Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(gugiene @ 2012 11 15, 10:56)
Laba,
gal kas uzmetet kada siemet Juodieji ispardavimai (pernai buvo lapkricio gale)


Amazon.co.uk prasideda jau si pirmadieni (19-a) ir tesis iki sekmadienio vakaro berods.
Itariu tas pats ir amazon.de ir amazon.com - bet patys didziausi ispardavimai (bent jau praitais metais) buvo Amazon.com.

Kitose parduotuvese penktadieni ismeta didesnes nuolaidas, bet aisku Amerikos parduotuves pacias geriausias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heizel: 15 lapkričio 2012 - 13:26
o kas nors pirks iš http://www.marksandspencer.com

nes kaip supratau tik nuo 150 nemokamas delivery doh.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simonsitaa: 15 lapkričio 2012 - 13:44
Sian reklamuoja Mandarine mūsų batų tepla, kaina akcijinė tik 50 lt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ale dabar dar labiau laukiu musu tepalo tongue.gif

Taip pat reklamuoja akmeni...kaina 70 lt.
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 15, 11:43)
Labas rytas,
praeitoje temoje daug raset ir uzsakinejot is www.smythstoys.com, bet kadangi man buvo neaktualu tai ir nesigilinau, o dabar tapo aktualu, gal galite parasyti ar pavyko apsipirkti jei taip kuo mokejot.
aciu labai  4u.gif

pirkau, mokejau kreditke rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyviukas @ 2012 11 15, 12:51)
As esu pirkus, man tai panasu, kad originalas ir laikosi tikrai labai gerai.. Bet pirkau tokius kuriems niekad nuolaidos nebuna niekur (arba labai maza kokie 5 %), ieskojau visur gal metus ar ilgiau, tai galvoju gal ju isvis nepadirbineja  lotuliukas.gif



As is ten ir gerai nukainuotus perku. Niekuo jie man nesiskiria nuo, pvz, is boots pirktu
Atsakyti
QUOTE(malvi @ 2012 11 15, 13:08)
neorginalai, pirkau tai visai kvapo nelaiko  doh.gif


QUOTE(deltadu @ 2012 11 15, 13:19)
Originalai. Visada perku iš Pigu.lt . Tik, aišku, visi tie Elizabeth Arden po 50 lt. tai ten tokie ir kvepalai..Perku normalius, ir problemų nėra.


QUOTE(natina @ 2012 11 15, 13:33)
tai gal tualetinis vanduo, o ne kvepalai? jie laiko trumpiau, kas be ko.
Originalus.


QUOTE(Slyviukas @ 2012 11 15, 13:51)
As esu pirkus, man tai panasu, kad originalas ir laikosi tikrai labai gerai.. Bet pirkau tokius kuriems niekad nuolaidos nebuna niekur (arba labai maza kokie 5 %), ieskojau visur gal metus ar ilgiau, tai galvoju gal ju isvis nepadirbineja  lotuliukas.gif


QUOTE(Božen@ @ 2012 11 15, 14:21)
...drisciau teigti, kad ne, gera klastote, laiko tikrai ne taip kaip pirkti FR ir kvapas kazkoks su priemaisom, vien daznai siulomos tokio dydzio nuolaidos, vercia abejoti ju originalumu arba gaminti treciom salim, tai ir kokybe tokia, ale... biggrin.gif geriau parsisiusti pora litu brangiau 4u.gif


Aciu uz pasisakymus 4u.gif Nu viskas aisku, ziuriu daug nuomoniu ir gana priestaringu biggrin.gif Jauciu teks paciai bandyti ir ziureti ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDASSU @ 2012 11 15, 13:22)
Sveikos as irgi noreciau prisijungti prie asdos 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2012 11 15, 14:45)
Hm keista o Jums leido ten prisiregistruot PA adresu g.gif . Man Groceries neleido tik clothing esu prisregistravusi, rasiau jiems laiska tai laukiu atsakymo...

jei neleis tada pirksiu is ASDOS, kainos tokios pat vis tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 15, 14:03)
Aciu  uz pasisakymus 4u.gif Nu viskas aisku, ziuriu daug nuomoniu ir gana priestaringu  biggrin.gif  Jauciu teks paciai bandyti ir ziureti ...  ax.gif

Dar mano pasisakymas - nepatiko, čiut ne visai be kvapo įsigijau iš pigu.lt per praeitą nuolaidų maratoną sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 11 15, 14:26)
Amazon.co.uk  prasideda jau si pirmadieni (19-a) ir tesis iki sekmadienio vakaro berods.
Itariu tas pats ir amazon.de ir amazon.com - bet patys didziausi ispardavimai (bent jau praitais metais) buvo Amazon.com.

Kitose parduotuvese penktadieni ismeta didesnes nuolaidas, bet aisku Amerikos parduotuves pacias geriausias  4u.gif


O tai cia tik amazon ar ir kitose buna, mane domina javari mytoys.de?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 14, 19:25)
gal kas dar nezino. pigu.lt kvepalams iki 80% nuolaida
http://pigu.lt/kvepa...kvepalai_pigiau

As vakar uzsisakiau Cerruti 1881. Tai po savaitgalio galesiu pasakyti ar tikrai originalas biggrin.gif Buvau pirkusi 5th avenue, tai tikrai viskas su jais tvarkoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 15 lapkričio 2012 - 14:31