Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

aciu, mergaites smile.gif visas megztas ax.gif prireike 1 kamuoliuko kuno spalvos akrilo siulo, kainavo net 4 litus lotuliukas.gif
Atsakyti
La Perla, labai gražus kūrinys, mielas ir šiltas. tikiu, kad Jūsų vaikas užaugęs širdyje nešiosis patį gražiausią prisiminimą apie žaisliukus kuriuos su meile pagamino mama...pati turiu močiutės megztą žaisliuką - nuostabus prisiminimas.
Atsakyti
La Perla, ziurint i jusu darbus, mane nuolat apima jausmas, jog is tiesu, kai kurie zmones siame pasaulyje yra labiau apdovanoti (visomis to zodzio prasmemis) nei kiti smile.gif. Tiesiog nenormaliai mielas "klisiukas" ( taip vaikysteje tokias mielas lelytes vadindavo mano namuose) wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai labai aciu, mergaites wub.gif
zaisliukas, kaip jau minejau nera tobulas, taciau galbut kiekviena mama isivaizduoja kaip gera kurti kazka savo mazyliui ir matyti dziaugsma jo akyse:wub:

JPE - aciu wub.gif lygiai ta pat galeciau pasakyti apie tave ir dar apie daugeli cia rodanciu savo darbus merginu.. bet taaaaaip gera girdeti gera zodi wub.gif
Atsakyti
mano dobiliukai smile.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla, mielas koks lėliokas wub.gif Tik nesakyk, kad ir šitas išgalvinis doh.gif Eisiu po lapais užsikast unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 23, 12:20)
aciu, mergaites smile.gif visas megztas  ax.gif  prireike 1 kamuoliuko kuno spalvos akrilo siulo, kainavo net 4 litus  lotuliukas.gif

nu jau leliuko meilumas wub.gif gal kokia shemute turit? ar iskarpas bigsmile.gif
kaip ji pasigimdyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 11 23, 14:52)
La Perla, mielas koks lėliokas wub.gif Tik nesakyk, kad ir šitas išgalvinis  doh.gif Eisiu po lapais užsikast unsure.gif


sitas ne isgalvinis lotuliukas.gif bet pamatytas ir isimyletas... tiesa daugiau visos mezga mergytes, bet mano vaikinas uzsinorejo berniuko smile.gif
QUOTE(Sirvita @ 2012 11 23, 15:08)
nu jau leliuko meilumas wub.gif gal kokia shemute turit? ar iskarpas bigsmile.gif
kaip ji pasigimdyti? biggrin.gif

turiu pusiau rusiskai ,pusiau lietuviskai issivertusi apie 14 word lapu smile.gif jei tinka - rasykit AZ atsiusiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 23 lapkričio 2012 - 15:12
nerta bliuzelė.... kažkaip "užkibau" ant nėrimo:)
user posted image
Atsakyti
Romap - super wub.gif
man siai dienai viskas kas juoda wub.gif
Atsakyti

Romap
, bliuzele tikrai labai grazi wub.gif

Rodau dar viena naujiena. Juodos su pilkais ir zalsvais karoliukais

user posted image
Atsakyti
Vilytee...Grazu... 4u.gif wub.gif
Atsakyti