Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

jurgiciuke, angeliukai thumbup.gif labai sužavėjo 4u.gif
zuzana* šiltas megztukas wub.gif dailus 4u.gif
VikteK kepurės jaunuoliams labai mielos, matyti, kad šalčiai jums nebaisūs 4u.gif
Aukso Pieva 2010 suknelė-sarafaniukas tikrai vertas pagyrų thumbup.gif , lauksim vaizdų ant manekenės mirksiukas.gif 4u.gif
norali, puskarė žavi savo spalvine gama ir, žinoma, nepriekaištingu atlikimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 11 gruodžio 2012 - 18:43
[quote=rnikole,2012 12 11, 17:30]
nepyk, bet mano akim tai mazoka siek tiek kepuryte, kaktytes nedengia ar nebus salta blush2.gif o gal cia tik taip atrodo ir viskas ciki yra mirksiukas.gif
[/quote]
dengia dengia, tik labai sunku man nufotkinti buvo doh.gif imasi nuo galvos ir viskas biggrin.gif bet dekui uz komentara mirksiukas.gif ir nera ko pykti victory.gif
[/quote]
matai, ne visi taip galvoja blush2.gif tipo cia kabinejas be reikalo blush2.gif
Atsakyti
Begalo grazu viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresnia: 11 gruodžio 2012 - 21:49
pagaliau ir sunus savoeiles sulauke ir antrajam jau tuoj baigsiu:)))
tikiuosi pasiseks prikalbinti,kad papozuotu ,vien del to noreciau,kad parodyt,kas gaunasi is mezginio,kai ji taip patiesta parodai doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 11 gruodžio 2012 - 22:50
Viliuteee, sutinku, kad foto patiesto ne tokia, koks mezginys realiia yra, bet man super. tokios tilaius tik kitaip pynėtą dabar mezgu mažam vyrukui. klausimas Jums, apykaklė visur vienodo pločio? ar viršuje platesnę darėt? ir kai renkat kraštui ir apukaklei akis tai ar mažiau akių surenkat krašte? nes man visad kraštelis gaunasi per platus kai renku akis į akį ir apačioje jis nukara. čia kalbu apie kraštelį kur susegimas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 12 12, 15:43)
Viliuteee, sutinku, kad foto patiesto ne tokia, koks mezginys realiia yra, bet man super. tokios tilaius tik kitaip pynėtą dabar mezgu mažam vyrukui. klausimas Jums, apykaklė visur vienodo pločio? ar viršuje platesnę darėt? ir kai renkat kraštui ir apukaklei akis tai ar mažiau akių surenkat krašte? nes man visad kraštelis gaunasi per platus kai renku akis į akį ir apačioje jis nukara. čia kalbu apie kraštelį kur susegimas.  ax.gif


siaip stulpelis sutraukia,tai as is kas trecioss krastines akies surinkdama padarau dvi.o kalnierius ne vienodo plocio
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 12 11, 15:35)
Toks siltas megztinis
user posted image

Labai grazus megstukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 18:37)
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

nerealiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 12 12, 18:43)
siaip stulpelis sutraukia,tai as is kas trecioss krastines akies surinkdama padarau dvi.o kalnierius ne vienodo plocio

labai labai ačiū, mėginsiu ir aš taip 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau savo naują, ką tik baigtą komplektuką :

user posted image

Mano pačios originalo klonas lotuliukas.gif Pradinis originalas:

user posted image
Atsakyti
Mano pirmas darbas kabliuku. Kol neriau, labai dziaugiausi, o dabar nebezinau, ar noriu nesioti sad.gif

user posted image
Atsakyti
mergaites, zinau kad visiskai ne i tema, pradejau narpaliot tunikyte mergytei , labai reikia kazko, ale snaige, gelyte,,,,,, it t.t gal kokia nuorodele tokiu schemupiu galite, labai prasau 4u.gif ax.gif blush2.gif aciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką tik iškeptas "kalėdukas" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti