Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Juo 4u.gif
Atsakyti
Aš tai grįšiu po švenčių smile.gif

Ramių, jaukių, šiltų Jums švenčių! wub.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 12 23, 22:23)
Aš tai grįšiu po švenčių smile.gif

Ramių, jaukių, šiltų Jums švenčių! wub.gif  newyear.gif

Palinkėjimus jamam:

http://www.delfi.lt/...a.d?id=60293449

Aš tai nežinau, jei atitrūksiu, tai nedaug, tik kad ne garderobas dabar galvoj... Iš serijos, neprivalgei - neprilaižysi lotuliukas.gif
Atsakyti
Perėjau Akropolį - tai dar nėra išpardavimų, galima ramiai švęsti irnesakyk.gif Šiokie tokie nukainavimai, ne daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 24, 10:24)
Perėjau Akropolį - tai dar nėra išpardavimų, galima ramiai švęsti  irnesakyk.gif Šiokie tokie nukainavimai, ne daugiau  smile.gif

Ne, negalima ramiai švęsti, reikia kukliai švęsti ir taupyti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 18:39)
Jau nuo šio penktadienio  biggrin.gif
biggrin.gif  biggrin.gif
Tikiuosi, kad liks  smile.gif  Nes gavau 13tą algą, premiją... o pačios šventės mum niekad daug nekainuoja, pernai pvz visoms žiemos šventėm, įskaitant dovanas, šventę darželyje, namų papuošimą, apsirėdimus ir tt atsiėjo ~328 lt Šiemet kiek daugiau išlaidų bus, bet ne stipriai  smile.gif

Bet nepagalvojate apie tai, kad poto sausi nieks algos nemokes ir dabar tik atrodo, kad pinigu kaip sieno, o reikes uz tai dar ilgai isgyventi? biggrin.gif mes tai kazkaip i tai atsizvelgiame, nors irgi premijos, algos uz sausi, kaip ir beveik visur. Dovanu nepirkome, nusprendeme geriau tuos pinigus i voka ideti, vieninteliai nusimatantys pirkiniai, tai man reikia siltu batu (nes dirbant tenka ir pavazineti po miesta, tai salu biggrin.gif ), dzinsu (nes jau visi krenta) ir dvieju siltu megztiniu (nes ir darbe labai salta sedeti) blush2.gif bet kazkaip jau prasistygavo spintos spalvos, batu beje nusiziurejau, uz 100lt (kas man kelia dideli itarima biggrin.gif ), tik bijau ar paeisiu as ziema su kulnais doh.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 20, 23:59)
Nusipirkau dar vieną vilnos suknelę į kolekciją! 70% vilna, tikiuosi, galėsiu skalbti mašinoj  g.gif

kur perkat tokius siltus rubus? blush2.gif as vis nerandu su gera sudetimi nieko parduotuvese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 24, 14:36)
Bet nepagalvojate apie tai, kad poto sausi nieks algos nemokes ir dabar tik atrodo, kad pinigu kaip sieno, o reikes uz tai dar ilgai isgyventi?  biggrin.gif

13tas atlyginimas nėra atlyginimas už sausį, tai yra atlyginimo dydžio premija. Sausio atlyginimas yra pirmas, ir niekaip su ta premija nesusijęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 24, 14:36)
Bet nepagalvojate apie tai, kad poto sausi nieks algos nemokes ir dabar tik atrodo, kad pinigu kaip sieno, o reikes uz tai dar ilgai isgyventi? 

Nelabai supratau klausimo g.gif Be abejo, aš žinau, kada kitą kartą gausiu pinigėlių, ir kaip reikės iki to laiko gyventi smile.gif Aš rašiau, kad gavau 13tą algą ir kalėdinę premiją, iš kurių skirsiu tik mažą dalį rūbams - apie 600 lt, kaip ir visad skiriu sausį (beje, tiek galėčiau skirti ir iš algos). Likusią šių papildomų pinigėlių dalį pasitarę su vyru skirsime dviračiams (kurių taip ir nenupirkom pavasarį, kaip buvom planavę) ir kelionei rolleyes.gif O gyvensim iš gruodžio algos, o sausį - atitinkamai iš atostoginių. Būtent šventėms mes daug neleidžiam, nors dovanas be abejo perkam..
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 24, 14:57)
13tas atlyginimas nėra atlyginimas už sausį, tai yra atlyginimo dydžio premija. Sausio atlyginimas yra pirmas, ir niekaip su ta premija nesusijęs biggrin.gif

kad atskirai minejo 13 alga ir premija smile.gif o pirma karta dar ir girdziu, kad premijos butu atlyginimo dydzio smile.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 12 24, 15:00)


kazkaip pasirode, kad va dzin dabar gavome daug pinigu, tai ir leisime biggrin.gif nors man apskritai kazkaip pasirode, kad dontstop labai labai daug pinigu leidzia rubams ir niekaip nesurisu su pinigu taupymo tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 24, 16:16)
nors man apskritai kazkaip pasirode, kad dontstop labai labai daug pinigu leidzia rubams ir niekaip nesurisu su pinigu taupymo tema  blush2.gif

Aš kas mėnesį prisiduodu "išlaidų grožiui" temoje, ten tiksliai viskas būna surašyta, kiek ir kas buvo pirkta smile.gif O vidurkis mėnesio yra 179 lt (vidurkis svyruoja, čia paskutinį kartą skaičiuotas buvo pusmečio vidurkis). Čia yra suma rūbams bendrai su vyru (turint omeny, kad vyras perka tikrai minimaliai). Nežinau, gal šita suma kam nors pasirodys didelė, man atrodo normali, anksčiau leisdavau daugiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 24, 15:16)
kad atskirai minejo 13 alga ir premija  smile.gif  o pirma karta dar ir girdziu, kad premijos butu atlyginimo dydzio  smile.gif
kazkaip pasirode, kad va dzin dabar gavome daug pinigu, tai ir leisime  biggrin.gif nors man apskritai kazkaip pasirode, kad dontstop labai labai daug pinigu leidzia rubams ir niekaip nesurisu su pinigu taupymo tema  blush2.gif


Tai kad Dontstop per menesi ne 200 Lt neisleidzia rubams g.gif O planavimo dar mokytiss ir mokytis is jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 24, 13:36)
kur perkat tokius siltus rubus?  blush2.gif  as vis nerandu su gera sudetimi nieko parduotuvese  doh.gif

Paskutinę radau Ivo Nikkolo. O šiaip esu rašius, kad būna Savitas stilius parduotuvėse geros sudėties ir įdomesnių modelių megztų suknelių. Neseniai ten buvau, tai matavausi gal 5 suknias, bet nė viena netiko blush2.gif

Gražių švenčių, ekonomistės 4u.gif 000059.gif 000054.gif
Atsakyti