Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Laba vakara.

Soft summer merginos, kokias spalvas kaip bazines pasirinkot? As linkstu prie pilkos, dar patinka taupe. Nezinau, kur ta sokolada det. Nes turiu tokiu spalvu rubu, neseniai isigijusi doh.gif Manau tiktu suderinti. Plius dar imciau soft vasaros spalvas: alyvine, rozine, turkio- kurios dera ir su pilka ir su sokoladu. Ka manot?

Stai soft summer devi ruda

http://www.polyvore....0001#stream_box

user posted image
si palete patinka
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2012 11 18, 14:08)
Aš su tokia palaidine buvau smile.gif


Labai grazu. Man patiktu toks derinukas.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 18, 16:41)
man ta rankine prie paltuko labai čiotka biggrin.gif

Aš apie rožinę galvoju, Turiu rožinį šalį biggrin.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 18, 16:44)
koks gerulis? kokia jo kain ten?

Apie 502 Lt verysad.gif

QUOTE(ramyra @ 2012 11 18, 18:53)
Soft summer merginos, kokias spalvas kaip bazines pasirinkot? As linkstu prie pilkos, dar patinka taupe. Nezinau, kur ta sokolada det. Nes turiu tokiu spalvu rubu, neseniai isigijusi  doh.gif Manau tiktu suderinti. Plius dar imciau soft vasaros spalvas: alyvine, rozine, turkio- kurios dera ir su pilka ir su sokoladu. Ka manot?

Aš tai vienareikšmiškai šviesiai pilką. Taip pat tamsesnę pilką. Dar tamsiai mėlyna žiauriai patinka biggrin.gif Taupe ir šokoladinių aš nelabai suprantu, man jos kažkokios nešvarios blush2.gif dar man sunku jas derinti, tai tik šokoladinę suknelę iš anksčiau turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 18 lapkričio 2012 - 19:46
QUOTE(groovy @ 2012 11 18, 19:44)
Aš apie rožinę galvoju, Turiu rožinį šalį biggrin.gif

tu turbūt pagalvojai, kad aš sakaiu, jog spalva ta dera, ane? ne ne, man ta tašė patiko wink.gif

aš savaitės pradžioj buvau užėjus pas save į siuvyklos parduotuvę, tai labai fainą paltuką užmačiau. military stiliaus ir kažkas panašaus į šitą. kaina apie 130lt ir beveik viena vilna su kašmyru. tiko kaip nulietas, bet juodas , tai dar kelias dienas mislijau ar tik nenueit ir nenusipirkt man jo biggrin.gif tik tas be tų papildomų detalių - viskas iš to paties audinio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 18, 19:44)
Apie 502 Lt verysad.gif

ne be reikalo man patiko biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2012 11 18, 20:04)
aš savaitės pradžioj buvau užėjus pas save į siuvyklos parduotuvę, tai labai fainą paltuką  užmačiau. military stiliaus ir kažkas panašaus į šitą. kaina apie 130lt ir beveik viena vilna su kašmyru. tiko kaip nulietas, bet juodas , tai dar kelias dienas mislijau ar tik nenueit ir nenusipirkt man jo  biggrin.gif tik tas be tų papildomų detalių - viskas iš to paties audinio

kokiam tu ten rojuj gyveni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 18 lapkričio 2012 - 20:11
QUOTE(dontstop @ 2012 11 16, 09:42)
3 sezonai tai baika, batai po 100 lt gali laikyti ir 8 sezonus  irnesakyk.gif Bet po 100 lt tai gan brangūs batai. Normali kaina - 50 lt  ax.gif  biggrin.gif

Nežinau, man neteko tokių regėti, čiupinėti ir turėti. O pavyzdžiui 3 sezonus paminėjau vien todėl, kad kokybiški batai kas be ko atlaiko daug ilgiau, bet po 3 sezonų paprastai jau norisi kažko naujo ir vėl stengiuosi pirkti naujus, senuosius žinoma dar ilgai irgi kartais išsitraukiu panešioti ir jie tampa kaip antra pora. Už 50Lt labiau įmanoma nusipirkti tik basutes, balerinas, batelius.. parduotuvėse ir tai tik nukainuotus, žinoma ne odinius, dažniausiai "šiaip sau pasiuvimo" ir tuo labiau modelio.. rudeniniai, žieminiai ir tai apie 100Lt..

