Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 13:43)
O liemuo paryškėja smile.gif Gražu, gaila tik, kad sintetika.

Balinius drabužius perku beveik vien sintetiką, nes amžini, nesiglamžo, labai gražiai krenta, šiuo atveju natūralumo specialiai nežiūriu tongue.gif Pavyzdžiui, VS suknelės yra kažkas nuostabaus, o ir tąsytis visur lagamine galima, išsitrauki – kaip nauja. Niekada nesiburbuliuoja, nu nieko nevyksta biggrin.gif O kadangi jie būna ploni, tai ir sušusti nespėju lotuliukas.gif

Teka, dėl juodos tą patį galiu pasakyti smile.gif Pavyzdys: buvau baliuje savaitgalį – beveik visos juodai apsirengusios ir toookios vienodos man, dabar jau persilaužusiai, pasirodė... Užtat mano bliuskutę tik gyrė, o viena iškart grįžusi ketino nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 16 lapkričio 2012 - 14:53
QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 14:51)
Balinius drabužius perku beveik vien sintetiką, nes amžini, nesiglamžo, labai gražiai krenta, šiuo atveju natūralumo specialiai nežiūriu tongue.gif Pavyzdžiui, VS suknelės yra kažkas nuostabaus, o ir tąsytis visur lagamine galima, išsitrauki – kaip nauja. Niekada nesiburbuliuoja, nu nieko nevyksta biggrin.gif O kadangi jie būna ploni, tai ir sušusti nespėju lotuliukas.gif

Teka, dėl juodos tą patį galiu pasakyti smile.gif Pavyzdys: buvau baliuje savaitgalį – beveik visos juodai apsirengusios ir toookios vienodos man, dabar jau persilaužusiai, pasirodė... Užtat mano bliuskutę tik gyrė, o viena iškart grįžusi ketino nusipirkti biggrin.gif

aga, pas mane tos puošniosios visokios bliuskos irgi sintetinės

thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip mano proginės suknios irgi iš natūralios sintetikos. Esu turėjusi šilkinę, tai ir tos pamušalas buvo poliesteris doh.gif Bet bliuzelė galėtų ir natūrali būti. Iš tikrųjų pati jau pusmetį dairausi šilkinės šviesios palaidinės, bet nei kainos nepatinka, nei pasiūla schmoll.gif

Teka, aš turėjau omeny ne tai, kad mamai gali netikti, o tai, kad gavusi tą šalikėlį galiu apsigalvoti ir sau pasilikti blush2.gif O 2 m yra gerai, mėgstu apsikutoti kaklą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 15:29)
Teka, aš turėjau omeny ne tai, kad mamai gali netikti, o tai, kad gavusi tą šalikėlį galiu apsigalvoti ir sau pasilikti  blush2.gif O 2 m yra gerai, mėgstu apsikutoti kaklą  biggrin.gif

nu vistiek fainas biggrin.gif
o 2m, tai jo, nedaug, pažiūrėjau maniškai po pusantro m ir nepamaišytų ilgesni, aš ir mėgstu apsivyniot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 15:29)
Šiaip mano proginės suknios irgi iš natūralios sintetikos.

Ką tai reiškia? g.gif
Oj, su šilku tai nežinau, kartą padėvėjau naują palaidinę, išskalbiau skalbyklėj, nebeišsilygino. Taip ir kabo, kol sugalvosiu, kaip išlyginti... Iš viso stengiuosi pirkti tik tai, ko lygint nereikėtų ir jau tikrai kad nereikėtų rankomis skalbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 17:36)
Ką tai reiškia? g.gif
Oj, su šilku tai nežinau, kartą padėvėjau naują palaidinę, išskalbiau skalbyklėj, nebeišsilygino. Taip ir kabo, kol sugalvosiu, kaip išlyginti... Iš viso stengiuosi pirkti tik tai, ko lygint nereikėtų ir jau tikrai kad nereikėtų rankomis skalbti doh.gif

