Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

O aš kai ieškau MD ... nieko man ten neišmeta daug. Dažniausiai peržiūriu neįvedus žemutinės kainos. Čia matyt todėl kad esu didelė g.gif ... o ir mano dydžio rūbai sakyčiau pobaisiai... laiks nuo laiko ten įlendu ten pasidairyt...
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 27, 11:32)
Toks skaičiavimas racionalus, bet veikia tik vertinant retrospektyviai. T.y., iš anksto neišeina tiksliai įvertinti, kiek rūbas bus dėvimas (kiek bus mielas ir prilips). Jei tenka valyti sausai, tai dar ir valymo kainą reikia įskaičiuoti.

Vat dėl to kad neišeina įvertint aš ėmiau linkt prie pigesnių rūbų... ne taip gaila. Bet turiu pripažinti man tai labai sunku, mėgstu gerus daiktus cool.gif ... kiek ten beskaičiuotum tikro šilko skarelė prie kūno 1000 kartų maloniau nei sintetinė rolleyes.gif
Man labai tiko variantas kai panašų modelį ar spalvą išmėginu papigiai kažką įsigijus, ir jai jau prilipo ir randu kažką panašaus nebe taip baisu ir brangiau mokėt blush2.gif
Atsakyti
O aš tik dabar atradau tą psl. Nu įdomu visai! gal ten geriau eitų parduot, negu SM!
Atsakyti
Buvau pas kosmetologę, davė žurnalą pavartyt - atsiverčiu, o ten su MD sumanytoja interviu biggrin.gif Aš kartais naudojuosi tuo portalu, patinka, kad tikrai gerai suprogramuota, niekas nestringa, tiesiog patogu, malonu naudotis. Jie dabar jau per kelias šalis veikia!

Jei kam įdomu, Spartos firminėj parduotuvėj visoms kojinėms 40% nuolaida, o kai kurios vyriškos raštuotos išvis po 1,99 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 28, 17:20)
Buvau pas kosmetologę, davė žurnalą pavartyt - atsiverčiu, o ten su MD sumanytoja interviu biggrin.gif Aš kartais naudojuosi tuo portalu, patinka, kad tikrai gerai suprogramuota, niekas nestringa, tiesiog patogu, malonu naudotis. Jie dabar jau per kelias šalis veikia!

Jei kam įdomu, Spartos firminėj parduotuvėj visoms kojinėms 40% nuolaida, o kai kurios vyriškos raštuotos išvis po 1,99 Lt.

Neįdomu, nes Kaune tokios nėr. O būtų, tai prasisukčiau rolleyes.gif

Užtai mačiau, kad audime jau nuolaidos. Savo dvimetriniam tik ten treningines kelnes gaunu.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 27, 11:32)
Kaip Landsend dydžiai? Atitinka ar didinti?


Sau kuriuos pirkau, tai abeji dideli buvo, o pirkau ilgą pūkinę striukę bei liemenę pūkinę. Nešioju M ir tokį kartais ant L ribos (per šikną), tai geriau reiktų jų S imti. Na o vyrui pirkti daiktai kaip ir tiko. Jis pas mane nėr aukštas ir pilvūziukas L, tai toks ir tiko (regular L). Vaikų striukės irgi atitiko dydžius.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 12 28, 17:26)
Sau kuriuos pirkau, tai abeji dideli buvo, o pirkau ilgą pūkinę striukę bei liemenę pūkinę. Nešioju M ir tokį kartais ant L ribos (per šikną), tai geriau reiktų jų S imti. Na o vyrui pirkti daiktai kaip ir tiko. Jis pas mane nėr aukštas ir pilvūziukas L, tai toks ir tiko (regular L). Vaikų striukės irgi atitiko dydžius.

Tai jeigu aš dėviu s-m, tai man į xs dairytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 28, 17:28)
Tai jeigu aš dėviu s-m, tai man į xs dairytis?  g.gif

manyčiau, bet ten turbūt tokių itin mažai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 28 gruodžio 2012 - 17:52
QUOTE(inc @ 2012 12 28, 17:52)
manyčiau, bet ten turbūt tokių itin mažai

Nu šiaip yra XS, tik ar nebus per klubus siaura g.gif Nes pas mane klubai 97 cm kažkur.

Noa, o tu Tall ėmei su savo ūgiu?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 28, 18:17)
Nu šiaip yra XS, tik ar nebus per klubus siaura  g.gif Nes pas mane klubai 97 cm kažkur.

Noa, o tu Tall ėmei su savo ūgiu?


mano klubai apie 104cm

bytte, aš tau kepką parnešu iš kito forumo. pamenu, sakei , kad nežinai kokios nori. gal tokia tiktų? galėtum ir plaukus pasikišt bigsmile.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 28, 19:17)
Nu šiaip yra XS, tik ar nebus per klubus siaura  g.gif Nes pas mane klubai 97 cm kažkur.

Noa, o tu Tall ėmei su savo ūgiu?

Aha, ėmiau Tall, ir labai buvo gerai.
Nors šiaip pas mane visas ūgis iš kojų, o pečiai ir rankos nėr labai jau ilgi - tai būtų ne Tall, būčiau paprastą ėmus, ir dažniausiai irgi būna gerai smile.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar ne per gili iskirpte i darba? O jei po apacia uzsidejus paprasta maikute (be jokiu nerinuku, zinoma)? Ir rankoviu reiktu, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 31 gruodžio 2012 - 00:48
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 01:47)
Kaip manot, ar ne per gili iskirpte i darba? O jei po apacia uzsidejus paprasta maikute (be jokiu nerinuku, zinoma)? Ir rankoviu reiktu, ar ne?

Mergaičiukai, ant skirtingų krūtinių gali skirtingai atrodyti ax.gif Visumoj manau, kad per gyli. Ant manęs, manau, atrodytų labai vulgariai, aš tikrai neišdrįsčiau taip į darbą ateiti blush2.gif Su maikyte neįsivaizduoju, kaip gali atrodyti unsure.gif Gali būti, kad maikytė uždengs ką reikia, bet ir bendrą vaizdą pagadins unsure.gif Nepaisant viso to, suknelę pirkčiau biggrin.gif , graži good.gif
Atsakyti