Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

[quote=aaagnex,2012 11 26, 12:58]
Nemėgstu čia girtis blush2.gif u bet šį kartą labai noriu biggrin.gif

Gal shemutę įdėtumėte. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2012 11 26, 14:03)

Gal shemutę įdėtumėte. 4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau as buvau prasiusi mezgimo schemos tai toookia nemalone uzsitraukiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 26 lapkričio 2012 - 14:09
QUOTE(linaule @ 2012 11 26, 15:22)



Gražus megztukas ir spalva tokia gundanti 4u.gif Bet turiu didžiulį prašymą, kai fotografuojate gražius mezginius pasirūpinkite, kad už jų atšvaitai nešviestų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2012 11 26, 15:12)
Gražus megztukas ir spalva tokia gundanti  4u.gif  Bet turiu didžiulį prašymą, kai fotografuojate gražius mezginius pasirūpinkite, kad už jų atšvaitai nešviestų  mirksiukas.gif

blush2.gif
Atsakyti
linaule - grazus megztukas tik spalva "ne mano" ax.gif butu juodas tai aikciociau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 26, 15:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jau as buvau prasiusi mezgimo schemos tai toookia nemalone uzsitraukiau  lotuliukas.gif


Bet kaip suprantu Gelita jums davė schemą.
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2012 11 26, 14:03)
Gal shemutę įdėtumėte. 4u.gif

Schemutė mokama. Žmogus, kuris su manim ja pasidalino - toliau platint neleido. Nuorodos nededu į mokamą, nes bijau, kad užsigausit kaip La Perla 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(aaagnex @ 2012 11 26, 12:58)

labai gražu man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 11 26, 13:58)
Nemėgstu čia girtis blush2.gif u bet šį kartą labai noriu biggrin.gif


Ale nežinau ko čia visiems taip noris šitąją megzt pastaruoju metu, pasipylė anų kaip iš gausybės rago (o gal susivaideno man g.gif )
Kruopščiai padirbėta, kaip ir gražiai rolleyes.gif Ale bet pats modelis toks bukas ir visai neorginalus ir visai nekūrybiškas ir visai nevertas dėmesio. Toks bukas pasakyčiau lygių akių mezgalas doh.gif
Na bet kaip visada čia tik mano nuomonė ir skonis, o dėl jo nesiginčijama. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2012 11 26, 15:33)

Na bet kaip visada čia tik mano nuomonė ir skonis, o dėl jo nesiginčijama. ax.gif

drinks_cheers.gif
man vertos demesio kisenes, kurias galvojau i viena pacios susikurta modeliuka ikomponuot, bet dabar po tokio surmulio net ju nebedesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Monigy, tai beabejo cia skonis... Man grazu, kad ir lygus mezgimas... Kartais grozis slypi paprastume. Nors pati pries gera menesi sakiau, kad nenoriu... bet tas noras kazkaip... paveluotai ateina...
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2012 11 25, 23:11)
komplektukas mazytei



bigsmile.gif va čia tai šedevras wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti