Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 15, 12:25)
patarkit iš kur užsisakyti burbulų baseinui  rolleyes.gif

user posted image

As ilgai sito dziaugsmo ieskojau biggrin.gif vistik pas mus pigiau Jysk buna akciju 100vnt 25lt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(raimundux @ 2012 11 15, 12:08)
Nufotografuokit ir siuskit laiska, uztrunka, bet imanoma susitarti 4u.gif

O jie pinigus grazina, ar siusti reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 15, 11:44)
As ilgai sito dziaugsmo ieskojau  biggrin.gif  vistik pas mus pigiau Jysk buna akciju 100vnt 25lt  4u.gif
Papildyta:


ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katulis1028 @ 2012 11 15, 10:30)
Numanau apie ką čia. Pati mąstau ar tokį pirkti dukrai, nes jau baigia galvą išūžti... bijau, pasidžiaugs kelias dienas ir paskui bus numestas.
Bandyk ieškoti prie soft toys arba dar interactive toys gali paieškoti. Keletas čia yra http://www.mytoys.de....to.ca02.11.05/
Gal kas turit patirties su tokiais žaislais, ar patinka vaikams?

aha, čia matau yra, įdomu ar papildomos nuolaidos dar galioja smile.gif reikia ištirti g.gif
Atsakyti
ŠIANDIEN pirksiu iš www.boohoo.com. Kas norite jungtis, rašykite man į AŽ 4u.gif Vilnius-Kaunas, į kitus miestus galiu persiųsti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas uzsakynes is asda?

labai noreciau prisijungti, sampunu noreciau, geriausiai vilniuje , bet gali buti ir is kitu miestu , jai sutiktumete persiust


http://groceries.asd...equestid=240318
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiggg: 15 lapkričio 2012 - 10:56
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 15, 11:25)
Hm, bet 5 T gal nereikia  g.gif  Nes šiaip čia nešiojimui šiai žiemai...

Su berniukiškom man siunkiau, savo trimetei tikrai imčiau 4T, jums jau 3,5, ūgis nėra mažas, tad nežinau, bet kažkaip galvoju, kad 5T būtų per ilgos g.gif Bet gal kas pirko ir gali pamatuot.
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 15, 11:43)
Labas rytas,
praeitoje temoje daug raset ir uzsakinejot is www.smythstoys.com, bet kadangi man buvo neaktualu tai ir nesigilinau, o dabar tapo aktualu, gal galite parasyti ar pavyko apsipirkti jei taip kuo mokejot.
aciu labai  4u.gif



man nepavyko
bandziau su 3 skirtingomis kortelemis verysad.gif
Atsakyti
gal kas zino kodel cia taip yra, nusiziurejau batus, nuolaida buvo 50%, prisijungus nuolaida pasidare tik 19%, cia 6pm.com, kodel prisijungus kaina pasikeicia?
Atsakyti
O aš turiu klausimą žaislų maniakėms biggrin.gif P.S. Čia toms, kurios perka žaislus po 65 kg mirksiukas.gif biggrin.gif
Ar yra tikimybė, kad po Kalėdų rasiu žaislų pigiau? Man reikia lėlės Anabelės, bet gimtadieniui, kuris sausio pradžioje, tai svarstau ar dabar gaudyt ką rasiu, ar palaukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 15, 11:07)
O aš turiu klausimą žaislų maniakėms  biggrin.gif P.S. Čia toms, kurios perka žaislus po 65 kg  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Ar yra tikimybė, kad po Kalėdų rasiu žaislų pigiau? Man reikia lėlės Anabelės, bet gimtadieniui, kuris sausio pradžioje, tai svarstau ar dabar gaudyt ką rasiu, ar palaukt  g.gif



Na, as kiekvienais metais dziaugiuosi, anksti supirkus zaislus, bet paprastai iki pat Kaledu perku dar ir dar ir dar, nes labai geriems pasiulymams nesugebu atsispirt doh.gif Buna ju nemazai tikrai rolleyes.gif Tik gal rizika laiku gaut, nes tai sventes, tai vel- vezejai irgi megsta ilsetis ax.gif
Atsakyti
Mums su 100 cm ugiu 4T Gap iiilllgos, manau su 107 cm butu kaip tik, 5T tektu lenkti, bet uztektu ir kitiems metams smile.gif
Atsakyti
Sveikos as irgi noreciau prisijungti prie asdos 4u.gif
Atsakyti