Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 153 tema

Paėmiau šiandien Asdos saldainių užsakymą iš PA. Keletas dėžučių palamdytos, bet esu jų darbu patenkinta:) neprašomi du didelius bulvinius maišus patys nunešė į automobilį smile.gif
Tik Asda kiek nusivyliau...pažymėjau kad nedėtų analogų, o jie, nors sąskaitoje parašyta tas ką užsakiau, du produktus pakietė kitais... vieno kaina ta pati, kito sąskaitoje 5,98 o įdėjo už 5,93. Nedidelis skirtumas, bet...ne sau pirkau, nežinau kaip mamytė reaguos dėl tų 0,05 smile.gif ax.gif
Visoms parašiau į el.p. kurios neatsiėmusios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 14 lapkričio 2012 - 19:37
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 14, 19:37)

Tik Asda kiek nusivyliau...pažymėjau kad nedėtų analogų, o jie, nors sąskaitoje parašyta tas ką užsakiau, du produktus pakietė kitais... vieno kaina ta pati, kito sąskaitoje 5,98 o įdėjo už 5,93. Nedidelis skirtumas, bet...ne sau pirkau, nežinau kaip mamytė reaguos dėl tų 0,05 smile.gif  ax.gif
Visoms parašiau į el.p. kurios neatsiėmusios smile.gif


Nu ir kaip ta mamyte reaguot turetu... biggrin.gif Butumet ASDA, tai reaguotu, bet kadangi esat ne ASDA, tai ir piktumas ne ten nukreiptas ne ten butu lotuliukas.gif Tiesiog nepirksiu is ten daugiau, nes pastoviai gauni slamsta, kurio net nepirktum doh.gif Pernai jie ta pacia nesamone dare su mynards guminukais- vietoj skanesniu dejo tokius rugscius, kad man vaikai net nevalge doh.gif Turejau pati valgyt- gi gaila ismest doh.gif O ir dabar tokiu be rysio idejo, kad nei verkt, nei juoktis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 14, 16:26)
siandien 22 val. (8pm uk laiku) prasides SALE M&S, nuolaidos iki 50 proc.
http://www.marksandspencer.com  4u.gif


Spėju ne viskam tas 50% g.gif ? Kažin ir outlet'ui bus g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 14, 21:25)
Nu ir kaip ta mamyte reaguot turetu...  biggrin.gif  Butumet ASDA, tai reaguotu, bet kadangi esat ne ASDA, tai ir piktumas ne ten nukreiptas ne ten butu  lotuliukas.gif  Tiesiog nepirksiu is ten daugiau, nes pastoviai gauni slamsta, kurio net nepirktum  doh.gif  Pernai jie ta pacia nesamone dare su mynards guminukais- vietoj skanesniu dejo tokius rugscius, kad man vaikai net nevalge  doh.gif  Turejau pati valgyt- gi gaila ismest  doh.gif  O ir dabar tokiu be rysio idejo, kad nei verkt, nei juoktis  verysad.gif

suprantu kad ne Asda aš, bet kažkaip nesmagu smile.gif tikėsimės viskas ką pakeitė patiks. O tie Haribo maišeliuose thumbup.gif pati nusipirkau jų pažiūrėjusi kad kita mamytė perka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 14, 21:35)
Spėju ne viskam tas 50%  g.gif ? Kažin ir outlet'ui bus  g.gif ?

jauciuosi kaip kokia oficiali M&S atstove spaudai biggrin.gif
zinau tiek, kiek jus smile.gif tikrai ne viskam, ir IKI 50 proc.
outletas yra atskira respublika smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 14, 20:37)
jauciuosi kaip kokia oficiali M&S atstove spaudai biggrin.gif
zinau tiek, kiek jus smile.gif tikrai ne viskam, ir IKI 50 proc.
outletas yra atskira respublika smile.gif  4u.gif


Tai kad tikrai daugiau už mus žinai, ką čia slėpt biggrin.gif
Va kad outlet'as - atskira respublika, ir aš nežinojau smile.gif 4u.gif

O tu pirkus iš ten kada?
Įdomu jei dabar krepšelį susikraučiau - man jame automatiškai pamažėtų kainos, kai sale prasidėtų ar dingtų viskas, ar tokias pačias kainas rodytų ir reiktų iš naujo kašiką krautis g.gif ?
Atsakyti
Labas,

Gal kuri norite tokiu Tesco saldainiu asorti? smile.gif
user posted image
Nusipirkau, bet man nelabai tie toffee patinka, o ten didizoji dauguma tokiu, nors yra 20% ir sokoladiniu smile.gif Galeciau perleisti ax.gif
Atsakyti
gal kas galite pasakyti per kiek laiko realiai boots pristato UK
Atsakyti
gal kas nors uzsakynesit is TBS prisijungčiau wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noriu pirkti is aldoshoes uk , per ka patartumete pirkti? Kad greiciau gauti ir pigiau butu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites kur rasti EMU arba Ugg vyrisku batu g.gif dar zinoma biggrin.gif kad ir kaina butu padori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 14 lapkričio 2012 - 22:16
QUOTE
BATU TEPALAS
http://www.ebay.co.u...d=p5197.c0.m619


TOMS KURIOS NESPEJO
Kadangi draugai ir gimines atsibudo po uzsakymo perku dar viena porcija:)
40 jau yra , bet siandien dar neuzsakinesiu
Gal iki 60 surinktume?
Jei 40 vnt kaina iseina 9 lt
Jei 60- 8,15 lt
Na 80 jau gal per daug butu (cia as apie save- isdalinti)




Nebesiuskit daugiau
NUPIRKTA

siandien pasistengsiu issiuntineti zinutes
Ir pakooperuoti Vilniu ir Siaulius:)
Papildyta:
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 14, 20:58)
Labas,

Gal kuri norite tokiu Tesco saldainiu asorti? smile.gif
user posted image
Nusipirkau, bet man nelabai tie toffee patinka, o ten didizoji dauguma tokiu, nors yra 20% ir sokoladiniu  smile.gif Galeciau perleisti  ax.gif



Man tai jie visai patiko
Bet jus ne Kaune turbut?
Atsakyti