Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 16, 15:10)
Merginos, o Crocs galima 2 kodus panaudoti? Lyg ir yra tokia galimybė, bet ar mano kodai netinka, ar tiesiog apskritai tas neįmanoma  biggrin.gif


Kiek aš žinau tai negalima, man rodos ten antros eilutės net nėra, kur tą antrą kodą vesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 16, 15:25)
Kiek aš žinau tai negalima, man rodos ten antros eilutės net nėra, kur tą antrą kodą vesti  g.gif

Įvedi vieną ir yra dar viena eilutė tokia pati, bet ten kiek vedžiau kodų, visi "Invalid" biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes
norejau pasiteiraut, kaip SD padaryti mokejima eurais, ne svarais? ar gerai supratau, kad taip pigiau gaunasi?
Atsakyti
labas
ar matete ELC visiem zaislam -20proc,tako ir jau nukainuotem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 11 16, 16:17)
O kur galima pakeisti valiuta, nes as kai prisiregistruoju, man duoda tik svarus, o to langelio virsuje su valiutomis nelieka g.gif  cia as apie boohoo.com g.gif

deja, nelabai pasikeisite, del to ir tas kodas negalioja 4u.gif jei kam pavyks, parasykite wink.gif
Atsakyti
mergaiotės, o kaip jūs perkate TBS iš UK? jau 2 kartuas užsakiau, lyg priima, o po to atmeta (Rejected) . Nežinau kčą daryti, labai 1 blizgesio lūpoms noriu, gal kas gali priimti blush2.gif (miestas nesvarbu)
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 11 16, 16:12)
mergaiotės, o kaip jūs perkate TBS iš UK? jau 2 kartuas užsakiau, lyg priima, o po to atmeta (Rejected) . Nežinau kčą daryti, labai 1 blizgesio lūpoms noriu, gal kas gali priimti  blush2.gif (miestas nesvarbu)


Rašyk TBS laišką ir viskas bus gerai. Čia turbūt visom taip buvo pradžioj. Man gal 4 nemažas sumas buvo užšaldę su savo rejected doh.gif
Rašyk - kodėl nepriimate kortelės, ji galiojanti, skambinau į savo banką - patikino, kad viskas gerai (šitą būtinai parašyk), nu dar paburk ką nors ir paskui jau galėsi pirkti po jų atsakymo 4u.gif
Atsakyti
Sakykite, jei noriu pirkti iš Landsend, tai reikia per tarpininkę? Jei taip, tai per ką.
Ir jei yra kaina iš kiek maždaug daugint, kad sužinoti galutinę?
Kaip rašo, dabar 40% nuolaidos (40% off any one item) suprast, kad pirmas daiktas pilna kaina, o kiekvienas kitas jau su nuolaida?
Kaip tos firmos pūkinės striukės, ar pūkai lenda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 16, 16:15)
Rašyk TBS laišką ir viskas bus gerai. Čia turbūt visom taip buvo pradžioj. Man gal 4 nemažas sumas buvo užšaldę su savo rejected doh.gif
Rašyk - kodėl nepriimate kortelės, ji galiojanti, skambinau į savo banką - patikino, kad viskas gerai (šitą būtinai parašyk), nu dar paburk ką nors ir paskui jau galėsi pirkti po jų atsakymo  4u.gif

o dėkui, bandysiu taip ir daryti. Tai čia reikškia jiems kortelė nepatiko[I]
Atsakyti
QUOTE(linosiukas @ 2012 11 16, 17:02)
sveikutes
norejau pasiteiraut, kaip SD padaryti mokejima eurais, ne svarais? ar gerai supratau, kad taip pigiau gaunasi?

Tai virsuje pasirenkat norima valiuta ir viskas mirksiukas.gif o ar pigiau, galite palyginti bendra krepselio suma eurais ir svarais
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 14, 23:16)
Mergaites kur rasti EMU arba Ugg  vyrisku batu  g.gif  dar zinoma biggrin.gif  kad ir kaina butu padori.

Nežinau ar padorios kainos, bet natureshop yra emu. Jei suvesite šį NAT-1148422 kodą, gausite 10% nuolaidą.

Faustina2000 dideliausi sveikinimai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 lapkričio 2012 - 16:58
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 16, 16:18)
Kaip rašo, dabar 40% nuolaidos (40% off any one item) suprast, kad pirmas daiktas pilna kaina, o kiekvienas kitas jau su nuolaida?
Kaip tos firmos pūkinės striukės, ar pūkai lenda? biggrin.gif

Ne, -40 proc. tik vienai prekei (greičiausiai - pigiausiai). O kokybė tikrai gera. Jei iš USA, tai per tarpininkes, o iš Uk man atrodo galima ir pačioms g.gif
Atsakyti