Čia ironija wink.gif

Irgi nemėgstu lyginti. Iš delikačių medžiagų turiu tik kašmyro megztinių, tai anuos skalbiu skalbyklėj rolleyes.gif Tiesa, šilkinę suknelę po skalbimo kaip tik ir pardaviau, nes man per daug mini pasidarė. Bet, įtariu, nereikėjo jos gręžti ant 1000 apsukų blush2.gif Dabar jau nieko iš tokių dalykų nebegręžiu skalbiankėj, tik rankom.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 16:45)
Čia ironija wink.gif

Irgi nemėgstu lyginti. Iš delikačių medžiagų turiu tik kašmyro megztinių, tai anuos skalbiu skalbyklėj  rolleyes.gif Tiesa, šilkinę suknelę po skalbimo kaip tik ir pardaviau, nes man per daug mini pasidarė. Bet, įtariu, nereikėjo jos gręžti ant 1000 apsukų  blush2.gif  Dabar jau nieko iš tokių dalykų nebegręžiu skalbiankėj, tik rankom.

Galvojau, kad jau kažkas nauja išrasta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu jo, vat ir ne viskas pasirodo natūralu ir pas tamstą lotuliukas.gif Ne, iš tikrųjų, kažkada labai riečiau nosį ir buvau užsispyrusi viską pirkti tik iš natūralių audinių, bet kai ko nė už ką į natūralius nekeisčiau, jau atsibodo, o atrodo idealiai, kaip naujas daiktas doh.gif netgi kai kur ir į medvilnę kažkiek procentų sistetikos įmaišius, kokybė tik gerėja.

Kašmyrą ir angorą kišu skalbyklėn, kas su šilku, bet ne grynas, irgi kišu.
Dėl apsukų, jaučiu kokių 600 reikėtų iš viso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 16 lapkričio 2012 - 17:32
QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 18:30)
Galvojau, kad jau kažkas nauja išrasta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif Šiaip visokias viskozes, bambukus, rames turbūt galima būtų vadinti natūralia sintetika - žaliava natūrali, bet pluošto išgavimo būdas - ne.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 16, 15:49)
drinks_cheers.gif aš jau net galvoju kokią dieną į kokią gerą provinciją pašokt (gal net į inc biggrin.gif ), kad papigiai gerų rūbų prisipirkt. nes pvz šian 42Lt už striukę, 25 už vilnonį švarkelį...būtų  nedaug, jei būtų nauji, o dabar... bet faini, man patiko

Ale tai žinok, kur konkrečiai šokt mastau.gif Kitą kartą atsitiktinai kur įšoki, o ten - baisybės ir smarvė lotuliukas.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 15:51)
Pavyzdys: buvau baliuje savaitgalį – beveik visos juodai apsirengusios ir toookios vienodos man, dabar jau persilaužusiai, pasirodė... Užtat mano bliuskutę tik gyrė, o viena iškart grįžusi ketino nusipirkti biggrin.gif

O kokios tu buvai spalvos? bigsmile.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 21:47)
biggrin.gif Šiaip visokias viskozes, bambukus, rames turbūt galima būtų vadinti natūralia sintetika - žaliava natūrali, bet pluošto išgavimo būdas - ne.

Aš pamenu, kaip kartą kvailu snukiu vėpsojau į medžiagą medžiagų parduotuvėj. Etiketėj parašyta: KAŠMYRAS. Sudėtis: 100 proc. poliesteris biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 lapkričio 2012 - 17:32
Kaip savaitgalis , taip ir tylu čia biggrin.gif
Aš po mokslų šiandien, tai visai papezėčiau smagesnėm temom biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 17, 17:32)
Ale tai žinok, kur konkrečiai šokt mastau.gif Kitą kartą atsitiktinai kur įšoki, o ten - baisybės ir smarvė lotuliukas.gif

Aš pamenu, kaip kartą kvailu snukiu vėpsojau į medžiagą medžiagų parduotuvėj. Etiketėj parašyta: KAŠMYRAS. Sudėtis: 100 proc. poliesteris biggrin.gif


Pas mane nešokit schmoll.gif pareidama iš paskaitų užsukau dėl visa pikta, bet tiokrai taip ir pasijaučiau-baisybės ir smarvė doh.gif Mat persikėlė į naujas didesnes patalpas, bet toks jausmas, kad suvežė visą chlamą, nes tipo vis tiek daug žmonių bus ir išpirks doh.gif ...nu bet karoliukus dvejus po kelis litus pasiėmiau.

