Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

QUOTE(norali @ 2012 11 19, 11:07)
nugi gražuuuu  thumbup.gif  wub.gif
smagu, kad mano naudojamą technologiją dar kažkas pabandė mirksiukas.gif mano paltukas, kostiumelis ir keli švarkeliai po Šiaulius jau ne vienus metus "vaikšto"
ar nėra labai sunkus, kaip matau kaišiotos megztos virvutės smile.gif


Šios technologijos nenusibeždžioniavau, tiesiog seniai galvoj kirbėjo mintis apie tai. Labai gaila, kad nemačiau šia , jei taip galima pavadinti, technologija atliktų darbų, retai bulvarą "šlifuoju". Gal būtų galimą nuotraukų pamatyti, būtų labai įdomu. O paltas nesunkus.
Atsakyti
Pilietė 4u.gif 4u.gif fantastika ir didziulis thumbup.gif uz tokia technika rimtai pagalvojau kad siuta. 100 balu man atrodo nuostabiai...padekit i sona...imkites kito darbelio kai pabusit atitolusi nuo sio darbelio ale ziurek ir prades patikti blush2.gif thumbup.gif as taip darau...giriu giriu giriu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
g.gif
O del techniku naudojimo...zmones per daug linke viska savintis.... doh.gif doh.gif doh.gif jeigu atejo ideja vienam juk ji gali ateiti ir kitam thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 19 lapkričio 2012 - 13:11
Piliete, tikrai nenorejau nieko blogo pasakyti smile.gif tiesiog pasidziaugiau, kad dar kazkas daro taip, man irgi sove galvon tokia mintis kazkada, o veliau radau, kad varstymas yra senas budas, tik nedaugelis juo susidomi mirksiukas.gif na bulvare turbut nepamatysit, o nuotraukų yra mano albume
http://public.fotki....jausi/vars.html
http://public.fotki....orali/varstyti/

ir tikrai nesisavinu nieko 4u.gif
ir darbelis labai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 19 lapkričio 2012 - 13:21
QUOTE(norali @ 2012 11 19, 11:07)
nugi gražuuuu  thumbup.gif  wub.gif
smagu, kad mano naudojamą technologiją dar kažkas pabandė mirksiukas.gif mano paltukas, kostiumelis ir keli švarkeliai po Šiaulius jau ne vienus metus "vaikšto"
ar nėra labai sunkus, kaip matau kaišiotos megztos virvutės smile.gif



labai gražu thumbup.gif ir originalu thumbup.gif

o sakykit iš kur tą tinklelį gavote, nusinėrėte?
Atsakyti
norali, labai gražu thumbup.gif . Ir aš visai nepykstu. Jaučiuosi nepelnytai giriama, ačiū, pilnas forumas auksarankių. Ką jau kalbėti apie kantrybę airiškiems nėriniams, riešinėms, o ir paprastos kojinės numegztos kruopščiai ir dailiai vertos susižavėjimo.
Epati, tinklelį nėriau vąšeliu, nors viena ausim girdėjau kad kažkur kažkokį tai galima ir nusipirkti. Būtų faina tokį rasti, gal kuri girdėjote.
Beje, norali, o tas naujas kostiumėlis labai gražus gal irgi megztom juostelėm varstytas, niekaip negaliu įžiūrėti. Gal atkreipei dėmesį kiek maždaug procentų susitraukia tinklelis suvarsčius jį. Būtų smagu pasisemti patirties, jei sugalvosiu dar daryti ką nors panašaus. Labai gaila, kad anksčiau šito nemačiau, būčiau ištardžiusi dėl susitraukimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilietė: 19 lapkričio 2012 - 13:45
kostiumeliui mintis buvo megztos virvutes, bet labai plona moheryte buvo, virvutes tokios skystos gavosi, tai mezgiau masina is 20 akiu juostas ir varsciau mirksiukas.gif
del susitraukimo sunku pasakyti, man labai nesitrauke, gal, kad minksti siulai ir ta juosta minksta. kiekvieną kart vis kitaip mirksiukas.gif
tiesa, kostiumelis kai suvarsciau buvo siaurokas, tai ardziau ir prinerusi kazkiek eiliu vel varsciau is naujo doh.gif

o del tinklelio, tai Yske kazkada buvo tokie rinkinukai salikams, tinklelis ir siulai ir dar kazkokiame japoniskame zurnale buvau uzmaciusi, kad yra tokia medziaga, tai gal kur ir yra pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 19 lapkričio 2012 - 13:58
PILIETE- labai grazu...o kad galutinis rezultatas skiriasi nuo uzmanymo-zinot tik jus viena...mano akim ziurint-viskas ten grazu ir labai grazu biggrin.gif ..

parodysiu ''kiseneta'' tunika mergytei,dideles tunikos ''klona''

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tkli, gražu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2012 11 19, 13:19)

ir tikrai nesisavinu nieko  4u.gif
ir darbelis labai labai grazus  thumbup.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif atsiprasau nenorejau izeisti ar kazko panasaus blush2.gif tik norejau pasakyti kad dauguma zmoniu savinasi kad tai jo ir t.t. bet netgi tos pacios idejos pateikimas kitaip jau yra kitoks darbas mirksiukas.gif ,
Grazus ir jusu darbeliai Norali bet ir jus va sugalvojot taip o paskui kazkur atradot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif reikia pasidziaugti kiekvienu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Piliete, norali abiejų darbeliai puikūs thumbup.gif Sužavėjote šita atlikimo technika wub.gif
Atsakyti
tiklis, tunika labai graži ir skoninga wub.gif
Atsakyti
tiklis - super !!!!
Atsakyti