Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 21:44)
ACIU! O kaip ten su mokejimais, man kazka raso del mokejimu dabar, per paypal ar kaip Jus atsiskaitet


Neetai paypalu neleidzia sistema, nes vartotojas kitoje salyje registruotas, t.y. perkam is vokieciu, o musu korteles lietuviskos, bet kai kur praleidzia. Mytoys, jei gerai pamenu, kortele atsiskaitinejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 16, 22:15)


dėkui 4u.gif šitą ir aš žiūrėjau smile.gif Galvojau, kad kalbama apie kokią žieminę...

Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 16, 22:48)
Neetai paypalu neleidzia sistema, nes vartotojas kitoje salyje registruotas, t.y. perkam is vokieciu, o musu korteles lietuviskos, bet kai kur praleidzia. Mytoys, jei gerai pamenu, kortele atsiskaitinejau  4u.gif

...eina ir Pay Palu atsiskaityti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2012 11 16, 18:48)
iš kur tai siuntėtės menstruacines taureles, kokia kaina išeina, ar nenuusivylėt? žiūriu beta akcija joms: http://beta.lt/kauna...track_type=name kažin verta? ar kur pigiau pavyktų gaut? 4u.gif

Pasiskaitinėjau truputį forumus, tai galvoju apie Yuuki, MoonCup arba Fleurcup.
yuuki
fleurcup
mooncup
Galvoju truputį gal brangiau, bet tikrai žinai ką perki, o ne neaiškios grečiausios kinietiškos gamybos daiktą g.gif Visitiek greit atsiperka, naudojant,.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 16 lapkričio 2012 - 22:09
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 16, 22:48)
Neetai paypalu neleidzia sistema, nes vartotojas kitoje salyje registruotas, t.y. perkam is vokieciu, o musu korteles lietuviskos, bet kai kur praleidzia. Mytoys, jei gerai pamenu, kortele atsiskaitinejau  4u.gif



QUOTE(Božen@ @ 2012 11 16, 22:53)
...eina ir Pay Palu atsiskaityti... smile.gif

aciu mergytes, nu nezinau, man kai prieinu mokejima, raso kazka ka veliau, o kai jau noriu tvirtint, raso ka nesumoketa. Zodziu... einu miegot, ryt bandysiu is naujo, noooooriu virtuveles bent saviskei
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 21:56)
aciu mergytes, nu nezinau, man kai prieinu mokejima, raso kazka ka veliau, o kai jau noriu tvirtint, raso ka nesumoketa. Zodziu... einu miegot, ryt bandysiu is naujo, noooooriu virtuveles bent saviskei

Idomumo delei susikroviau tokias dvi ir viskas ok, siustis leidzia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 22:17)
mergytes vargstu su mytoys.de, noriu 3 virtuveles, bet nesiuncia, raso ka per didelis. Bandau ir viena tas pats. Kas esat susidure, nesiuncia jie didesniu daiktu?

prie daiktu, kuriu nesiuncia i kitas salis, yra prierasas po kaina daugmaz "Nur in Deutschland lieferbar" 4u.gif

pvz. sitos nesiuncia: http://www.mytoys.de...2.08.01/2470296
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 16, 21:06)
Ačiū už atsakymą. Įdomu ar dar bus didensių išpardavimų? Truputį dar brangokai gaunas, ypač tarpininkėms gaila tokios sumos  biggrin.gif


ei nedega palaukčiau , dar turėtų pigti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 16, 23:24)
Taip, ji ne šaltai žiemai, tačiau dabartiniams orams - super, MB visokių mandrų striukių turi, bet praeitą savaitgalį apsivilko šią ir išėjom pasivaikščioti, nes man reikėjo pasportuot, o jam striukę išbandyt  biggrin.gif Na visai puikūs atsiliepimai, sakė nesitikėjo, kad tokia palyginti plona, bet vėjo neperpučiama, o man tai jinai dar ir cool atrodo, tokia ne sportiška, o elegant, net į MB kitom akim pažiūrėjau  lotuliukas.gif  Įrašėm į favoritus

Man ji irgi thumbup.gif wub.gif ir MB labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Sakykite, o iš JAV siunčiantis 200 US dolerių vertės daiktą visada apmuitins? Ar yra kažkoks būdas, kad to muito išvengtume? rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 22:17)
mergytes vargstu su mytoys.de, noriu 3 virtuveles, bet nesiuncia, raso ka per didelis. Bandau ir viena tas pats. Kas esat susidure, nesiuncia jie didesniu daiktu?

Vakar uzsakynejau is ju roges, tai vienas nenorejo siusti, o isrinkau kitas panasias, tai praejo. Idomiai kazkaip g.gif


QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 22:44)
ACIU! O kaip ten su mokejimais, man kazka raso del mokejimu dabar, per paypal ar kaip Jus atsiskaitet

As su Visa Virtuon atsiskaitinejau.
Atsakyti
QUOTE(a2a @ 2012 11 16, 23:38)
Idomumo delei susikroviau tokias dvi ir viskas ok, siustis leidzia  mirksiukas.gif  4u.gif

jie rašo, kad turi anglišką parduotuvę http://www.mytoys.com/ įdomu ar DE klientus COM traktuoja kaip naujus ar kaip senus... niekas nebandėt?
Atsakyti