Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Vai2te26 @ 2012 11 16, 18:13)
Gal kas darytu uzsakyma is SD labai noriu keliu daiktu.
Ir eurais pigiau iseina,idomu kiek siuntimas?

mane irgi domina tas klausimelis, gal kas apsvietu kaip ten su SD yra doh.gif zinau kad tikrai daug apie tai kalbeta blush2.gif bet kai nereikejo tai nelabai ir gilinausi, o dabar nerandu doh.gif doh.gif doh.gif kaip ten su siuntimu, jis kazkaip kinta, kiek galima daiktu isideti kad butu maziausiai mokestis blush2.gif blush2.gif blush2.gif labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 17, 11:28)
Sveikutes, kokios korteles reikia,kad galetum pirkti Laredout? Visa virtuon arba visa electron netinka?  4u.gif
dekui uz ats

Virtuon tinka arba Kreditine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuska_J @ 2012 11 17, 10:44)
As pirkau 10 diena, paskui gavau laiska, kad prekytes isiustos, ir statusas dabar yra
"order status: Dispatched"


supratau, bandysiu aiskintis kas ten su tuo mano uzsakymu nutiko g.gif


Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 17, 11:31)
mane irgi domina tas klausimelis, gal kas apsvietu kaip ten su SD yra  doh.gif zinau kad tikrai daug apie tai kalbeta  blush2.gif bet kai nereikejo tai nelabai ir gilinausi, o dabar nerandu  doh.gif  doh.gif  doh.gif kaip ten su siuntimu, jis kazkaip kinta, kiek galima daiktu isideti kad butu maziausiai mokestis  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  labai aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

Virtuon tinka arba Kreditine  4u.gif


Virtuon? oi kaip faina 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
zdrastie. niu kas dar SD? wink.gif
Atsakyti
Kaip tylu jau pora dienu, kaip pirkti ner ka doh.gif jauciu, tyla pries audra... biggrin.gif
Ka gero pardavineja amazonai per tuos juoduosius ispardavimus? Ziaslu bus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 17, 12:27)
Virtuon? oi kaip faina  4u.gif  thumbup.gif



dar ciut infot gal galima butu,man tokiai "zaliai" pirkejai? blush2.gif as turiu visa virtuon,o raso, kad paypal atsiskaityti negalima..tai kaip suprast? verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefera @ 2012 11 17, 12:41)
Kaip tylu jau pora dienu, kaip pirkti ner ka  doh.gif  jauciu, tyla pries audra...  biggrin.gif
Ka gero pardavineja amazonai per tuos juoduosius ispardavimus? Ziaslu bus?  unsure.gif


vel zaislai doh.gif lotuliukas.gif mano vaikas akis zibina tik pamacius mane prie kompo, nes as vis Kaledu senelio dovana ziurineju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 17, 11:43)
vel zaislai  doh.gif  lotuliukas.gif  mano vaikas akis zibina tik pamacius mane prie kompo, nes as vis Kaledu senelio dovana ziurineju  lotuliukas.gif



Nu as, atvirai pasakius, nebeturiu ju kur slepti doh.gif Bet atrodo, kad dar ne viska supirkau blush2.gif
Atsakyti
noriu tokios striukes tik moteriskos, tokios "stioganos" smile.gif
user posted image
radau kuistuke kazkokios firmos Wudipas tik maza man. puoliau guglinti ir nieko neduoda tik viena skelbima supermamoj biggrin.gif ir irgi maza man smile.gif
user posted image
gal kazkas mate panasiu, tokiu ne per trumpu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. O Mytoys.de duoda kokia nuolaidele pirmam pirkimui?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 17, 12:01)
noriu tokios striukes tik moteriskos, tokios "stioganos"  smile.gif

gal kazkas mate panasiu, tokiu ne per trumpu  4u.gif



Ne tokios?

http://www.landsend....~246048_59.html

http://www.landsend....~244013_59.html
Atsakyti
uzsakinesiu boohoo.com sekmadieni vakare su NEMOKAMU siuntimu. galite jungtis, jei kam reikia ko nors is ten wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anigla* @ 2012 11 17, 13:08)
Sveikutes. O Mytoys.de duoda kokia nuolaidele pirmam pirkimui?

1 psl 4u.gif
Atsakyti