Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Liepsa @ 2012 11 17, 23:39)
Nepirkit, aš labai panašią turgui pirkau, suplojau 130lt, o kai lyja lietus visa perlyja kiaurai ir dar net nusidazo ruzavai kaklas biggrin.gif doh.gif


Nius tie kiniečiai doh.gif . oho tai Jūs taip sakyčiau prabangiai apsipirkot verysad.gif
Ačiū kad pasidalinote informacija
Atsakyti
Sveikos,

Kaip ten su mytoys.de koduku yra? Rezgu minti antra karta ji panaudoti, bet pagal ka jie atpazista vartotoja - ar reikia is naujo accounto, ar kita kortele ar is kito kompo pirkti, kad leistu dar karta ta 10 eur koda panaudoti? blush2.gif g.gif

QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 17, 20:59)
Merginos, o kaip boohoo dydžiai? Nusižiūrėjau suknelę ir abejoju dėl dydžio. Esu smulki ir žemaūgė, 6 dydis tiktų kažin  g.gif
Papildyta:
O gal kas turite tokią suknutę iš boohoo?


Reikia ziureti pagal apimtis. Turiu ne viena boohoo suknele, tai daugmaz atitinka - nesioju 34/36, tai 6 nerizikavau ne karto pirkti o visas 8 dydi emiau, tai man gerai smile.gif Dar atsiliepimus naudinga pasiskaityti, jeigu buna prie prekes 4u.gif
Atsakyti
Antradieni planuojamas uzsakymas is http://www.everything5pounds.com/

Norincios jungtis, rasykite man az mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif

Veiksmo vieta Vievis, bet galiu siusti i kitus miestus
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 18, 09:19)
Sveikos,

Kaip ten su mytoys.de koduku yra? Rezgu minti antra karta ji panaudoti, bet pagal ka jie atpazista vartotoja - ar reikia is naujo accounto, ar kita kortele ar is kito kompo pirkti, kad leistu dar karta ta 10 eur koda panaudoti?  blush2.gif  g.gif

Kada Jus norite pirkti? As gavau prekes ir visokiu lankstinuku man idejo, tai ten yra kodukas 10eu, galioja iki 11.31, galiu parasyti, nes neplanuoju pirkti kol kas is ten. Pamegintumet, gal pritaikytu nuolaida.
Atsakyti
GAL KAM REIKIA
http://www.ebay.co.u...r-/350643546531
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 18, 10:01)



Lyg ir pristato i LT nemokamai? Ar klistu? Geros kainos thumbup.gif drinks_cheers.gif Reiketu, bet ebay bijau kazkodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 18, 10:04)
Lyg ir pristato i LT nemokamai? Ar klistu? Geros kainos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Reiketu, bet ebay bijau kazkodel  g.gif

FREE UK snd
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 18, 11:04)
Lyg ir pristato i LT nemokamai? Ar klistu? Geros kainos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Reiketu, bet ebay bijau kazkodel  g.gif


1,99 svaro pristatytmas į LT. Nežinau ko bijot, karts nuo karto ten perkų, ir brolis mėgėjas ten pirkti bei parduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 18, 11:04)
...bet ebay bijau kazkodel  g.gif

kodel? as dar amazone nieko nepirkau, irgi... bijau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 18, 11:04)
Lyg ir pristato i LT nemokamai? Ar klistu? Geros kainos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Reiketu, bet ebay bijau kazkodel  g.gif

O del ko bijot? As nebijau niekur, kur galima atsiskaityti paypalu thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas planuojate Vilniuje uzsakyneti is george.com
prisjungciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 18, 10:01)



nespejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti