Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 12 26, 18:53)
Ne vos, o kiekvieną mėnesį perku nuo kelių iki keliolikos naujų daiktų. Bet iš jų aš perku tik 1 - 4 grynai vienam sezonui (ir paskui parduodu). Kitus nešioju bent 3 sezonus (ir paskui parduodu)  smile.gif


O klausyk, kokiu būdu tu juos parduodi? Ko nesugebu, tai naudotų skudurų parduot. Nors sakau, esu bandžius už tikrai normalias kainas - niekaip schmoll.gif Kartą pažįstama prašė parduot batelius, kurie pirkti Salamandery už 350, ir netiko dydis, nauji visiškai, šio sezono - niekas neperka nė už 80 laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 26, 21:37)
O klausyk, kokiu būdu tu juos parduodi? Ko nesugebu, tai naudotų skudurų parduot.  Nors sakau, esu bandžius už tikrai normalias kainas - niekaip schmoll.gif Kartą pažįstama prašė parduot batelius, kurie pirkti Salamandery už 350, ir netiko dydis, nauji visiškai, šio sezono - niekas neperka nė už 80 laugh.gif

Aš parduodu per manodrabuziai.lt. Bet ten tikrai nepavyktų parduoti batelių už 80, bent labai abejoju, nes pilna yra po 20-30. Ten galima parduoti tik pigiai, aš max prašau po 50 lt už naują stambesnį daiktą. Tarkim palaidinės už 50 lt nelabai realu parduoti, nesvarbu, kad ji buvo pirkta nors už 500 - nieks nepirks tiesiog. Bet aš kadangi ir pati labai pigiai perku, tai parduodu kartais net už tiek pat, už kiek pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 27, 08:19)
Aš parduodu per manodrabuziai.lt. Bet ten tikrai nepavyktų parduoti batelių už 80, bent labai abejoju, nes pilna yra po 20-30. Ten galima parduoti tik pigiai, aš max prašau po 50 lt už naują stambesnį daiktą. Tarkim palaidinės už 50 lt nelabai realu parduoti, nesvarbu, kad ji buvo pirkta nors už 500 - nieks nepirks tiesiog. Bet aš kadangi ir pati labai pigiai perku, tai parduodu kartais net už tiek pat, už kiek pirkau  smile.gif


Man pavyko nauja HM striuke parduoti uz 90 Lt (siunciau savo saskaita), norejau pirkti megstuka taip pat HM, nes ju el parduotuvej nebebuvo dydzio, tai uz 100 Lt man is panoses nupirko. Isimciu buna, bet visumoj daugiau perka pigius daiktus.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 27, 09:19)
Aš parduodu per manodrabuziai.lt. Bet ten tikrai nepavyktų parduoti batelių už 80, bent labai abejoju, nes pilna yra po 20-30. Ten galima parduoti tik pigiai, aš max prašau po 50 lt už naują stambesnį daiktą. Tarkim palaidinės už 50 lt nelabai realu parduoti, nesvarbu, kad ji buvo pirkta nors už 500 - nieks nepirks tiesiog. Bet aš kadangi ir pati labai pigiai perku, tai parduodu kartais net už tiek pat, už kiek pirkau  smile.gif

Aaaaaaai vat kame reikalas! biggrin.gif Nu supratau biggrin.gif Tai tada man ir neišdegs, nes jei aš nusiperku pigiai, tai paprastai man kliūva toookios kokybės daiktas, kad jau po dviejų užsidėjimų ten nebėra ką parduoti lotuliukas.gif Tai nebe prekė būna, o skuduras doh.gif
Ir jau kiek mėginau! Akrilas tįsta. Medvilnė, jei pigi, irgi tįsta, arba dažosi kaip nežinau kas, arba nusibumbuluoja. Vilnos už pigiai nė nebūna. Batai po savaitės išeina šaibom per visas siūles, arba padas nukrenta nafig. Žodžiu doh.gif


