineti, gal yra norinciu prisijungti ir siuntima pasidalinti, jis ten kainuoja 13,95 eur g.gif

kada užsakinėsit? nuo daiktų dydžio ir skaičiaus siuntimas priklauso?
Atsakyti
Gal kas renka cros.eu Vilniuje ar Alytuje norėčiau prisijungti su mažyčiu ax.gif gal kas bandė, atsiliepimai geri http://www.crocs.eu/...id=men-footwear g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 18, 12:56)
Mano viršus mažiukas A, gal kokie 82 cm per krūtinę. O klubai apie 90 cm. Tai kadangi ta suknelė nuo liemens plati, tai ir galvoju, kad gal 6 tiktų  g.gif  Nes 8, bijau, kad per krūtinę didelis bus  g.gif


Pas mane panasiai, gal vos daugiau - 84cm per krutine ir 91-92 per klubus. Irgi viada pergyvenu del virsutines dalies, bet kazkaip kokas lyg ir viska pataikiau smile.gif Bandykite 6 dydi, juolab jei i apacia plateja, o ne aptempta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 11 18, 14:57)
Ar gavot kas nors ta ebay nuolaida?

nea, vis dar laukiu. irgi vis norejau uzklausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 18, 15:59)
nea, vis dar laukiu. irgi vis norejau uzklausti smile.gif

kazkaip nelabai ir betikiu, kad gausiu unsure.gif
Atsakyti
merginos, kas buna, jei perki per pirkanglijoje arba tuki, ir reikia grazinti preke i parduotuve? gal kas turejo tokios patirties? aciu ax.gif
Atsakyti
Tų Lego kalendorių daug, bet į LT nesiunčia, kažin kodėl? g.gif
Atsakyti