Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Zuzana, labai graži liemenė thumbup.gif . Kaip atrodytų mezginio schema? (ne rašto)
Atsakyti
QUOTE(akirera @ 2012 11 15, 11:02)
Zuzana, labai graži liemenė  thumbup.gif . Kaip atrodytų mezginio schema? (ne rašto)

man irgi butu idomi pacio mezginio schema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 15, 11:43)
Man labai grazus kostiumelis thumbup.gif ,tik as nesu tokiu sijonu-dirzu megeja ax.gif

rasa32, ziurinejau tavo albuma ir labai patiko balta suknute 55, gal galima rasteli... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tavo labai grazus darbeliai!!! wub.gif
Atsakyti
Nuostabus darbeliai wub.gif Esate viena uz kita isradingesnes wub.gif Zaviuosi 4u.gif

Na o cia mano paskutinis mezginukas,nieko imantraus, bet man labai mielas...pirma kart bandziau kazka panasaus megzt ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2012 11 15, 15:43)
Na o cia mano paskutinis mezginukas,nieko imantraus, bet man labai mielas...pirma kart bandziau kazka panasaus megzt  ax.gif

labai labai gražu ir jauku...o aš kai tokią spalvą mėgstu-tai seilė iškart nutįso tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2012 11 15, 15:55)
labai labai gražu ir jauku...o aš kai tokią spalvą mėgstu-tai seilė iškart nutįso  tongue.gif

Gera girdeti wub.gif wub.gif Man ir sis spalvu derinys mielas, juk visgi islieka paslaptis iki pat gimimo, todel reikejo ieskot kazko universalaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 11 15, 09:22)
...


Labai jauki kepurė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes, jau senokai tyliai stebiu sia temute, groziuosi wub.gif
Labai megstu megzti, bet man tik sleptis su savo mezginiais hihihi.gif

QUOTE(Lace @ 2012 11 13, 17:09)
dar viena paprastutė kepurė  smile.gif


Superine kepure!!! Grozis paprastume. Gal shemute pasidalintumete? ax.gif

QUOTE(zuzana* @ 2012 11 14, 16:48)


Mielai susivyniociau i toki grozi wub.gif

QUOTE(Ligvita @ 2012 11 15, 10:22)


thumbup.gif liuksiska kepure
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c_ataner: 15 lapkričio 2012 - 18:06
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 15, 11:43)
Man labai grazus kostiumelis thumbup.gif ,tik as nesu tokiu sijonu-dirzu megeja ax.gif

lotuliukas.gif po pirmo panesiojimo sijonas jau pailgejo, o be to mintis buvo ant tampriu nesiot, tokiu, kur niekas nepersimato, tai todel ir ilgis toks mini mirksiukas.gif

grali - labai mielas komplektelis 4u.gif

Ligvita - kepuryte thumbup.gif
Atsakyti
Sandruliaaa, nuosirdus ACIU 4u.gif
Atsakyti
grali,, labai grazus komplektukas thumbup.gif
Atsakyti
Vyriskas megztukas angliska apykakle
user posted image
Papildyta:
Liemenes schema nieko ypatinga. Virsus klasikinis, o apacia ilgas staciakampis ir du trumpesni staciakampiai, Nuo liemens nuleistus krastus susiuvi kaip sonines siules.Sekmes. smile.gif
Atsakyti