Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 14, 21:58)
Labas,

Gal kuri norite tokiu Tesco saldainiu asorti? smile.gif
user posted image
Nusipirkau, bet man nelabai tie toffee patinka, o ten didizoji dauguma tokiu, nors yra 20% ir sokoladiniu  smile.gif Galeciau perleisti  ax.gif


Jei jus Vilniuje, visus pasiimciau ax.gif toffee mano megstamiausi ax.gif

Mergaites, gal kuri per daug uzsipirko to batu tepalo ir noretumete perleisti? ax.gif
Atsakyti
Gal praleidau, bet lyg nemaciau jog kas rasytu kaip paskutiniu metu pavyksta bendrauti su TBS ax.gif Pasikeiciau kreditine ir darant uzsakyma, kaip ir tikejausi, jis buvo atsauktas, nors pinigai saskaitoje rezervuoti. Parasiau laiskeli ir atsakyma gavau, kad tipo jie jokios priezasties nemato kodel taip nutiko ir pasiule apsipirkineti telefonu doh.gif Idomu ar man vienai cia taip "pasiseke" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 15, 12:40)
gal kuri užmatė tas vtec mašinytes pigiau..užsisakiau jau garažą,bet mašinų užsakymą atšaukiau  doh.gif  biggrin.gif  reiks iš naujo ieškotis  ax.gif  norėtųsi pigiau  ax.gif


a6 tai mašinėles jau UK turiu, dėl garažo dar svarstau.
O gal kas Lietuvoje matėte Vtech toot toot serijos žaisliukų?
Atsakyti
o is tesco gr nieks neplanuojat?uzsireike saldainiu,vilniuje ax.gif
Atsakyti
SU TBS kol kas viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Pasitikrinau kreditine, ziuriu,kad ELC kabo viena rezervacija, o kita suma jau nuskaiciuota g.gif nieko nesuprantu,uzsakyma viena dariau,kodel cia taip gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 15, 14:59)
SU TBS kol kas viskas gerai  4u.gif

Pries tai ir man viskas ok buvo, aisku pirma uzsakyma anuliavo, nors pinigus rezervavo, taciau parasius laiska sulaukiau atsakymo ir po to galejau pirkti. Dabar pasikeiciau kreditine, nes senosios galiojimas baigesi ir vel negalejau pirkti, tikejausi po laisko viskas issispres doh.gif Bandysiu dar pasirasineti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2012 11 15, 14:46)
Sian reklamuoja Mandarine mūsų batų tepla, kaina akcijinė tik 50 lt.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Ale dabar dar labiau laukiu musu tepalo tongue.gif

Taip pat reklamuoja akmeni...kaina 70 lt.

gal galit nuorodėles įdėti koks batų tepalas ir akmuo blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2012 11 15, 13:28)
O tai cia tik amazon ar ir kitose buna, mane domina javari mytoys.de?


Nezinau apie sitas 4u.gif
As apie sitas parduotuves tik visai neseniai suzinojau sitos temos deka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 15, 14:59)
Pasitikrinau kreditine, ziuriu,kad ELC kabo viena rezervacija, o kita suma jau nuskaiciuota  g.gif  nieko nesuprantu,uzsakyma viena dariau,kodel cia taip gali buti?


Idomus jie mirksiukas.gif
Man 1 uzsakyma per 3 sumas nuskaite
4 pokiukus gavau, 1 truksta
Dabar tikslinuos ar tas 1 UK yra
Ar jau reikia su jais bendraut
Atsakyti
Ar yra koks nuolaidu kodukas Asdai? g.gif

Jeigu kas nors noretu prisijungti prie Mytoys.de ir george asda siuskite krepseli i pasta bojeviciok@gmail.com . Vilnius. Uzsakyt zadu siandien velai vakare arba rytoj.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 15, 12:07)
O aš turiu klausimą žaislų maniakėms  biggrin.gif P.S. Čia toms, kurios perka žaislus po 65 kg  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Ar yra tikimybė, kad po Kalėdų rasiu žaislų pigiau? Man reikia lėlės Anabelės, bet gimtadieniui, kuris sausio pradžioje, tai svarstau ar dabar gaudyt ką rasiu, ar palaukt  g.gif

lotuliukas.gif cia man blush2.gif buna pries pat sventes ir po svenciu,bet negali zinoti kam butent bus tos nuolaidos ax.gif todel ka gero pamatai gera kaina ir griebi biggrin.gif Kaledine dovana vasara pirkta ir daugiau tai lelytei nebuvo geru nuolaidu. Pastebejau,kad butent sio metu daug kur kainos sukeltos ir nuolaidos nera dideles,tik siek tiek padarytos ax.gif
SIa lelyte siunciaus zeme(vasara pirkta,kainavo su viskuo 170lt)
http://www.amazon.co...m=ATVPDKIKX0DER
Sia lelyte vasaros gale pirkau,kainavo 8,99 svaru 4u.gif
http://www.amazon.co...=A2MVS5S0BXZVBG
Monster High mikrofonas wub.gif vaiko megstamas thumbup.gif kainavo 3,45 svarai biggrin.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Atsakyti