Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

tai buvo mano asmenine nuomone: neizeidzianti, nezeminanti drinks_cheers.gif . tiesiog issakyta mintis. Kita vertus: ne vienos is cia parodytu tu "originaliuju" tuniku neispeikiau, man jos grazios na bet originalumo nerasta ir tiek. Lieku prie savo nuomones smile.gif
beje komentare tai pat paminejau savo "originalia" suknute kurios nebelaikau originalia. na ir ko cia pykti nesuprantu? ar jums alergija vien nuo mano nicko?
tvarka drinks_cheers.gif
nebekomentuosiu.
nerasysiu.
neprasysiu schemu
ir ju nedalinsiu sioje temoje smile.gif

P.S. visada buvau uz konstruktyvia kritika, kuri padeda tobuleti ir tobulinti savo darbus ir bent jau saviskius rodydavau ne vien tam, kad sulaukciau pagyru, bet ir pagalbos ka galima patobulinti ir pakeisti. Juk daugiau nuomoniu visada geriau nei viena. niekada nepeikdavau man nepatinkanciu darbu - tokiu tiesiog nekomentuodavau, nes, jei mergina rodo savo darba, vadinasi jis jai patinka ir ji juo didziuojasi, ir as neturiu jokios teises jo peikti.
bet "uzkulisiniuose samoksluose" nedalyvausiu.

graziu ir smagiu jums mezginiu. Visoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 28 lapkričio 2012 - 13:24
QUOTE(mijuke @ 2012 11 27, 15:48)
o gal aprasyma butu galima gauti, labai grazus darbelis


sveikos, dekui, man ir sitas megztukas patinka, o del aprasymo tai zn kad galima, tik jis rusiskas yra, jei parasytumet i a.z. savo email duociau ir isversta rasta blush2.gif
aprasymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rnikole: 28 lapkričio 2012 - 13:09
Julsita,aciu uz pagyrima, mezgiau pagl modeli is interneto,o ten kaip tik dvi spalvos smile.gif
Atsakyti

 ! 
Tema skirta pasigirti darbeliais, o ne diskusijoms. Aiškinkitės per až
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 11 27, 23:05)

graži ir spalvytė labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 11 28, 13:17)
Ka tik pabaigiau tokia suknute


Nu puiki, puiki 4u.gif
Ir spalvos dvi geros ir dera ir ziuris, nu žodžiu puiku mirksiukas.gif
P.S. niekas čia prie nieko nesikabinėja. Apsiraminkit. (čia vis per ta nelemta žodžio laisvę lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 11 28, 13:29)
Julsita,aciu uz pagyrima, mezgiau pagl modeli is interneto,o ten kaip tik dvi spalvos smile.gif

Aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Jungiamės į pagyrūnių gretas biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Ir suknelė, ir modelis wub.gif
Atsakyti
audradv žavu žavu žavu wub.gif Pagyrimai mamai už abu kūrinius (ir mergaitę, ir suknelę)
Atsakyti
..visos paskutiniosios suknelės ir kepurytė nuostabūs unikalūs darbeliai 4u.gif

Atsakyti
aciukas uz grazius zodzius mano nerinukui
labai grazus visu darbeliai
Atsakyti