Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

JPE-žaisliukai tiesiog stebuklingi 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
JPE,

žiauriai žiauriai gražu wub.gif
Atsakyti
JPE, aš jau pernai seilėjausis dėl tavo bumbulų, bet šiemetiniai man rodos dar gražesni wub.gif
Atsakyti
Lace kojinės nerealios wub.gif wub.gif wub.gif ir labai patiko JPE puošti žaisliukai wub.gif wub.gif wub.gif . Nuostabu 4u.gif . Jūsų kruopštumas įvertintas first.gif .
Atsakyti
JPE, nuostabus burbuiukais, o man siemet nekyla jiems rankos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 19:37)
tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif


wub.gif wub.gif wub.gif Nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz gerus zodzius. Tiesa, tai ypac didelis kantrybes isbandymas blush2.gif , bet atrodo jie tikrai ispudingai 4u.gif 4u.gif ....., tik va, kaip prailginti para....... Ir moketi nerti su abiem rankom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 12 05, 13:20)
Aciu visoms uz gerus zodzius. Tiesa, tai ypac didelis kantrybes isbandymas  blush2.gif , bet atrodo jie tikrai ispudingai  4u.gif  4u.gif ....., tik va, kaip prailginti para....... Ir moketi nerti su abiem rankom  biggrin.gif


ne pro šalį ir su kojom... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andrejyte @ 2012 12 05, 14:43)
ne pro šalį ir su kojom...  biggrin.gif

lotuliukas.gif 4u.gif bet butu tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
senokai besigyriau tai pasigirsiu blush2.gif
dar vasarą nerta suknutė

user posted image
ir nesenai tokios paprastos riešinės pagamintos user posted image
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2012 12 05, 13:45)
lotuliukas.gif  4u.gif  bet butu tikrai gerai  thumbup.gif

o gal įmanoma biggrin.gif kai kas piešia, kiti groja su kojom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andrejyte: 05 gruodžio 2012 - 14:02
QUOTE(Lace @ 2012 12 04, 15:42)
aš mezgiau iš knygos, internete schemos neradau, tai užsisakiau knygą iš amazon.com

Knyga štai šita. Joje ne tik raštų schemos, bet ir išsamus paaiškinimas, kaip viską megzt 4u.gif


Ir dar vadinasi skandinavijoj gyvenu, net nežinojau, kad čia pas juos tokias mezga. Reikės knygynuose paieškoti knygos su schemomis. Tada aš Jums Lace
taip sakant geram geru atgal thumbup.gif
Atsakyti
JPE - zaisliukai nerealus!!! thumbup.gif
Atsakyti