Man, vadinasi, išeitis viena - išmokt pirkt tokius, kokius perku, bet taikliai. Neprisipirkt nesąmonių, nes kai jau nusipirksi, tai ir nebeparduosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 gruodžio 2012 - 09:45
QUOTE(Noa @ 2012 12 26, 17:32)
Oba, apie tokią nežinojau biggrin.gif
Savo tamsiai mėlyną pirkau landsend.com, mokėjau 266 Lt, labai patenkinta smile.gif


ta uk pardė net į lt siunčia wink.gif šiaip kartais jei jav nebelieka, dar galima ten rast, o ir nuolaidos skiriasi
Man irgi jų pūkiniai patinka. Jau turbūt kokius 7 esu rūbus (striukes, liemenes) pūkinius pirkus. Kelis nepataikiau dydžių, tai pardaviau sm, bet buvau itin gerom kainom pirkus, tai pavyko parduot už tą pačią kainą

Pati tai dabar įsitaisiau iš dėvėtų Everest striukę net už 12lt lotuliukas.gif Nu pasaka kokia wub.gif Pirkdama galvojau, kad bus kuriai nors mano sesytei, nes čiut per šikną mažai, bet kai užėjo šalčiai išsitraukiau ir pedėt nebenoriu, o ir tas dydis visai geras

QUOTE(Noa @ 2012 12 27, 09:42)
Aaaaaaai vat kame reikalas! biggrin.gif Nu supratau biggrin.gif Tai tada man ir neišdegs, nes jei aš nusiperku pigiai, tai paprastai man kliūva toookios kokybės daiktas, kad jau po dviejų užsidėjimų ten nebėra ką parduoti lotuliukas.gif Tai nebe prekė būna, o skuduras doh.gif
Ir jau kiek mėginau! Akrilas tįsta. Medvilnė, jei pigi, irgi tįsta, arba dažosi kaip nežinau kas, arba nusibumbuluoja. Vilnos už pigiai nė nebūna. Batai po savaitės išeina šaibom per visas siūles, arba padas nukrenta nafig. Žodžiu doh.gif
Man, vadinasi, išeitis viena - išmokt pirkt tokius, kokius perku, bet taikliai. Neprisipirkt nesąmonių, nes kai jau nusipirksi, tai ir nebeparduosi biggrin.gif


drinks_cheers.gif aš tai dėvėtų net neužsiimu pardavinėt. nebent koks prabangesnis vaikų, bet ir tai man nepatinka jų paerdavinėt. Tad parduodu tik naujus kuo nors netikusius namiškiams. Visus dėvėtus netinkančius pirmiausia sesėms (4 turiu smile.gif ), mamai, draugėms atiduodu, o jei žinau, kad niekam netiks, tai vežu į socialinį skyrių. Jie ten visad mielai priima ir vaikų, ir suaugusiųjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 27, 09:42)
Aaaaaaai vat kame reikalas! biggrin.gif Nu supratau biggrin.gif Tai tada man ir neišdegs, nes jei aš nusiperku pigiai, tai paprastai man kliūva toookios kokybės daiktas, kad jau po dviejų užsidėjimų ten nebėra ką parduoti lotuliukas.gif Tai nebe prekė būna, o skuduras doh.gif
Ir jau kiek mėginau! Akrilas tįsta. Medvilnė, jei pigi, irgi tįsta, arba dažosi kaip nežinau kas, arba nusibumbuluoja. Vilnos už pigiai nė nebūna. Batai po savaitės išeina šaibom per visas siūles, arba padas nukrenta nafig. Žodžiu doh.gif
Man, vadinasi, išeitis viena - išmokt pirkt tokius, kokius perku, bet taikliai. Neprisipirkt nesąmonių, nes kai jau nusipirksi, tai ir nebeparduosi biggrin.gif

Aš iš pigesnių daiktų perku viskozės audinio ir medvilnės. Akrilo išvis nieko neperku, kažkoks jis man labai nemalonus... o vilnos pigios nebūna biggrin.gif
Kai perku viskozę ar medvilnę niekad neatsižvelgiu brangi ar pigi... labiau pasitikiu nučiupinėjimu (patampau, paglamžau, ypač per siūles ax.gif )... teko tokių snarglinių ne pigių matyt doh.gif ... man niekaip protelis neišneša kodėl vaikiška trumparankovė medvilninė maikutė, kurios medvilnės ilgu nešiojimu labai abejoju (baisiai plona, tąsi, su abejotinos kokybės siūlėm... kai šoninių siūlių šiaip išvis neturėtų būti) kainuoja 54 Lt... aš randu ir po 12 Lt geresnės kokybės. Į tikrai kokybiškų rūbų parduotuves manau kad neužeinu... na tarkim į benetoną šimtas metų nekišu nosies dėl aukštų kainų, nors seniau kiek pamenu trikotažas pas juos buvo geros kokybės. Man vis vien per brangu ten apsipirkti... čia kaip su ta pigia dešra: geriau mažiau, bet kokybiškos mėsos, tačiau kai finansai leidžia tik mažiau ir pigios... lieka rinktis pigią. Kaip ten beskaičiuotum, brangus daiktas dažniausiai neatsiperka, bent jau man. Ta prasme kad dažnai brangūs daiktai, nors ir kokybiški, jie netarnauja proporcingai ilgesnį laiką, nei pigesni. Vat įsigijau paltą pasiūtą iš labai geros sudėties, tankaus audimo audinio... na ir ką ... atidralinau žiemą, veik visą pavasarį (šaltas išpuolė), na sekantį vėlyvą rudenį išsitraukiau, žiemą ir pribaigiau pavasariop... neatsipirko verysad.gif . Dabar žiūrėsim ar už tiek pat pirktas pūkinis paltas atsipirks... Tas pats su batais, kokie odiniu padu, natūralios odos bateliai, nors ir verti būtų kiekvieno sumokėto lito, vargiai ar ilgiau tarnaus nei tvirto pado kad ir dirbtinės odos, su kokybiškom siūlėm pirkti trigubai pigesni batukai...
Kai piniginė itin plona supratimas "apsimoka pirkti brangų daiktą" įgauna kiek kitokį atspalvį. Todėl nemažai rūbų perku devėtuose... va sūnui nupirkau pūkinę striukę už 5 Lt... su etiketėm biggrin.gif tiesa etiketėje 2009 metai puikavosi (įdomiai šiaip, pirma kart mačiau kad su metais).
Norint tikrai pigiai apsirengti tenka "medžioti" , susirasti tinkamą grobį ir nutaikyti tinkamą momentą kada pulti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 26, 13:23)

o kaip kainos tam savitam stiliuj?  ir kur randasi?  biggrin.gif

Tiksliai nepamenu kainų, nėra visai pigu, nes medžiagos geros ir dizaineriai ne no name, be nuolaidos suknios kainuoja gal 150 -250 lt, su nuolaida galima iki 150 suknelę nusipirkti, o kokį sarafaną ir iki 100. Dabar va FB rašo "švenčių proga "Savito Stiliaus" parduotuvėse visoms prekėms taikomos nuo 20% iki 40% nuolaidos."
http://www.facebook.com/SavitasStilius
Vilniuje jie yra VCUP'e.
QUOTE(bytte @ 2012 12 26, 16:03)
Dėl ekonomiškumo daiktų kainos atžvilgiu yra tokia skaičiuotė: kaina skaičiuojama ne pagal tai kiek laiko rūbas tarnavo, o kokia vieno užsidėjimo kaina.

Toks skaičiavimas racionalus, bet veikia tik vertinant retrospektyviai. T.y., iš anksto neišeina tiksliai įvertinti, kiek rūbas bus dėvimas (kiek bus mielas ir prilips). Jei tenka valyti sausai, tai dar ir valymo kainą reikia įskaičiuoti.

O aš žiauriai patenkinta nauja suknia! Kainavo nepigiai, bet jinai tokio įdomesnio modelio, su skvernais, dar prisitaikiau diržą, tai galima kelis kartus iš eilės dėvėti ir atrodyti vis kitaip (su diržu/be diržo, skvernus susirišti priekyje/už nugaros/palikti laisvus). Per savaitę vilkausi 4 kartus! Jei atlaikys skalbimą mašinoj, tai bus labai pasiteisinęs pirkinys bigsmile.gif

Kaip Landsend dydžiai? Atitinka ar didinti?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 27, 12:15)
Į tikrai kokybiškų rūbų parduotuves manau kad neužeinu... na tarkim į benetoną šimtas metų nekišu nosies dėl aukštų kainų, nors seniau kiek pamenu trikotažas pas juos buvo geros kokybės. Man vis vien per brangu ten apsipirkti... čia kaip su ta pigia dešra: geriau mažiau, bet kokybiškos mėsos, tačiau kai finansai leidžia tik mažiau ir pigios... lieka rinktis pigią.

Ai nū tas tai taip. Be to, tas brangumas irgi turi savo ribas. Ir šiaip jau kitą kartą brangu būna tik dėl to, kad kokia "Apranga" mano, kad šitai yra baisi firma ir brendas - kad ir koks guess. Kai tuo tarpu tas guess kitą kartą - baisiau už veromodą... Kur kitą kartą gali ir visai nieko daiktų pagaut, bet jei pagausi š, tai bus ne pirmas kartas biggrin.gif


Man atrodo taip. Kai jau perki, pirmiausia reikia žiūrėt atidžiai, parduotuvės reklama nepasitikėt - pvz. kartą siuvyklos išparduotuvėj esu pirkus tooookius fainus esprit bliuzoniukus po 20 Lt, o pačiam Esprite tokie po 89 kainavo... Arba kaip būna, kai skuduryne superinį daiktą nukauni?
Bet vis dėlto iki kažkokios kainos kokybiškas daiktas bus brangesnis už nenkokybišką, net ir tam pačiam skuduryne ar išparduotuvėj. Iki kažkokios ribos - o paskui jau lieka brendai, mados tendencijos, reklama ir panašūs dalykai. Na, tarkim, laikrodis už 10 Lt tikrai bus stipriai visokeriopai prastesnis už laikrodį už 200 Lt, gal net 20 kartų prastesnis. Bet laikrodis už 1000 Lt nebus 5 kartus geresnis už laikrodį už 200 Lt! Gal bus vos vos geresnis. O gal ir visai nesiskirs, jei nesi žinovas ir moki ne už firmą, o už patį laikrodį!

O benetono kainos... Na kaip kas ten. Turiu dvi benetono maikutes, abi pirkau po 24 ar 22 Lt... Aišku, per išpardavimus biggrin.gif Dar va, diedui golfą vieną kitą paimu po kokius 89 - pigiau vilnos niekur neregėjau schmoll.gif Kita vertus, kokybė jų dabar - irgi kaip kas biggrin.gif Irgi žiūrėt reikia. Ir matuotis, nes kitą kartą pamatai ant pakabos, į kelnes prileidi iš grožio, pasiimi, nuneši į kabinas, užsimauni, persižegnoji ir neši atgal biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 27, 12:32)
Kaip Landsend dydžiai? Atitinka ar didinti?

Man atrodo, kad didinti. Bent jau aš striukę pirkau dydžiu mažesnę, negu įprastai, ir buvo labai gera. Bet ten taip įdomiai, sako, ne visi modeliai vienodai, o kaip kas...
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 27, 10:32)
Man pavyko nauja HM striuke parduoti uz 90 Lt (siunciau savo saskaita), norejau pirkti megstuka taip pat HM, nes ju el parduotuvej nebebuvo dydzio, tai uz 100 Lt man is panoses nupirko. Isimciu buna, bet visumoj daugiau perka pigius daiktus.

O, tai visai neblogos išimtys smile.gif
Aš pati brangių rūbų ten net nežiūriu, kai sau kažko ieškau. Nusistatau kainą iki tam tikros ribos, paprastai iki 30 lt, bet priklauso žinoma nuo daikto. Ir pasirinkimas būna toks, kad doh.gif Šį mėn iš MD pirkau vilnonę megztą suknelę, naują, už 12 lt. Kai suvedžiau paieškos kriterijus, man išmetė virš 20 lapų tokių suknelių, po 96 nuotraukas kiekvienam lape doh.gif Tiek net neperžiūrėjau, nes jau iš pirmų kelių lapų išrinkau kelioliką tinkamų variantų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 28, 10:04)
O, tai visai neblogos išimtys  smile.gif
Aš pati brangių rūbų ten net nežiūriu, kai sau kažko ieškau. Nusistatau kainą iki tam tikros ribos, paprastai iki 30 lt, bet priklauso žinoma nuo daikto. Ir pasirinkimas būna toks, kad  doh.gif  Šį mėn iš MD pirkau vilnonę megztą suknelę, naują, už 12 lt. Kai suvedžiau paieškos kriterijus, man išmetė virš 20 lapų tokių suknelių, po 96 nuotraukas kiekvienam lape  doh.gif  Tiek net neperžiūrėjau, nes jau iš pirmų kelių lapų išrinkau kelioliką tinkamų variantų.. smile.gif

