Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Ligvita, nuostabi suknelė! Gal raštelį galima?
Atsakyti
Nuostabių darbelių gražų kalėdinį priešpietį psisižiūrėjau drinks_cheers.gif

Viliuteee, labai labai patiko megztukas. thumbup.gif

zuzana*, tas "kalėdukas" toks jaukus ir taip tvarkingai numegztas wub.gif

Lace, nenustoja stebinti savo šlepečių grožiu wub.gif

ginligster, labai įdomus darbelis.

Alacka33, baisiai daug darbo įdėta. Dailu thumbup.gif

Ligvita,tradiciškai nerealiai dailu, skoninga ir miela wub.gif
Atsakyti
Ligvita,dailuma bigsmile.gif thumbup.gif o kakliuko prieky virsuj nenorejai daugiau isimti,kad nestyrotu? koks siulas/ atrodo labai siltas ir minkstas wub.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Dekui Vaivaj
Ligvita labai daili suknele mirksiukas.gif

Nors ne i tema bet labai reikia atsakymo blush2.gif blush2.gif kadangi esu jautri viskam kas griauzia ka galit pasakyti apie Kid royal ... doh.gif reikia tokiu spalvu kaip jie kad turi bet apie siula nieko nezinau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti

Nors ne i tema bet labai reikia atsakymo blush2.gif blush2.gif kadangi esu jautri viskam kas griauzia ka galit pasakyti apie Kid royal ... doh.gif reikia tokiu spalvu kaip jie kad turi bet apie siula nieko nezinau doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]

na jei esat jautri ir norit geresniu siulu,turetumet ir i kaina pasiziuret.Jusu nusiziureti patys vieni pigiausiu,nors nepasakyciau,kad jie labai blogi.esu mezgusi suknele is ju,nebuvo labai ,,kandantys"Patys svelniausi siulai yra su silku arba Online Hommage
Atsakyti
4u.gif 4u.gif wub.gif Dekoju Viliuteee ax.gif
Atsakyti
Labai jums aciu visoms uz siltus zodzius apie suknute. Siulai Alize lanaGold, 100% vilna 100g-300m, man jie sbelnesni uz bet kokias pusvilnes ir as praktiskai viska is ju arba is Eco Lana mezgu. Man patinka ju kokybes ir kainos santykis. Dabar mezgi us italisku, raso 100% merino vilna, bet jie man keisti kazkokie, kaip ne vilnoniai ir brangesni gerokai....

Del kaliuko, man norejosi irgi truputi atviresnio, bet pageidavimas buvo toks smile.gif Kadangi gavau is klientes foto ir siltu atsuiliepimu, tai nuraminau save, jog gerai, kad neeksperimentavau wink.gif

O cia aprasymas smile.gif
user posted image
user posted image


Atsakyti
Ligvita
suknutė be galo graži , bet kaklas man nelabai dailiai atrodo blush2.gif blush2.gif , bet gal tik nuotraukoj jis man taip atrodo , jis lyg ir per daug kažkur į viršų sukilęs , tikrai suknutė be galo daili . bet kaklas tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Ligvita labai labai graži suknelė wub.gif
o Laces tapukai wub.gif wub.gif wub.gif norėčiau tokių smile.gif

QUOTE(labamba @ 2012 12 10, 19:56)
wub.gif
is wub.gif  kur siulus pirkai? 4u.gif

nors klausimas jau seniai buvo, gal dar reikalingas atsakymas mirksiukas.gif siūlus pirkau čia http://www.vukas.lt/...s-8-1-lace.html tik dabar šios spalvos jau nėra.
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2012 12 16, 11:36)
Ligvita labai labai graži suknelė wub.gif
o Laces tapukai wub.gif  wub.gif  wub.gif  norėčiau tokių smile.gif
nors klausimas jau seniai buvo, gal dar reikalingas atsakymas mirksiukas.gif siūlus pirkau čia http://www.vukas.lt/...s-8-1-lace.html tik dabar šios spalvos jau nėra.

aciu,labai grazus tie siulai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(linette @ 2012 12 15, 21:47)
Ligvita
suknutė be galo graži , bet kaklas man nelabai dailiai atrodo  blush2.gif  blush2.gif , bet gal tik nuotraukoj jis man taip atrodo , jis lyg ir per daug kažkur į viršų sukilęs , tikrai suknutė be galo daili . bet kaklas tikrai  schmoll.gif

biggrin.gif man tai mocherinukes isvis mezgimo nenusipratimas biggrin.gif siulu gadinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2012 12 14, 20:24)
user posted image
cia tik sijonas ,siaip jau bus suknele

o stai ir suknele
user posted image
user posted image
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif hm ar cia man atrodo ar rankoves trumpokos g.gif ir man asmeniskai sijonas vienas graziau buvo bet apykakle man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif
kazkokio cinkelio truksta g.gif blush2.gif 4u.gif bet vis tiek saunuole!!!
Atsakyti