Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.25

Megztukas žiemai.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Wow, kiek visko vel prideta thumbup.gif
Labai patiko Julsitos kalendorius - superine ideja. As vis irgi galvoju, kad reiktu savom rankom padaryt, bet kol kas neprisiruosiau, tai bus ir vel pirktinis blush2.gif Uztat esu uzsibrezusi siemet butinai nunerti kaledu seni, kuris po egle stovetu ir dovanas nestu... bigsmile.gif Ziuresim, kas cia gausis biggrin.gif
Visoms sekmes kuriant naujus grozius! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varliuska @ 2012 11 21, 21:47)
Ligvita gal gali išduoti paslaptį iš kokių siūlų nėriai šią suknelę ir kelinto nr vąšeliu? Bei kiek išėjo siūlų (+-) Ačiū  smile.gif

O atrodo tai nerealiai nuostabiai  4u.gif

neriau is 100% akrilo, nes norejau minkstu puriu pumpureliu. Paieskosiu veliau nuotraukos ju. O siulu isejo 600-700g, vis pazadu sau uzsirasyt, bet kai pabaigiu darba pamirstu ta pazada...
Atsakyti
Pritariu visoms, kad Ligvitos darbai - nuostabūs.

Labai patiko Knifofijos megztuko kaklas. Bent jau man, nematytas thumbup.gif
Atsakyti
Knifofija, labai dailus megztukas 4u.gif Ir atlikimas thumbup.gif
Kaklo apdailai gal padėjo mano patarimai, kuriuos buvau surašius pagyrų puode apie savo suknelės kaklą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 22 lapkričio 2012 - 08:30
QUOTE(Gelita @ 2012 11 22, 08:30)
Knifofija, labai dailus megztukas  4u.gif Ir atlikimas  thumbup.gif 
Kaklo apdailai gal padėjo  mano patarimai, kuriuos buvau surašius pagyrų puode apie savo suknelės kaklą mirksiukas.gif

Buvo suplanuotas kitoks kaklas, statesnis su didele pyne, bet atrodė grubiai, teko kažką galvot, o galvoj buvo užsiciklines tavo variantas, bandžiau daryt taip, kaip tu rašei bet vėlgi matėsi tos surinktos akutės, taigi jas nuardžiau ir paprasčiausiai prisiuvau. 4u.gif

Ačiū už pagyras ir žinoma ačiū visoms, kurios rodo savo darbelius ir dalinasi idėjomis, kaip Gelita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 11 22, 01:08)
neriau is 100% akrilo, nes norejau minkstu puriu pumpureliu. Paieskosiu veliau nuotraukos ju. O siulu isejo 600-700g, vis pazadu sau uzsirasyt, bet kai pabaigiu darba pamirstu ta pazada...


Kai tik rasi įkelk, nes labai gražiai žiūrisi šitie siūliukai smile.gif O kelinto nr vąšelis buvo?
Atsakyti
oi as po to jau tiek numezgiau ir nuneriau, kad nebepamenu. Siaip tai vaseli derinu prie siulu storio
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Brokuota lokio peda thumbup.gif thumbup.gif turejo buti suknele bet kai susivokiau kad ne taip rastas atrodo mirksiukas.gif paliko bliuskute 4u.gif
user posted image
Atsakyti
gilingster, nu tu duodi! nu, ir stipri esi! Grazu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As dar vis neprisiruosiu lokio pedai... nedrystu...
Papildyta:
Tikra saunuole! 4u.gif smile.gif
Atsakyti
graži ta lokio pėda bigsmile.gif
Atsakyti
ginligster - grazus rubelis tik man noretusi kokios maikutes po apacia. Mano nuomone, zymiai graziau atrodytu: pagrindas baltas o rankovytes a la gipiurines ax.gif pabandyk "pasidemonstruot" mirksiukas.gif
Atsakyti