Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

QUOTE(Gelita @ 2012 12 04, 15:20)
Gal Lace nesupyks mirksiukas.gif , jei įdėsiu nuorodą į nemokamą knygą apie raštuotų kojinių mezgimą  blush2.gif
Visa knyga ČIA
O čia dar apie mezgimą  mirksiukas.gif

ačiū ačiū ačiū
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 12 04, 16:20)
Gal Lace nesupyks mirksiukas.gif , jei įdėsiu nuorodą į nemokamą knygą apie raštuotų kojinių mezgimą  blush2.gif
Visa knyga ČIA
O čia dar apie mezgimą  mirksiukas.gif


tai ko čia pykt mirksiukas.gif gerai, kad įdėjai 4u.gif
Atsakyti
Lace, cia ne kojines, o meistro sedevras wub.gif wub.gif . Dabar suprantu, kodel mano mociute nedevi graziu vilnoniu kojiniu ( kurios nei trupucio i tas nepanasios)- jai matai gaila...., bet jei as tokias gauciau- FAKTAS- nedeveciau irgi wub.gif wub.gif wub.gif butu ypac gaila
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 12 04, 16:31)
tai ko čia pykt  mirksiukas.gif gerai, kad įdėjai  4u.gif


Na jūs mokėjote pinigėlius ax.gif
O jūsų megztos kojinės tai tikrai meno šedevras wub.gif Kad ir turint mezgimo schemas reikia didelio sugebėjimo ir kruopštumo pasiekti Lace lygį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 12 04, 17:14)
Na jūs mokėjote pinigėlius ax.gif
O jūsų megztos kojinės tai tikrai meno šedevras  wub.gif Kad ir turint mezgimo schemas reikia didelio sugebėjimo ir kruopštumo pasiekti Lace lygį 4u.gif


na ir kas, man tiesiog patinka turėti gražias mezgimo knygas turėti ir iš jų megzti wub.gif Arba kartais tiesiog pavartyti, grožėtis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 17:03)
Lace, cia ne kojines, o meistro sedevras  wub.gif  wub.gif . Dabar suprantu, kodel mano mociute nedevi graziu vilnoniu kojiniu ( kurios nei trupucio i tas nepanasios)- jai matai gaila...., bet jei as tokias gauciau- FAKTAS- nedeveciau irgi  wub.gif  wub.gif  wub.gif butu ypac gaila


O man atrodo, kad gražūs daiktai tam ir daromi, kad juos gražiai dėvėti wub.gif Tokia logika vadovaujantis, tavo gražiųjų airiškų suknių vieta muziejuje po stiklu, nes ten iš viso daugybė laiko sunerta doh.gif O aš vos porą vakarų sugaištu mirksiukas.gif Gaunu mezgimo malonumą, dovanojimo malonumą ir "pažadą", kad sunešiojus iki skylių vėl galėsiu pakartoti mezgimo ir dovanojimo malonumus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 12 04, 15:40)
na ir kas, man tiesiog patinka turėti gražias mezgimo knygas turėti ir iš jų megzti  wub.gif Arba kartais tiesiog pavartyti, grožėtis  biggrin.gif
Papildyta:
O man atrodo, kad gražūs daiktai tam ir daromi, kad juos gražiai dėvėti  wub.gif Tokia logika vadovaujantis, tavo gražiųjų airiškų suknių vieta muziejuje po stiklu, nes ten  iš viso daugybė laiko sunerta doh.gif O aš vos porą vakarų sugaištu  mirksiukas.gif Gaunu mezgimo malonumą, dovanojimo malonumą ir "pažadą", kad sunešiojus iki skylių vėl galėsiu pakartoti mezgimo ir dovanojimo malonumus  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 20:37)
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif


jus zudikes sad.gif kaip grazu ir silta doh.gif wub.gif
Atsakyti
JPE, kaip dailiai aprengti zaisliukai wub.gif Tikrai nesusals ir prie -30 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 19:37)
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif


PASAKA, kokie mieli žaisliukų drabužiukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 04 gruodžio 2012 - 20:36
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 19:37)
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif

Fantastika 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 19:37)
Girdejau siemet mus uzklups salta ir gili ziema......, tad pastaraji menesi praleidau "aprengdama" kaledinius zaisliukus......., kad nesusaltu  biggrin.gif




Nerealus grožis o jau darbo kiek įdėta super
Atsakyti