Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Auksas, juodai gražu wub.gif paskutiniu metu man gražu juoda spalva ir kad man ji tinka visai doh.gif
Atsakyti
Nors jau nešiotas, bet tik dabar mergina sutiko papozuoti, tad rodomės ką labai mylėjom visą rudenį
user posted image
Atsakyti
Rodau savo paskutinį darbuką. Ne sau, tik šįkart ant manęs.
user posted image
user posted imageuser posted image
ir iš arčiau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mozaikaa @ 2012 11 20, 14:47)
Rodau savo paskutinį darbuką. Ne sau, tik šįkart ant manęs.


gal galite pasidalinti schema, kazkur buvau uzmaciusi bet tuo metu nereikejo o dabar rezgu plana chuligana...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 20, 16:20)
gal galite pasidalinti schema, kazkur buvau uzmaciusi bet tuo metu nereikejo o dabar rezgu plana chuligana...


http://www.ravelry.c...ill-light-tunic
Atsakyti
mozaikaa labai daili suknelė-tunika thumbup.gif

La Perla, turiu nemokamą aprašymą, bet tik rusų kalba mirksiukas.gif Jei domina, tai rašykite AŽ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 20 lapkričio 2012 - 16:26
[quote=norali,2012 11 19, 14:55]
kostiumeliui mintis buvo megztos virvutes, bet labai plona moheryte buvo, virvutes tokios skystos gavosi, tai mezgiau masina is 20 akiu juostas ir varsciau mirksiukas.gif

Klausimas durnas pavėluotai iškilo, kaip suprasti 20 akių juostos, ar tai reiškia, kad juostelės plotis tiek akių, ar ne staklytėm iš 4 akių megztos. Gal ir durnas klausimas, bet noriu kitam gaminiui kaip galima daugiau susimažinti darbo

Tiklis, labai liuks kišenės padarytos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilietė: 20 lapkričio 2012 - 22:14
grazus visu darbeliai, tas violetinis megztukas patiko labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , reiks ir man kazka panasaus numegzt. tuom paciu ir as pasirodysiu, kad virbalus judinu, nors daugiau siuvau lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
o sis is seniau, rugseji iskelaves, nieko naujo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mozaikaa @ 2012 11 20, 16:21)


nelabai supratau, siulote nusipirkti lotuliukas.gif as tikrai issimegzciau ir be aprasymo, tik laiko, kurio taip truksta, daugiau reiktu skirti o jus juk mezget, vadinasi turit aprasyma smile.gif geriau jau butumet parasiusi - nesidalinsiu. Ir to butu uzteke.
aciu uz varga, ieskant nuorodos.

QUOTE(Gelita @ 2012 11 20, 16:24)


La Perla, turiu nemokamą aprašymą, bet tik rusų kalba mirksiukas.gif Jei domina, tai rašykite  AŽ

aciu smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ligvita, pagirsiu ir šioje temoje, kad ir suknelė, ir pateikimas thumbup.gif .
Jūsų mezginiai kaip etalonas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 21 lapkričio 2012 - 10:24