Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2012 11 19, 16:47)
Mano principas buvo pirkti kokybiškus batus, kad ilgai tarnautų, būtų patogūs ir dailūs...

šiaip balerinų kaina 50 Lt mano galva kaip ir norma  g.gif . Ten gi nei kulno, nei pado normaliai išformuoto, tapkikės ir tiek... basutės ir tos daugiau darbo. Aš balerinų tai ir už 50 Lt nepirkčiau schmoll.gif , laukčiau nukainavimo  blush2.gif

Butent todel ir renkuosi visada tik odinius ir kokybiskus, patogius 4u.gif tarp pigiuju as dar tikrai nesu to atradusi, bent jau as mirksiukas.gif nors galimybes nevisada ir leidzia pirkti tokius batus, bet tada geriau ju kelis menesius nepirksiu kazko kito, na iseiti visada galima rasti, kas liecia finansus. O va kojas mano manymu reikia myleti ir saugoti rolleyes.gif

O kur jus tokiu randate? Nu tame paciame deichman, kur galima sakyti pigiausia avalyne, balerinos kainuoja po 59Lt dazniausiai. Ispardavimai juk irgi labai toks keistas dalykas, retai kada nukainuoja einamas prekes ar galu gale "tau reikiamas" g.gif tai man mistika, kur jus isvis tokiu batu randat blush2.gif nes as tikrai nesu niekad tokiu batu kainu regejusi blush2.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 22:05)
Padėkit išsirinkt (o gal visai netikus mintis biggrin.gif). Man pačiai čia naujiena toks noras doh.gif



Man tai antroji 4u.gif paskutine net nesiziuri rozines spalvos, netinka spalva modeliui matyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 22:05)
Padėkit išsirinkt (o gal visai netikus mintis biggrin.gif). Man pačiai čia naujiena toks noras doh.gif



Nepirkčiau portfelio tipo (1, 3, 4), manau, kad jau išėjo iš mados blush2.gif Aš saviškę tokią jau pardaviau..
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 19, 21:50)
Man tai antroji  4u.gif  paskutine net nesiziuri rozines spalvos, netinka spalva modeliui matyt  4u.gif

Ačiū labai už nuomonę, balsuojam ir kitos aktyviai biggrin.gif

Ir kas man paltą nukosėjo iš panosės, kai parodžiau? mad.gif Nebėr mano dydžio verysad.gif O daugiau niekur neradau, ko noriu, tie juodi per gerklę lenda, juodas spintoj senas, nė pažiūrėt negaliu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 11 19, 21:53)
Nepirkčiau portfelio tipo (1, 3, 4), manau, kad jau išėjo iš mados blush2.gif  Aš saviškę tokią jau pardaviau..

O viešpatie, a kas daba madoj? blink.gif Aš jau rudąją užsisakius vasarai unsure.gif
Ir dar tokią šaltajam sezonui blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 19, 22:53)
Nepirkčiau portfelio tipo (1, 3, 4), manau, kad jau išėjo iš mados blush2.gif  Aš saviškę tokią jau pardaviau..

tai kad madoj dar, ir net labai smile.gif
Atsakyti
Aš tik dabar iširuošiau tokią pirkti, o ir dukterėčia 18 metų už, jos gi ten madas paseka vis unsure.gif Nejaugi pavėlavau g.gif

dontstop, gal turi žinių, kas dabar į madą ateina, gal kokių nuotraukyčių 4u.gif
Atsakyti
groovy, man rankinės kažkaip nei viena. palto nejamiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 19, 22:06)
groovy, man rankinės kažkaip nei viena. palto nejamiau biggrin.gif

Nemeluok dėl palto biggrin.gif

Gal dėl spalvos? Bet aš žnau, kaip pritaikyti. Dar tokia atsirado ten (ten pigu lotuliukas.gif). Tik šita itin rėkianti jau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 19 lapkričio 2012 - 22:17
Man rankinė irgi nei viena ax.gif Ne dėl spalvos, labiau dėl modelių ir dėl to, kad neodinės (arba neįžiūriu iš tokių foto).

Pažiūrėjau vakar filmą ir užsimaniau jojiko botų...ryžų lotuliukas.gif Ir radau! Už 300 eurų lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Bet žmonės sako, bus black friday, gal javaris susimils rolleyes.gif

Labai geras dokumentinis filmas iš scanoramos programos, susuktas kaip trileris, rekomenduoju bigsmile.gif (The Ambassador)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 19 lapkričio 2012 - 22:18
groovy, parodyk man derinukų su tokia rankine, nu kažkaip nežinau...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 19, 22:17)
Ne dėl spalvos, labiau dėl modelių ir dėl to, kad neodinės (arba neįžiūriu iš tokių foto).

Tikrai nežadu pirkti rožinės odinės, per greitai atsibos, todėl daug nemokėsiu, svarbu kad atrodytų ne per pigiai (kiek ta spalva gali lotuliukas.gif). O modelių pasiūlymų labai laukiu 4u.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 19, 22:18)
groovy, parodyk man derinukų su tokia rankine, nu kažkaip nežinau...biggrin.gif

Pvz. dėl spalvų (į modelius nekreipkite dėmesio).
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 19 lapkričio 2012 - 22:27
šiaip visgi ši rankinė neblogai atrodo, bet vėlgi klausimas, ar tau reikia tokios labiau laisvo stiliaus, ar dalykinės labiau, ar dar kokios?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 19, 22:28)
šiaip visgi ši rankinė neblogai atrodo, bet vėlgi klausimas, ar tau reikia tokios labiau laisvo stiliaus, ar dalykinės labiau, ar dar kokios?

Bile riūūūūžavos, nes čia laikina ir nerimta. Žinoma, madingesnės, stilingesnės, bet labiau mėgstu klasikinį stilių. Tai jei turite modelių pasiūlymų pagal šiuos mano reikalavimus, prašom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 19 lapkričio 2012 - 22:31