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 10:28)
Kodėl netinka rudos suknelės į rudą kapsulę?  mastau.gif
O kad avisi kelis sezonus, tai kuo daugiau batų turi, tuo ilgiau kiekviena atskira pora avisi, nes juk rečiau jai tenka į žmones išeiti smile.gif

Nes jos trumpomis rankovėmis ir jų negalima nešioti vienų? aš nežinau, gal ir tinka, jeigu tinka liuks.. kad kolaks daugiausia rudų, pilkų ir juodų.. juodą pasiliksiu darbui, pilka man nesižiūri su batais ir atsibodo, ruda patinka, noriu. O šalia norėčiau kažko šviesiai rusvo, tokio kreminio.. ar čia nesiskaito kaip "kitokia" spalva? Ir va patiko kažkieno kojinės rodytos.. tada gal trečios norėčiau kažkokios su rausvumu, švelniai rožinės.. bet negerai kažkas, ane, kreminė su rožine matyt netinka?
Dėl paksutinio jūsų sakinio sutinku mirksiukas.gif bet kai turi vienus gerus batus, tai paprastai jie laiko tiek pat, kiek trys poros prastų, kurias keiti mirksiukas.gif beto aš pati dažnai irgi turiu kelias poras, tik pavyzdžiui vasarą, pavasarį aš ju turiu po kokias 3, 4 poras, daug, nes man patinka jų turėti įvairių, jie yra pigūs ir šitie sezonai mažiau jų kokybės reikalauja, nei šlapia, nei dar ką.. va rudenį, žiemą būtinai perku vienus gerus, kokybiškus, o kartais dėl kažkokios panorėtos spalvos ar modelio nusiperku ir dar vieną porą pigių, tik juo rečiau nešioju.

QUOTE(Shana @ 2012 11 16, 10:42)
O siaip tai pastebiu, kad su amzium darausi vis isrankesne avalynei

drinks_cheers.gif man atrodo, kad su metais labiau ir pridera moterims rinktis geresnę avalynę, rankinę ir panašiai.nuo kainos batų kokybė tikrai gerėja, žinoma visada būna išimčių.. bet tai apima ir pačią odą, ir siūles, ir užtrauktukus, ir pasiuvimus, ir pačius modelius, kurie dažniausiai yra tikrai estetiškesni (man pigūs batai dažnai išvis nelimpa, nes jie iš tolo rėkia apie savo pigumą ir modeliai prasti schmoll.gif ), taip pat prakaitavaimą ir patogumą..


QUOTE(bytte @ 2012 11 16, 10:47)


Dėl batų: keitimo kas antrą dieną esu skaičiusi ir visai sutinku su ta nuomone.. nors nelabai kada jos paisiau, gal labiau žiemą seniau, nes tiesiog nespėdavo išdžiūti drinks_cheers.gif aš nesu pasikėlusi, man nereikėtų nusileisti kažkokiem principam, kad nusipirkčiau pigius batus, ir nešiojau tokius, nes tėvai nevisada išgalėdavi nupirkti brangius ar bent jau keisti juos pagal greitai besikeičiančius panelės norus.. ir dabar dar kartais nusiperku šalia brangiųjų kažką, nes ot būna labai patinka ir norisi pasikeitimui. tiesiog pati pamačiau kuo skiriasi kokybiški ir pigūs batai, taip pat jau minėjau, kad mano kojos yra gana jautrios, tai net ir norėdama nelabai galiu pirkti bet ką, o kur dar visi kiti niunsai, kad neatitinka keltys, aulai ar panašiai.. mirksiukas.gif
---
Na tiesiog dontstop minėjo, kad geriausia pradėti nuo palto, bato.. tai nuo jų ir pradėjau, o visos kažkaip užsiciklino ant mano batų doh.gif biggrin.gif tiesiog taip gaunasi, kad tai turiu, tai man tinka, patinka ir tinka prie daugelio dabartinių spalvų, tai reiškia, kad jų nekeisiu, naujų nepirksiu ir punktas įgyvendintas mirksiukas.gif o šie punktai man labai patiko, kitą savaitgalį prasikratysiu tada spintą.. bet kaip suprantu reikia imti tik sezoninius rūbus ir žiūrėti? Pas mane truputį painu, nes daug suknelių, daug susagstomų megztinių, po kuriais būtina palaidinė verysad.gif pavyzdžiui juoda spalva labai gerai susinešios į darbą, nes solidžiau, ir tamsiau ten reikia atrodyti lotuliukas.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 14:40)
Kadangi aš kriaušė, o tos kvarbatkos gerokai eina į šonus virš klubų, klubiukai gerokai susiaurėja ir kojos kažkaip pailgėja

aš galvojau kriaušėms kaip tik netinka biggrin.gif

Šnekėjote apie medžiagas. Aš kaip tik esu linkusi labiau pirkti sintetikas, viskozes ar tas pačias medvilnes, maišytas su elastanu. Kokybė nuo tik gerėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 18, 20:04)
tu turbūt pagalvojai, kad aš sakaiu, jog spalva ta dera, ane? ne ne, man ta tašė patiko wink.gif

Ne, aš taip ir supratau mirksiukas.gif man ir nieko, ir spalva, ir modelis, net užsimaniau, bet pagalvojau, kad rožinė tokia panaši man labiau praverstų biggrin.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 18, 20:27)
aš galvojau kriaušėms kaip tik netinka  biggrin.gif

Aš irgi. ir jei tas sijonukas eitų ant klubų, tikrai netiktų, bet jis eina virš klubų, palaidinė tokia trumpa, tai po sijonuku klubai siauresni atrodo, nes jis pats aukščiau platesnis.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 00:48)
Ne, aš taip ir supratau mirksiukas.gif man ir nieko, ir spalva, ir modelis, net užsimaniau, bet pagalvojau, kad rožinė tokia panaši man labiau praverstų biggrin.gif
Aš irgi. ir jei tas sijonukas eitų ant klubų, tikrai netiktų, bet jis eina virš klubų, palaidinė tokia trumpa, tai po sijonuku klubai siauresni atrodo, nes jis pats aukščiau platesnis.

