Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Asta M, auksinės rankos tokius grožius kuria wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano angelai 4u.gif

http://public.fotki....icture-030.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiciuke: 11 gruodžio 2012 - 10:10
Mano sūnaitėliam katik iškepta ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos atbegu pasigirti savo nauju darbeliu
user posted image

siaip kepuriu nemegstu megzti, bet sios gavosi fainiai, dar laukia eilei ir dickiui kepure bei vyriui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2012 12 11, 12:06)
Sveikos atbegu pasigirti savo nauju darbeliu


thumbup.gif Lauksim sekančių rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Asta M @ 2012 12 10, 22:22)
Labai grazus darbeliai visu!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Noreciau ir as pasigirti,todel keliu savo numegztus darbelius:


Labai gražūs darbeliai,gražios foto,tik ant gyvų manekenų,mano nuomone, būtų dar gražiau wub.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
Atbegau pasigirti ax.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 12 11, 15:15)
Atbegau pasigirti  ax.gif  4u.gif  biggrin.gif

grazu smile.gif tik man kilo klausimas o petneseles ne per ilgos? gal tik foto taip atrodo, greitai prasau aprengti modeliuka parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 12 11, 16:18)
grazu  smile.gif  tik man kilo klausimas o petneseles ne per ilgos? gal tik foto taip atrodo, greitai prasau aprengti modeliuka parodyt  ax.gif
Modeliuko nera salia, manau pataisysiu petneseles ir jas padarysiu prisegamas, nes kai maziau nuneriau peteseliu dalytes, pasirode, kad per trumpos. Zodziu, bandysiu su sagytemis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2012 12 11, 13:06)

nepyk, bet mano akim tai mazoka siek tiek kepuryte, kaktytes nedengia ar nebus salta blush2.gif o gal cia tik taip atrodo ir viskas ciki yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Toks siltas megztinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 12 11, 17:35)
Toks siltas megztinis


Šitas megztinis jau buvo prieš porą metų įkeltas. Kam kelt vėl ir girtis tuo pačiu - neaišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 12 11, 16:23)
QUOTE(rnikole @ 2012 12 11, 13:06)

nepyk, bet mano akim tai mazoka siek tiek kepuryte, kaktytes nedengia ar nebus salta blush2.gif o gal cia tik taip atrodo ir viskas ciki yra mirksiukas.gif

dengia dengia, tik labai sunku man nufotkinti buvo doh.gif imasi nuo galvos ir viskas biggrin.gif bet dekui uz komentara mirksiukas.gif ir nera ko pykti victory.gif
Atsakyti