Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 22:05)
Padėkit išsirinkt (o gal visai netikus mintis biggrin.gif). Man pačiai čia naujiena toks noras doh.gif

Iš šitų tai antra, o aplamai tai ta, kur atskirai įdėjai šitam psl smile.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 19, 22:57)
tai kad madoj dar, ir net labai  smile.gif

Nu kaip. Jos jau antrus ar trečius metus eina, taigi ant podiumų buvo pernai ir užpernai. Dabar į parduotuves gal ir pareina, bet čia tik LT, kur viskas pora metų vėliau sad.gif
Dabar ant podiumų su sagtelėm prieky eina, bet eina tokios daugiau kaip dėžutės, va kaip ta juoda šitam psl. O mokyklinis portfelis - nebelabai jau...
Atsakyti
Man tai tokios patinka wub.gif 1, 2, 3. Bet čia labiau vasarai tokios švelnios spalvos. Ech... netilptų pusė gyvenimo į tokią rankinę irnesakyk.gif
Atsakyti
Chi chi, "šitą psl" skaityti kaip "pereitą" biggrin.gif
Papildyta:
Nu va va, sakau - dėžutės.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 19, 22:36)
Dabar ant podiumų su sagtelėm prieky eina, bet eina tokios daugiau kaip dėžutės, va kaip ta juoda šitam psl. O mokyklinis portfelis - nebelabai jau...

Nu tai rudos nepataikiau, bet bent juodą lotuliukas.gif

Dėkui už nuomonę dėl rožinių rankinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 19, 23:38)
Nu va va, sakau - dėžutės.

Aha, kol dėjau, Noa ir aprašymą pateikė hihihi.gif Bet nepatogios, gyvatės. Kur tu į tokią pietus, knygą, skėtį, akinius (žiemą vienus, vasarą dvejus) ir dar daug visko sutalpinsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 19, 22:38)
Chi chi, "šitą psl" skaityti kaip "pereitą" biggrin.gif


Pas mane 40 postų puslapyje, tai man dar šis biggrin.gif

Ai, kai man reik didelės, pasiimu juodą, bet žiūriu, kad jau nebesitąsau visko visko. tai dėl rožinės man dydis nesvarbu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 19 lapkričio 2012 - 22:41
QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 23:00)
Aš tik dabar iširuošiau tokią pirkti, o ir dukterėčia 18 metų už, jos gi ten madas paseka vis unsure.gif Nejaugi pavėlavau g.gif

dontstop, gal turi žinių, kas dabar į madą ateina, gal kokių nuotraukyčių 4u.gif

Ne nu, aš nenoriu atkalbinėt, skonio reikalas ir tt ir pan smile.gif
Aš tokią pirkau šiek tiek daugiau nei prieš metus, jau tada man ŠITOJE temoje parašė, kad jos jau išėjo iš mados biggrin.gif Bet jų tuo metu buvo pilnos ir rankinių, ir batų, ir rūbų parduotuvės, saviškę aš pirkau Deichmane, kaip trendinį daiktą spec vienam sezonui. Atnešiojau realiai net 3 sezonus, paskui pardaviau. Galiu pasakyti, kad nepatogus modelis, jei skubiai reikia ištraukti ar telefoną, ar piniginę, parduotuvėj prie kasos, pvz, tai kol atsegi, kol užsegi..

O kas madoj - tai aš nelabai žinovė unsure.gif
Man pačiai šiuo metu patinka tokios:

1. user posted image

Čia forma gal nelabai aiški iš foto - primena popierinį pirkinių maišą lotuliukas.gif

2. user posted image

Tokios rankinės norėčiau dvispalvės, pvz

user posted image

Bet čia ne kaži kokios sezono naujienos.

3. O va anot mados žurnalų biggrin.gif - sezono topas - rankinukas - sakvojažas

user posted image

user posted image



Atsakyti
Dontstop, šita irgi krokodilinė, tai gal šita geriau? g.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš irgi ne mados žinovė, sakvojažų niekur nepafiksavau (chi chi, jie gi buvo prieš kokius 8 metus biggrin.gif).
Dabar visur daugumoj tokie biskutuką jau nebe vokai, o vos pratempti į apačią, dažniausiai su viena sagtim arba be jos, geriausia nejuodi ir geriausia su geltona furnitūra, jei jie vis tik juodi biggrin.gif Bet čia tik mano nuomonė, aplamai terbos gerumas ir tinkamumas dažnai nuo asmeninio stiliaus priklauso, ne tik nuo mados...

O ateina, mano suvokimu, dar daugiau pratempti į apačią. Bet galiu klyst!

Va, žėk, čia jau itin prestižinė pardė, tai čia jau staromodnų nebus. Nesakau, aišku, pirk, bet galima modelius pažiūrėt biggrin.gif
http://www.mytheresa...l...cts=yes&p=1


Atsakyti
Teka, panašus modelis kaip pirmoji tavo yra, bet čia akivaizdi vienos firmos stiliaus padielkė... Tai jos net nekėliau. O kiti modeliai faini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 19, 22:40)
Ne nu, aš nenoriu atkalbinėt, skonio reikalas ir tt ir pan  smile.gif
Aš tokią pirkau šiek tiek daugiau nei prieš metus, jau tada man ŠITOJE temoje parašė, kad jos jau išėjo iš mados  biggrin.gif Bet jų tuo metu buvo pilnos ir rankinių, ir batų, ir rūbų parduotuvės, saviškę aš pirkau Deichmane, kaip trendinį daiktą spec vienam sezonui. Atnešiojau realiai net 3 sezonus, paskui pardaviau. Galiu pasakyti, kad nepatogus modelis, jei skubiai reikia ištraukti ar telefoną, ar piniginę, parduotuvėj prie kasos, pvz, tai kol atsegi, kol užsegi..

O kas madoj - tai aš nelabai žinovė unsure.gif
Man pačiai šiuo metu patinka tokios:


Į rankinių temą ppasakysiu, kad kaip tik vakar laukdama pas kirpėją kažkokiam bobiškam žurnale skaičiau, kad dabar rankinių/daktaro lagaminėlių laikas (žurnalas buvo naujas, net pažiūrėjau, spalio mėn). Nors man asmeniškai portfeliukai patinka, kad ir nemadingi smile.gif dabar irgi ieškau kokios rankinės, turbūt bus portfeliukas, tik standesnis toks.
Atsakyti