Paskaičiau apie tai kaip jūs su vilna ir šilku elgiatės. Aš visus vilnonius ir šilkinius tik rankom skalbiu ir tai vos pajudindama ir tai pergyvenu, kad kašmyro plaukų daug nuplaukia su kiekvienu skalbimu. Labai jau jis liaunas plaukiukas. Net neseniai pamislijau, kad ateityje geriau pirksiu merino ar šiaip vilnonius, nes kašmyras gan pretenzingas, o ir dėmelės kokios ant šviesių kai pasidaro, tai sunkoka ir išplaut būna.
Žinoma, jei dėvėtuos rasčiau kokį gerulį, tai nedvejodama imčiau vis tiek, nes nu malonumas dėvėt, tai neišpasakytas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 17, 18:32)
Ale tai žinok, kur konkrečiai šokt mastau.gif Kitą kartą atsitiktinai kur įšoki, o ten - baisybės ir smarvė lotuliukas.gif

Pas močiutę viešėdama (šiaurės Lietuvoj) sykį aplankiau "didįjį turgų" - tikrai labai daug dėvėtų rūbų, bet nič nieko neišsirinkau blush2.gif
QUOTE
Aš pamenu, kaip kartą kvailu snukiu vėpsojau į medžiagą medžiagų parduotuvėj. Etiketėj parašyta: KAŠMYRAS. Sudėtis: 100 proc. poliesteris biggrin.gif

Marks and spencer tai turi tokią akrilinių megztinių seriją cashmilon lotuliukas.gif Tipo "švelnus kaip kašmyras" wub.gif biggrin.gif

Beje, palyginti neseniai sužinojau, kad satinas - tai ypatingu būdu išdirbta medvilnė, o visai ne blizgus poliesteris, kaip kad seniau maniau blush2.gif
QUOTE(inc @ 2012 11 17, 18:43)
Paskaičiau apie tai kaip jūs su vilna ir šilku elgiatės. Aš visus vilnonius ir šilkinius tik rankom skalbiu ir tai vos pajudindama ir tai pergyvenu, kad kašmyro plaukų daug nuplaukia su kiekvienu skalbimu. Labai jau jis liaunas plaukiukas. Net neseniai pamislijau, kad ateityje geriau pirksiu merino ar šiaip vilnonius, nes kašmyras gan pretenzingas, o ir dėmelės kokios ant šviesių kai pasidaro, tai sunkoka ir išplaut būna.
Žinoma, jei dėvėtuos rasčiau kokį gerulį, tai nedvejodama imčiau vis tiek, nes nu malonumas dėvėt, tai neišpasakytas  drinks_cheers.gif

Matai, aš tinginė esu, ne daiktui tarnauju, bet jis man turi tarnaut. Kašmyrinius megztinius turiu 2 (vieną iš kuistuko už nebrangiai, kitą baisiai nepigų iš jav), abu skalbiu mašinoj, abu nė kiek nepasikeitę, nenuplikę - na kaip nauji smile.gif Tik aš skalbiu būtinai šaltam vandeny, būtinai su spec skalbikliu, ant spec programos ir - jau sakiau, tai labai labai svarbu - be gręžimo. Ir džiovinu ant ranšluosčio patiesus.

Vat šilkas man pasirodė pretenzinga medžiaga.

Iš anytos gavau dovanų jos megztą melsvą šaliką, nu koks gražus, mielas ir šiltas wub.gif Ir prie melsvos skrybėlės tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 17, 18:54)
Beje, palyginti neseniai sužinojau, kad satinas - tai ypatingu būdu išdirbta medvilnė, o visai ne blizgus poliesteris, kaip kad seniau maniau blush2.gif

Kad medvilnė, tai seniai žinojau biggrin.gif
Tik maniau, kad ne specialiai apdirbta, o specialiai austa, kitokiu audimu.
O ką, dar ir apdirbta? biggrin.gif
Atsakyti