Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 16, 20:23)
nzn, nepirkciau tokiu ir is neaiskiu gamintoju - juk tai ne vienkartine priemone, gal geriau sumoket keliais litai daugiau, pirkt zinomu gamintoju (ne kinieciu kokiu) - ir saugiai naudot mirksiukas.gif
Mes pirkom is meluna.eu, iherb.com ju dar buna - yra SM tema apie tai ir kur gaut mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif


Rašo Vokietija gamintoja 4u.gif Aš turiu Lunette jau seniai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar niekas neturite atliekamo to kalbančio Tomo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadySylvanas @ 2012 11 16, 20:17)
jei pirksit per tarpininke duokit man zinia i az , prisijungsiu. Nes neturiu tarpininkes net.  doh.gif

ok mirksiukas.gif ji pirmadienį ar antradienį planuoja pirkti, kai susirinks reikiamas skaičius prekių. Galėsim jungtis, gausis pigiau smile.gif
parašysiu jums sekmadienį.
Papildyta:
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 16, 20:33)
Merginos, ar niekas neturite atliekamo to kalbančio Tomo?  4u.gif

Turiu pasiūlyt kalbantį, bet ne Tomą. Labai gerai atkartoja žodžius. Ten toks kaip dramblys. Gausiu už kelių dienų foto, parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 16, 20:28)
Pirksite mangooutlet?  blush2.gif

Gal smile.gif

Būtų Kaunas, jei tinka siųsčiau i kitus miestus. Užsakyčiau arba vėlai vakare arba ryt vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 11 16, 19:47)
Turiu pasiūlyt kalbantį, bet ne Tomą. Labai gerai atkartoja žodžius. Ten toks kaip dramblys. Gausiu už kelių dienų foto, parodysiu smile.gif

Principas toks pat, kaip katino? Kokio maždaug dydžio? Pliušinis? Ir kaina kokia? Jūs čia pardavimui turėsite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 11 16, 19:51)
Gal smile.gif

Būtų Kaunas, jei tinka siųsčiau i kitus miestus. Užsakyčiau arba vėlai vakare arba ryt vakare smile.gif


Esu nusiziurejusi pora rubeliu, jeigu priimtumete i kompanija, atsiusciau, jei vis dar yra bigsmile.gif Man reiketu i Ukmerge persiusti ax.gif Kokiu emailu galima rasyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 16, 11:50)
Jamčiau 16, ale kas mano 14 dydi priglaus, nu taip sunku tos dietos laikytis, šianakt tortą sapnavau  biggrin.gif


Ir ko dėl paltuko nepadarysi doh.gif biggrin.gif


Faustina, sveikinimai dideliausi, kad mažius būtų ramus, liktų laiko ir pirkimams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 11 16, 20:47)
ok  mirksiukas.gif  ji pirmadienį ar antradienį planuoja pirkti, kai susirinks reikiamas skaičius prekių. Galėsim jungtis, gausis pigiau smile.gif
parašysiu jums sekmadienį.



drinks_cheers.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 16, 21:01)
Esu nusiziurejusi pora rubeliu, jeigu priimtumete i kompanija, atsiusciau, jei vis dar yra  bigsmile.gif Man reiketu i Ukmerge persiusti  ax.gif Kokiu emailu galima rasyti?  ax.gif

lina.zeltinyte@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,
Kiek mango outlet siuntimas i LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 16 lapkričio 2012 - 20:14
QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 16, 21:12)
Sveikos,
Kiek mango outlet siuntima i LT?

Kiek as pati uzsakiau, tai prie daikto gaudavos ~+2EUR, dabar kolkas kasike 14 daiktu apie kurios svajoju(tik tiek as ju nepirksiu, teks kazko atsisakyt unsure.gif ), tai shipa rodo 13 EUR
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 16, 16:18)
Sakykite, jei noriu pirkti iš Landsend, tai reikia per tarpininkę? Jei taip, tai per ką.
Ir jei yra kaina iš kiek maždaug daugint, kad sužinoti galutinę?
Kaip rašo, dabar 40% nuolaidos (40% off any one item) suprast, kad pirmas daiktas pilna kaina, o kiekvienas kitas jau su nuolaida?
Kaip tos firmos pūkinės striukės, ar pūkai lenda? biggrin.gif

turiu tos firmos striukę pūkinę, lenda minimaliai pūkai, bet šeip labai smagi, lengvutė, minkšta, šilta thumbup.gif aš patenkinta


Atsakyti