Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Ligvite - o man tavosios suknutes kaip tik kaklas ir patiko labiausiai drinks_cheers.gif

mano palaidine: 100 procentu kašmyras, reikėjo 50 gr smile.gif tik dar neapsisprendziu ar ji man patinka, kas tikrai patinka tai siluma, lengvumas ir minkstumas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 17 gruodžio 2012 - 08:31
La Perla, kaip vusada fantastiška. Kampinė foto su ilgu sijonu wub.gif super elegantiška.
Atsakyti
La Perla,labai puosni palaidine,ypac man grazu su tuo ilgu sijonu-labai sventiska wub.gif wub.gif
Atsakyti
La Perla, ajomajo wub.gif labai gražu, ypač rankovės thumbup.gif
Atsakyti
aciu, mergaites, sndn specialiai apsirengiau i darba kad "prisijaukinciau" smile.gif siulas ziauriai plonas bet ir ziauriai siltas smile.gif

o rankoves megztos sonu, kazkur maciau man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2012 12 16, 20:52)
o stai ir suknele


thumbup.gif
Atsakyti
La Perla, labai grazi palaidine! :4u:Pritariu jog labai sventiskai atrodai! wub.gif
Atsakyti
La Perla, palaidinė fantastiška wub.gif wub.gif wub.gif Nuostabus rūbas visiems gyvenimo atvejams. O jau su ilguoju sijonu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
La Perla tikrai labai grazu ir neabejotinai tau tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 12 17, 10:28)
mano palaidine: 100 procentu kašmyras, reikėjo 50 gr  smile.gif tik dar neapsisprendziu ar ji man patinka, kas tikrai patinka tai siluma, lengvumas ir minkstumas  wub.gif


Sakykit sau daug kartų: patinka, patinka, nes labai jau tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 12 17, 09:28)
mano palaidine: 100 procentu kašmyras, reikėjo 50 gr  smile.gif tik dar neapsisprendziu ar ji man patinka, kas tikrai patinka tai siluma, lengvumas ir minkstumas  wub.gif

ajomajoooooo user posted imagekaip gražu, jau dabar kaip kazko panasaus uzsinorejau blush2.gif
Atsakyti
La Perla, kaip visuomet, kazkas neitiketino!!!! Super!!! wub.gif wub.gif wub.gif ir su ilgu sijonu ir su trumpu...., zodziu, jei nusprendziate, kad jums nepatinka- AS IMU biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Fantastika!!!
Atsakyti