Oho.
O tu man tada pasakyk - kokia prasmė už tiek parduoti? Ar ten tas daiktas tikrai tokios kokybės, kad parduotuvėj 50 kainuoja, ar ten nežinau, mėgėjai susirinkę? Nes jei suknelė kainuoja, na, kad ir 250, ir yra puikaus stovio - tai kas ją parduos už 30? Dar vark, fotografuok, kažkur įkėlinėk, į paštą nešiok, dar netiks, tai šnypš kažkas... Tada jau geriau padovanot? Nes kai žmogus kažką gauna už dyką, jis jaučiasi skolingas ir sako ačiū. O kai sumoka nors tris litus, tai puola šiknoj vinių ieškot...

Pamenu, kai kažkada per SM pardavinėjau auksinį žiedą - laužo kaina. Nes nereikėjo man jo biggrin.gif Tai ple dar atsirado, kas prašo pigiau lotuliukas.gif Nu sakau, jau dovanok, bet pigiau laužo kainos tikrai neparduosiu lotuliukas.gif Tai nupirko ir taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 gruodžio 2012 - 09:18
QUOTE(Noa @ 2012 12 28, 10:17)
Oho.
O tu man tada pasakyk - kokia prasmė už tiek parduoti?

Aš galiu pasakyti tik dėl savęs - manau, kad man apsimoka pardavinėti. Nepasakyčiau, kad tai atima daug laiko, pastangų unsure.gif Kai tik nuperku naują rūbą, būtinai jį fotografuoju ir siunčiu nuotraukas mamai biggrin.gif Gal juokingai skamba, bet tokia pas mus tradicija. Abidvi mes pamišusios dėl rūbų, kosmetikos, tai jai įdomu mano pirkiniai, o man įdomu jos blush2.gif Taigi, fotografuoti atskirai dažniausiai nereikia (kartais tenka perfotografuoti, bet išimtiniais atvejais).
Sukelti nuotraukas ir aprašymus užtrunka laiko. Aš paprastai peržiūriu savo katalogėlį kartą per mėnesį. Kažką paredaguoju, kažką naujo įkeliu..
Peržiūriu žinutes ir į jas atrašinėju darbo metu. Kaip ir SM peržiūriu kelis kartus per dieną, taip ir MD puslapį. Kelios minutės kelis kartus per dieną.
Paštas pas mane šalia namų. Siuntinius nešu per pietų pertrauką, kartais iškart po darbo, pusę atvejų vyrą nusiunčiu. Vyras taip pat veža prekes vilnietėms, jos atvažiuoja pas jį į darbą atsiimti biggrin.gif Kaunietes kviečiu pas save į darbą ax.gif Į susitikimus į kitą miesto galą tikrai nevažiuočiau, stengiuosi visą tai sutvarkyti darbo metu. Tai tiek tų pastangų.
Pliusai:
įkrenta kai kuriais mėnesiais iki 100 lt į sąskaitą
atsikratau visų nereikalingų rūbų ir kosmetikos priemonių
turiu galimybę pirkti vienam sezonui trendinius daiktus
paskutiniu metu labai pamėgau mainus - čia po kelių sėkmingų bandymų buvo jausmas, kad labai vykusiai išsimainiau, atidaviau menkos vertės daiktą, o gavau kažką labai vertingo.. Bet čia man dar labai nauja patirtis, anksčiau kažkaip nepraktikuodavau, tai dar nežinau, ar ateityje nenusivilsiu.. rolleyes.gif

Tai vat, kokią paklodę prirašiau. Bet kartoju, aš perku pigiai, tai ir parduodu pigiai. Tokia mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
Aš per MD esu naują parsisiųstą žieminį paltą už 290 Lt pardavusi, pirkusi kailinukus už 270 Lt, bet man jie pasirodė neatitinkantys aprašymo ir būklės apibūdinimo kaip Labai gera, todėl gražinau pardavėjai ax.gif

o kažkaip su 10-15 litų kainuojančiais daiktais neužsiimu g.gif tiesa, esu 3 didelius maišus dukters išaugtų rūbų pardavusi už 50 Lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 28 gruodžio 2012 - 11:23