Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

QUOTE(aaagnex @ 2012 11 26, 11:58)
Nemėgstu čia girtis blush2.gif u bet šį kartą labai noriu biggrin.gif

user posted image

Labai dailu wub.gif
Atsakyti
Ačiū už mano suknelės/tunikos pastebėjimą 4u.gif . Vertinu tiek pagyrimus, tiek pastabas 4u.gif

Dėl neoriginalumo - taip - net labai aš primityvi rūbuose. Originalumo man pilnai užtenka tiek, kad tai mano rankom gamintas rūbas 4u.gif O ir megzti iš angliško aprašymo man jau yra iššūkis, kaip nemokančiai anglų kalbos blush2.gif O tuo pačiu reglanas nuo viršaus, nebaigtom eilėm formuota nugara - proga pasimokymui rolleyes.gif

Dėl schemos nesidalinimo - parašiau, kad negaliu dalintis. Pykčių sukelt visai neketinau. Tiesiog yra kaip yra. Kitose temose manau yra žinančių, kad kai galiu visada mielai padedu ir dalinuosi viskuo, ką tik turiu. O pažadų visada laikausi, todėl jei pažadėjau, kad nesidalinsiu - reiškias nesidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 lapkričio 2012 - 08:34
QUOTE(aaagnex @ 2012 11 27, 08:31)

Originalumo man pilnai užtenka tiek, kad tai mano rankom gamintas rūbas 4u.gif

del skonio nesigincijama drinks_cheers.gif butu klaiku jei musu visu skonis butu vienodas ir rengtumemes visos vienodai smile.gif

o del schemos - manau ta tema jau issemta: as ja turiu ir kam reikes - mielai pasidalinsiu ir nereikia pyktis - Kaledos arteja, susikurkime gera ir dziugia nuotaika smile.gif
taigi rodomes ir toliau savo darbelius smile.gif
o as siai dienai kad galeciau parodyti savo "minciu" mezginius wub.gif tik va laiko paversti juos realybe labai truksta, tad.. kol kas gropzesiuosi jusiskiais ax.gif
Atsakyti
Oi kiek darbeliu nauju 4u.gif 4u.gif atrodo tik kelias dieneles nebuvau zvilgteleti Dziunka kiek ranku turit? toks jausmas kad diena nakti mezgat na ir duodat !!! blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
La Perla Kaledines nuotaikos labai reikia visiems ir visur ir visada ...

Idomiau gyventi mergaites kada mes visos tokios skirtingos wub.gif wub.gif wub.gif kai kam ir paprastas gaminukas nuostabus kaip kad ir sake tai didelis issukis zmogui...o daug mezganciai ir jau praejusiai ta etapa gal ir nebe toks idomus ir kurybingas...bet kaip smagu kai tavo darbeli pagiria thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, seniai nesirodžiau ax.gif Ateinu su naująją tunika ax.gif

user posted image
Atsakyti
wavin, labai grazu! wub.gif Koks cia rastelis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2012 11 26, 13:22)


Man ir spalva ir modelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

blush2.gif gal kas galetu man paaiskinti apie sitoki mezgima i az blush2.gif prasau ax.gif

wavin labai tinkamas ir grazus rastas..... noretusi ant modeliuko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 27 lapkričio 2012 - 12:46
QUOTE(ginligster @ 2012 11 27, 14:46)
wavin labai tinkamas ir grazus rastas..... noretusi ant modeliuko thumbup.gif


drinks_cheers.gif Labai įdomu būtų pamatyt, kaip "gula"
Atsakyti
Nuostabu smile.gif
Bežiūrėdama į Jūsų leliuką ir aš jį įsimylėjau ax.gif
Man o mergaitė niekaip neranda mylimo žaisliuko-draugo, labai norėčiau jai tokį padovanoti. Gal galiu Jūsų prašyti schemutės? blush2.gif
Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(kriste_zara @ 2012 11 27, 13:27)
Gal galiu Jūsų prašyti schemutės? blush2.gif
Ačiū labai

jei kreipetes i mane - zinoma. Kaip tik siandien baigiau isversti i lietuviu kalba viska.
parasykit savo email AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 11 27, 13:28)
wavin, labai grazu! wub.gif Koks cia rastelis? 4u.gif



Rastelis šis:
user posted image

O ant modeliuko neturiu, kai turėsiu nuotraukėlę, įkelsiu smile.gif
Atsakyti
Wavin, tikrai grazus rastelis! o dar vaseliu! wub.gif
Papildyta:
lauksim modeliuko!
Atsakyti