Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

Sveikos,
ieškau kompanijos http://www.disneysto...ion/mn/1306012/ turiu už 30 iki nemokamo siuntimo UK trūksta 20. Arba gal kuri turit atliekamą lėlytę auksaplaukę (Rapunzel), prižadėjo kalėdų senelis, nenori pavest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2012 11 16, 20:28)
turiu tos firmos  striukę pūkinę, lenda minimaliai pūkai, bet šeip labai smagi, lengvutė, minkšta, šilta thumbup.gif aš patenkinta

Ačiū už atsakymą. Įdomu ar dar bus didensių išpardavimų? Truputį dar brangokai gaunas, ypač tarpininkėms gaila tokios sumos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linasad @ 2012 11 16, 21:58)
Sveikos,
ieškau kompanijos http://www.disneysto...ion/mn/1306012/ turiu už 30 iki nemokamo siuntimo UK trūksta 20.

na, mums tai nepavyko apsipirkti disneystore smile.gif gal jums pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 16, 13:11)
O jos kokio šiltumo? TInka dabar vaikščioti ar šaltai žiemai?


Ziamai manau tikrai tinkama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Renaya @ 2012 11 16, 14:56)
Būčiau dėkinga, jei nukreiptumėte teisinga kryptim biggrin.gif , kokias vyriskas striukes pirkote.

sita wub.gif http://www.sportsdir...olcode=60400803
tik ji plonoka 4u.gif
Atsakyti
mergytes vargstu su mytoys.de, noriu 3 virtuveles, bet nesiuncia, raso ka per didelis. Bandau ir viena tas pats. Kas esat susidure, nesiuncia jie didesniu daiktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asmon: 16 lapkričio 2012 - 21:18
QUOTE(Sense @ 2012 11 16, 18:28)
Nežinau ar padorios kainos, bet natureshop yra emu. Jei suvesite šį NAT-1148422 kodą, gausite 10% nuolaidą.

Faustina2000 dideliausi sveikinimai!

kad vyrisku nieko nera g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Padekit issiaiskinti sios parduotuves visas salygas,jeigu ju duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 16, 21:15)


Taip, ji ne šaltai žiemai, tačiau dabartiniams orams - super, MB visokių mandrų striukių turi, bet praeitą savaitgalį apsivilko šią ir išėjom pasivaikščioti, nes man reikėjo pasportuot, o jam striukę išbandyt biggrin.gif Na visai puikūs atsiliepimai, sakė nesitikėjo, kad tokia palyginti plona, bet vėjo neperpučiama, o man tai jinai dar ir cool atrodo, tokia ne sportiška, o elegant, net į MB kitom akim pažiūrėjau lotuliukas.gif Įrašėm į favoritus
Atsakyti
gal žinot kas gali nupirkt prekę iš lenkijos, gal yra kokia tarpininkė g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 16, 22:10)
na, mums tai nepavyko apsipirkti disneystore smile.gif gal jums pavyks  4u.gif


Tada teks pirkt per tarpininkę, nes pažadėta mažai mergytei.

Mergaitės, tada kompanijos nebeieškau 4u.gif
Atsakyti
Mango pati nusipirkau, ziuriu, kad tas oats gaunasi, po pora euru uz daikta smile.gif

QUOTE(asmon @ 2012 11 16, 21:17)
mergytes vargstu su mytoys.de, noriu 3 virtuveles, bet nesiuncia, raso ka per didelis. Bandau ir viena tas pats. Kas esat susidure, nesiuncia jie didesniu daiktu?


Esu siuntusis paspirtuka nemazoje dezeje ir dar ten visokiu smulkmenu, tai be problemu atsiunte. Gal parasykite ir paklauskite ju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 16 lapkričio 2012 - 21:47
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 16, 22:40)
Esu siuntusis paspirtuka nemazoje dezeje ir dar ten visokiu smulkmenu, tai be problemu atsiunte. Gal parasykite ir paklauskite ju  g.gif

ACIU! O kaip ten su mokejimais, man kazka raso del mokejimu dabar, per paypal ar kaip Jus atsiskaitet
Atsakyti