Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 15, 11:27)
merginos kur perkat marškinius ir megztukus padidintiems vyrams?


amerikėj biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 11 15, 13:33)
tai gal tualetinis vanduo, o ne kvepalai? jie laiko trumpiau, kas be ko.
Originalus.


as esu pirkus ir tualetini vandeni ir kvepalus, kvapas nelaike taip kaip kad pirktu uk, todel manau kad neorginalus. Kaip kitiems nezinau, cia kiek zmoniu tiek nuomoniu siuo klausimu, tik pardavejas zino ka pardavineja.
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2012 11 15, 00:18)
Merginos sakykit o ELC yra kokia nuolaidele gal, kuria butu galima pasinaudoti.  blush2.gif

20 proc viskam 4u.gif

Gal kam dar reikia katinuko? Galvoju pamėginti pirkti pati 4u.gif Jei kam reikia, į až 4u.gif
Ir dar klausimas- kaip pirkti ebay su tarpininkų adresu? Panaikinti savo turimą adresą visai? Nieko, kad nesutaps paypal duomenys? g.gif Vakar visą vakarą praleidau nagrinėdama elc žaislus, žiūriu, kad yra gerų pasiūlymų, bet nesiunčia į LT..
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 11 15, 08:17)
Primenu, kad siandien per pietus uzsakinesiu TEsco saldainius per PA, tiesiai i namus, Panevezyje, nepersiunciu, bet kam pakeliui pasimt pasandeliuosiu, arba galiu pristatyti i Birzus ir pakeliui 4u.gif



Hm keista o Jums leido ten prisiregistruot PA adresu g.gif . Man Groceries neleido tik clothing esu prisregistravusi, rasiau jiems laiska tai laukiu atsakymo...
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2012 11 15, 13:50)
Paprastai pasiulo koki nors procenta nuo daikto vertes ax.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 15, 14:40)
gal kuri užmatė tas vtec mašinytes pigiau..užsisakiau jau garažą,bet mašinų užsakymą atšaukiau  doh.gif  biggrin.gif  reiks iš naujo ieškotis  ax.gif  norėtųsi pigiau  ax.gif

Mes vakar masiniukus gavom thumbup.gif dabar garozo reik ax.gif kur pirkot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 15 lapkričio 2012 - 12:50
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 15, 13:01)
O idomu ten originalai?  g.gif  Ar pirke kas is ten?  ax.gif



As esu pirkus, man tai panasu, kad originalas ir laikosi tikrai labai gerai.. Bet pirkau tokius kuriems niekad nuolaidos nebuna niekur (arba labai maza kokie 5 %), ieskojau visur gal metus ar ilgiau, tai galvoju gal ju isvis nepadirbineja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 15, 13:49)
Aciu  4u.gif
Papildyta:

Mes vakar masiniukus gavom  thumbup.gif  dabar garozo reik  ax.gif  kur pirkot ?

gal per daug mašinų turit? blush2.gif bigsmile.gif
jungiausi prie merginos iš ši oskyriuko ir ėmėm iš Tesco wink.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimeliu blush2.gif prireike daiktu is www.sportsdirect.com, nesu pirkus is sios parduotuves ax.gif gal buna kokie kodukai pirmam pirkimui rolleyes.gif nemaciau kad kas pirktu siuo metu Vilniuj, prisijungciau cool.gif aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
NEREALUS smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(malvi @ 2012 11 15, 13:42)
as esu pirkus ir tualetini vandeni ir kvepalus, kvapas nelaike taip kaip kad pirktu uk, todel manau kad neorginalus. Kaip kitiems nezinau, cia kiek zmoniu tiek nuomoniu siuo klausimu, tik pardavejas zino ka pardavineja.

rasykit vartotoju teisems, gal ir pinigus grazins.
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2012 11 15, 14:05)

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2012 11 15, 13:01)
O idomu ten originalai?  g.gif  Ar pirke kas is ten?  ax.gif


...drisciau teigti, kad ne, gera klastote, laiko tikrai ne taip kaip pirkti FR ir kvapas kazkoks su priemaisom, vien daznai siulomos tokio dydzio nuolaidos, vercia abejoti ju originalumu arba gaminti treciom salim, tai ir kokybe tokia, ale... biggrin.gif geriau parsisiusti pora litu brangiau 4u.gif
Atsakyti