Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 11 22, 11:19)
As dar vis neprisiruosiu lokio pedai... nedrystu...

Dekoju wub.gif wub.gif Juokaujat blush2.gif , kad jis labai lengvas thumbup.gif thumbup.gif as tiek prisiziurejau apie sita grozi, kad seiles tyso. Pabandykit, butinai pabandykit !!! Pamatysit, kad nera taip baisu kaip sakoma thumbup.gif thumbup.gif
Tik kadangi is pradziu neturejau rastelio mezgimui aplinkui pati ji perdarinejau ir klaida iveliau. Del to takeliai tokie ne skyleti gavosi, o kadangi nuo pazastu skyriau jau ant atskiru virbalu nes kitaip nesugalvojau kaip reik padaryt "lokio peda" igavo savo tikra vaizda...ir rankoves jau kaip reikiant, bet visumoj graziai ziurisi blush2.gif blush2.gif
La Perla jau vakar nusipirkau maikutes 2 spalvu man irgi norisi kazka po apacia, bet labai jau norejau pasidemonstruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 22 lapkričio 2012 - 11:31
Sveikos, keletas mano darbeliu blush2.gif
megztukas
user posted image
blauzdines
user posted image
user posted image
Atsakyti
ginligster, graži bliuskelė thumbup.gif Pritariu La Perlai, kad reikia balto pagrindo, o rankovės tegu būna be jo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2012 11 22, 11:51)

sitas daikciukas puikus thumbup.gif beje ji galima panaudoti ir taip mirksiukas.gif tik sioj foto kepures man noretusi ilgesnes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 22, 12:43)
sitas daikciukas puikus  thumbup.gif  beje ji galima panaudoti ir taip  mirksiukas.gif  tik sioj foto kepures man noretusi ilgesnes  smile.gif
]

Kokia gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif ir as jums pritariu 100% labai norisi kazka i apacia pasivilkti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 22, 13:06)
Kokia gera idėja  thumbup.gif


aha ax.gif
QUOTE(ginligster @ 2012 11 22, 13:29)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir as jums pritariu 100%  labai norisi kazka i apacia pasivilkti blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ne "kazka" o bandyk tik balta smile.gif manau tada isgausi pati graziausia ir prabangiausia vaizda drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 22, 14:38)


ne "kazka" o bandyk tik balta smile.gif manau tada isgausi pati graziausia ir prabangiausia vaizda  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ginligster - labai gražu, pati niekaip nepribręstu tam rašteliui...
o man gražu kaip po tokiais nėriniuotais drabužėliais apatinukas - kūno spalvos...

Atsakyti
rnikole sužavėjo megztukas ir jo spalva wub.gif Kokie čia siūlukai?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 22, 13:43)
sitas daikciukas puikus  thumbup.gif  beje ji galima panaudoti ir taip  mirksiukas.gif  tik sioj foto kepures man noretusi ilgesnes  smile.gif


bigsmile.gif vauv kokia sauni ideja, kaip tik masciau megzti ir kepure tuo paciu rastu, bet va turesiu net nemezgus biggrin.gif dekui aciuks.gif

QUOTE(Gelita @ 2012 11 22, 15:06)
rnikole  sužavėjo megztukas ir jo spalva  wub.gif Kokie čia siūlukai?

spalva tai truputi sodresne, cia vakare fotografuota tai ji tamsesne gavosi blush2.gif jei atvirai tai nzn kokie cia siulai, pirkau juos pries kokius 6 metus ir drobes (ten dirbo drauge, tai pardavinejo babinomis), bet siaip manau kad vilna, dar is tu paciu siulu mezgiau toki megztuka, tai siltas ir nesiojasi labai puikiai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2012 11 22, 14:48)
bigsmile.gif  vauv kokia sauni ideja, kaip tik masciau megzti ir kepure tuo paciu rastu, bet va turesiu net nemezgus  biggrin.gif  dekui  aciuks.gif


drinks_cheers.gif
va sitas man labai grazus, o atrisus ta virvele galima ir nuo o petuku nuleisti, ar ne? ax.gif
Atsakyti