Kaip fainai, o kažin kaip tie kostiumukai, suknelės, kur visdar labai madingi, ten irgi eina virš? nebandėte? man labai gražu, bet niekada net nebandžiau, nes buvau įsitikinusi, kad kriaušėms netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 19, 12:32)
Kaip fainai, o kažin kaip tie kostiumukai, suknelės, kur visdar labai madingi, ten irgi eina virš? nebandėte? man labai gražu, bet niekada net nebandžiau, nes buvau įsitikinusi, kad kriaušėms netinka  smile.gif

Ne, pirmas reikalas ta bliuska man, o ir atrodo viskas tip top kaip nuotraukoje, o ten irgi aukščiau klubų.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 18, 19:44)
Aš tai vienareikšmiškai šviesiai pilką. Taip pat tamsesnę pilką. Dar tamsiai mėlyna žiauriai patinka biggrin.gif Taupe ir šokoladinių aš nelabai suprantu, man jos kažkokios nešvarios blush2.gif dar man sunku jas derinti, tai tik šokoladinę suknelę iš anksčiau turiu.

Aisku. As labiau i rudeni linkusi, tai man butent tos "murzinos" spalvos ir patinka. Pilku rubu irgi turiu. O stai tamsiai melynu nea. Tik dzinsai biggrin.gif Nors vaikysteje mane teisingai renge blush2.gif Turejau daug zydru sukneliu ir megztuku. Nors ir sviesesne buvau.
Rozine niekad nepatiko. Net pajuokaudavau, kad berniukus auginu, nes jei tureciau dukra - rozine jos nerengciau. Dabar baradoksas- pasirodo prislopinta rozine "teisinga" spalva. Va tokia gal ir priimtina rolleyes.gif

http://www.polyvore....set?id=21351828
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 18, 20:27)

Mano principas buvo pirkti kokybiškus batus, kad ilgai tarnautų, būtų patogūs ir dailūs... kažkaip įsivaizdavau kad tokie gali būti tik odiniai. Bet vat įsigijau ne odinius batelius, ir savo nuostabai labai patogius, koja juose nešunta, prižiūrėt - įmeti į skalbyklę ir viskas... ir nenuntrynė nei karto, o čia man jau pliusų pliusas. Man kartais ir jau veik nuplyšę batai sumąsto nutrint biggrin.gif . Tai patogumas tikriausiai pačioje pirmoje vietoje su metais liko (nes jaunystėj dėl fasono eidavau sukandus dantis, o dabar jau man daug labiau nusišvilpt į išvaizdą), nes staiga kai ima trint ir taškytis kraujais kulnai ar padai... to kaifo visai nebesinori oh . Odinius pastaruoju metu kiek matavausi, veik visi nemano kojai (net ir ecco nesužavėjo, nors jau skalambija kad jau jų batai labai patogūs), ir nors odiniai gan gerai "prisitaiko" ilgainiui prie kojos, bet tada jau vaizdelis būna ne koks, ir iki pranešiojimo nutrinta ne viena pūslė.
Tai po tokios patirties deichmane persimatavau gan daug batelių, ir net aukštu kulnu, ir tikrai nemažai iš jų buvo mano kojai patogūs. Tai ir pakeičiau nuomonę apie pigią avalynė mirksiukas.gif .

šiaip balerinų kaina 50 Lt mano galva kaip ir norma g.gif . Ten gi nei kulno, nei pado normaliai išformuoto, tapkikės ir tiek... basutės ir tos daugiau darbo. Aš balerinų tai ir už 50 Lt nepirkčiau schmoll.gif , laukčiau nukainavimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 19, 13:47)
...
Tai po tokios patirties deichmane persimatavau gan daug batelių, ir net aukštu kulnu, ir tikrai nemažai iš jų buvo mano kojai patogūs. Tai ir pakeičiau nuomonę apie pigią avalynė mirksiukas.gif .
...

o man kaip tik deichmane batai iš vaizdo gal būtų ir nieko (turint galvoje kainą), bet visai netinka mano kojai - per platūs. Ir iš vis bėda ir su siaura koja ypač dėl vasarinės avalynės.
Atsakyti
Padėkit išsirinkt (o gal visai netikus mintis biggrin.gif). Man pačiai čia naujiena toks noras doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Tiesa, panašią kaip paskutinę rudą užsisakiau, tai ar nebūtų per daug nuobodu (nors ruda bus tik vasarą nešiojama, o rožinė gal ir dažniau).
user posted image
Atsakyti