Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Jau galiu pasigirti dar vienom Kalėdinėm šlepetėm ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 12 13, 16:04)
Jau galiu pasigirti dar vienom Kalėdinėm šlepetėm  ax.gif




Lace,


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu nuostabios,jau,kaip man patinka jos.O savuju taip ir nekyla ranks pabaigt.Nu reiks kazkaip prisiverst. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visoms aciu uz pagyrimus smile.gif
Atsakyti
Lace, tu nuostabi, ačiū už tokią mielą kalėdinę dovaną man 4u.gif , tapkutės nerelios, net į darbą nusinešiau pasigirt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 13 gruodžio 2012 - 21:10
Lace, Lace...Žudai wub.gif wub.gif wub.gif
Kas per grožis 4u.gif
Atsakyti
virvyte, bliuzelė labai daili, patariu puoštis ir puoštis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2012 12 13, 22:16)
Lace, Lace...Žudai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Kas per grožis  4u.gif

drinks_cheers.gif
labai dailu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
citata ir 2009 pagyru puodo
QUOTE(zuzana* @ 2009 09 22, 11:53)
Sveikos, merginos, noriu pasigirti dar vienu savo darbeliu.
user posted image ax.gif



QUOTE(simike @ 2012 12 11, 16:04)
Šitas megztinis jau buvo prieš porą metų įkeltas. Kam kelt vėl ir girtis tuo pačiu - neaišku  g.gif


tikrai taip jus teisi ji jau juo gyresi 2009 m. kaip ir ka tik iskeptu "kaleduku" jau gyresi pernai lapkricio men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo succes: 14 gruodžio 2012 - 08:35
QUOTE(succes @ 2012 12 14, 08:19)
tikrai taip jus teisi ji jau juo gyresi 2009 m.

nebukim piktos drinks_cheers.gif smile.gif
tiesiog gal vel mezge toki pat megztini, o pabaigus kiekviena darbeli juo pasigirti norisi.
Beje jei jus matet prie pora metu yra daug kitu - nemaciusiu.
As ji pamaciau pirma karta ir galiu pasakyti - man labai patiko drinks_cheers.gif

Lace - tavo tapukai ir kepurytes man jau kaip tavo vizitine wub.gif saunuole, kruopstumo ir kantrybes - pavydeti drinks_cheers.gif
Tik nesioti man butu gaila, nes kiek turejusi megztu slepeciu man visose paduose skyles atsiranda. Va dabar mastau varianta pirkti padukus tuos kur dedasi i batus ir juos apnerti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 14 gruodžio 2012 - 08:25
QUOTE(La Perla @ 2012 12 14, 08:23)
nebukim piktos  drinks_cheers.gif smile.gif
tiesiog gal vel mezge toki pat megztini, o pabaigus kiekviena darbeli juo pasigirti norisi.
Beje jei jus matet prie pora metu yra daug kitu - nemaciusiu.
As ji pamaciau pirma karta ir galiu pasakyti - man labai patiko  drinks_cheers.gif

La Perla as tikrai nepikta mirksiukas.gif mirksiukas.gif . Tiesiog nesuprantu, kam meluoti g.gif , kad ka tik iskeptas ir t.t.
O kad cia vienas ir tas pats mezginys liudija nuotraukos, tai bent jau kitu fasonu nufotkintu.
Bet, ai , tiek to, tiesiog nesusilaikiau ir pasisakiau, kai viena karta tai padaro, nu tai gal zmogus pamirso, kad rode ar kaip, bet kaip per visas temas iseiles deda visus savo rodytus mezginius, tai net nezinau kaip tai vertinti.
Papildyta:
Stai cia zuzanos ka tik iskeptas "kaledukas" rodytas pernai, paziurekit i pacituota data ir foto, tai negi ne ta pati foto.

QUOTE(zuzana* @ 2011 11 29, 05:39)
Stai toks vyriskas megztukas
user posted image


Papildyta:
Daugiau nesigilinsiu kas ka ir kada rode, pazadu smile.gif smile.gif


Pagirsiu Laces kaledines slepetes, jos nuostabios, bet ir kantrybe pas jus, taip graziai rastuotai megzti.
Atsakyti
QUOTE(succes @ 2012 12 14, 08:38)

Daugiau nesigilinsiu kas ka ir kada rode, pazadu  smile.gif  smile.gif


nesigilinam lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif

QUOTE(La Perla @ 2012 12 14, 09:23)
Tik nesioti man butu gaila, nes kiek turejusi megztu slepeciu man visose paduose skyles atsiranda. Va dabar mastau varianta pirkti padukus tuos kur dedasi i batus ir juos apnerti  g.gif


o ko gailėt - porą vakarų ir naujos yra mirksiukas.gif
Atsakyti